NBA: Durant túlnőtte Jokicsot, Denverben nyert rangadót a Nets

Russell Westbrook győztes játékokkal és történelmi statisztikával vezette újabb sikerre a Washingtont, Bradley Beal 50 pontot dobott, amire Steph Curry 49-cel és 11 triplával válaszolt – győzött a Jazz, a Sixers, a Blazers és a Grizzlies is.

Kulcsmeccsen verte a Lakerst a Portland, nyert a Jazz és a Suns is

Chicagóban égett meg a Boston, nem hibázott a Bucks, a Mavs, a Sixers és a Heat sem. Ez történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NBA: tovább menetel a Philadelphia 76ers és a Utah Jazz

A Philadelphia 76ers otthon szoros mérkőzésen legyőzte a New Orleans Pelicans együttesét az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapján, ezzel még közelebb került ahhoz, hogy az élen végezzen a Keleti főcsoportban. A hazaiaknál Joel Embiid 37 pontot dobott és 13 lepattanót szedett le.

Simán nyerte a városi derbit a Clippers, Anthony Davis megsérült

Dallasban is kikapott a Brooklyn, megégett a Hawks és a Grizzlies, hosszabbítást nyert a Washington – ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

NBA: a Clippers simán nyerte a Los Angeles-i derbit

A Los Angeles Clippers 118–94-re legyőzte a Los Angeles Lakerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában.

32 pontos pofont kapott Atlantában a Suns, ismét a Jazz az élen

A fáradt Phoenixnek nem volt esélye a Hawks ellen, a Utah viszont hozta a kötelezőt – egy pont döntött a Bucks–Wizardson, tovább száguld a Sixers, remekelt a Celtics és a Blazers, Denverben kapott ki a New York.

NBA: könnyedén nyert a ligaelső Utah

A listavezető Utah Jazz 32 ponttal legyőzte a vendég San Antonio Spurst az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) szerdai játéknapján.

Megint legyőzte a Brooklynt a Milwaukee, megizzadt a Suns

A listavezető csak hosszabbításban verte meg a Clevelandet, a Bucks viszont ezúttal is a Nets fölé tudott nőni a végén – visszavágott a Warriorsnak a New Orleans, Miamiban nyert a Dallas, szoros végjátékot húzott be a Clippers.

NBA: Janniszék egymás után másodszor is legyőzték a Netset

A Milwaukee Bucks 124–118-ra nyert hazai pályán a Brooklyn Nets ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Anthony Davis vezetésével a Denver ellen javított a Lakers

A címvédő a Nuggetset, az Atlanta a Portlandet állította meg, tovább száguldott a New York, a Washington és a Jazz, ismét nyert a GSW és a Philly.

NBA: lehengerlő tripla dupla Westbrooktól a pontesőben

Öt híján 300 pontot hozó mérkőzésen győzte le a Washington Wizards hazai pályán az Indiana Pacerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján (154–141). Stephen Curry 41 pontos teljesítménnyel, Draymond Green tripla duplával (10 pont, 13 lepattanó, 15 assziszt) vezette sikerre a Golden State Warriorst a New Orleans Pelicans otthonában, három vereség után újra győzött a Los Angeles Lakers, és nyert a Utah Jazz is, amely így újra vezeti a ligát.

Adetokunbo 49-et, Durant 42-t dobott, kikapott Milwaukee-ban a Nets

Dudaszós támadópattanóval tudott győzni a Sixers, a Raptors is megverte a Lakerst, Bostonban is nyert a Portland, ismét megégett a Dallas – nem hibázott viszont a Heat, a Knicks és a Suns.

NBA: a Bucksé a rangadó; régi adósságot törlesztett a Suns

A Milwaukee Bucks 117–114-re legyőzte a Brooklyn Netset az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi rangadóján. Az e két csapat előtt a Keleti főcsoportot vezető Philadelphia 76ers elkönyvelte sorozatban negyedik győzelmét, és zsinórban negyedszer nyert a Portland Trail Blazers, valamint a Phoenix Suns is, utóbbi ezzel visszaszerezte az első helyet a Utah Jazztől Nyugati főcsoportban. A Suns 2010 decembere óta – 16 vereség után – először nyert az Oklahoma City Thunder vendégeként.

NBA: a Clippers otthonában is nyert, már nyugati harmadik a Denver

Egylabdás thrillert húzott be a Dallas a Wizards ellen, valahogy kiszenvedte a győzelmet a Jazz, hosszabbítás döntött a Minnesota–New Orleanson, kis híján NBA-rekordot döntött az Indiana, megégett a Memphis – közben pedig nyert a Miami, az Atlanta, a GSW és a Charlotte is.

Jayson Tatum 60 pontot dobott, a Celtics óriásit fordított

Jayson Tatum 60 pontos parádéja, a Celtics nagy fordítása és LeBron James vereséggel való visszatérése is nagy esemény volt a játéknap során, míg a Suns–Jazz csúcsrangadó rendkívül sima kimenetele után új csapat vezeti a ligát – közben nyert a Sixers és a Bucks, a Brooklyn viszont kikapott a Portlandtől.

Kevin Porter Jr. James Hardent idézte, megégett a Milwaukee

Kevin Durant parádézott a Netsben, Tim Hardaway Jr. és Bryn Forbes is karriercsúcsot dobott, Anthony Edwards döntötte el a Wolves-Warriorst, újabb győzelmet jegyzett a Denver, de a játéknap hőse egyértelműen az elképesztő meccset játszó Rockets-irányító volt.

NBA: Porter Jr. 50 pontot szórt, a Bucks kikapott Houstonban

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapján a Houston Rockets hazai pályán 143–136-ra legyőzte a Milwaukee Bucksot.

154 pontos rekorddal tombolt a Jazz, legyőzte a Clipperst a Suns

Parádézott a Philly, egylabdás meccset nyert a Denver, a Lakerst verte a Wizards, javított a Celtics, a Heat és a Knicks is.

NBA: több mint tíz év után újra a playoffban a Phoenix Suns

A Keleti főcsoportban a Philadelphia 76ers, a Nyugatiban a Phoenix Suns tette biztossá playoffbeli szereplését az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szerdai játéknapján. A Los Angeles Clippers ellen 109–101-re nyerő Suns 2010 óta először lesz ott a rájátszásban.

NBA: rekordösszegért árverezték el LeBron James egyik korabeli kosaraskártyáját

Rekordbeállításnak számító 5.2 millió dollárért (1.5 milliárd forint) árverezték el LeBron James egyik korabeli kosaraskártyáját egy internetes aukción.