Összes hírünk
Kiemelt híreink
Angol Ligakupa: négy gól egy meccsen – két játékostól is!

A Manchester City 6–1-re, a Liverpool 3–0-ra győzött, kiesett az Everton és a Watford.

PL: Jürgen Klopp levelet írt egy rákos beteg Liverpool-szurkolónak

A betegséggel küzdő rajongó elhunyt, testvére ezt követően osztotta meg Twitteren a német vezetőedző üzenetét.

PL: kisebb sérülés – kihagyás vár a Liverpool középpályására

A spanyol válogatott klasszis a Crystal Palace elleni bajnokin szenvedett vádlisérülést.

Man. City: sok a sérült, Guardiolának fiatalokat kell játszatnia

Az angol bajnoknál John Stones, Aymeric Laporte, Olekszandr Zincsenko, Rodri és Ilkay Gündogan is sérült.

Videó: Pogbának beszóltak a meccs után, látni kell a reakcióját

A francia válogatott középpályás sajátos módon reagált az irányába intézett szavakra.

FFT: az angol klubok valaha volt legjobb légiósai

Két Manchester United futballistáról is olvashatunk a FourFourTwo összeállításában.

PL: a Chelsea nyerte ezt a londoni rangadót is

Sorozatban harmadszor győztek a Tottenham otthonában a „kékek”, Thiago Silva közelít a klubrekordhoz.

PL: őrült végjáték után győzött az MU a West Ham ellen

Cristiano Ronaldo újabb gólt szerzett. A West Ham büntetőt hibázott a 95. percben.

Őrült végjáték után győzött az MU a West Ham ellen

CR ismét betalált. A West Ham a 95. percben büntetőt hibázott. A Brighton legyőzte a Leicestert.

Gyász: elhunyt Jimmy Greaves világbajnok angol labdarúgó

Visszavonulása után évekig az egyik legnépszerűbb televíziós szakértő volt hazájában.

Videó: tagadhatatlanul nem a labdára ment, mégsem állították ki

Nemes egyszerűséggel alárúgott ellenfelének, de a piros lap így sem villant.

PL: rövidzárlat, az Aston Villa hármat vágott az Evertonnak

A 66. percig 0–0 volt az állás, de utána beindult a Villa, és gyorsan eldöntötte a mérkőzést.

PL: a Liverpool simán győzött, a Man. City nem lőtt egy gólt sem

Az Arsenal Martin Ödegaard nagyszerű szabadrúgásgóljával győzött a Burnley otthonában.

Liverpool: a csatár három méterről képtelen volt gólt rúgni – videó

Diogo Jotának csak be kellett volna passzolni a labdát az üres kapuba, helyette...

MU: „Ha C. Ronaldo lócitromot enne, én is megtenném!”

A portugál ász nem csupán a pályán van nagy hatással a többiekre, hanem azon kívül is.

PL: Toney elintézte, újra győzött a Brentford

A Wolverhampton a hazai pályával és az emberelőnnyel sem ment semmire.

PL: a Wolves csatára rabonázni akart, csúnyán felsült – videó

A mexikói támadó a mozdulat közben elesett, a labdát sem találta el.

MU: Lehet, hogy Pogba visszatér a Juventusba – Mino Raiola

Raiola korábban többször is hangoztatta, hogy a francia játékos boldogtalan a „vörös ördögöknél”.

Melyik Ronaldo? – Csillag Péter publicisztikája

ALAPVONAL. Olyankor általában a társaság legharsányabb tagja, mintha csak várta volna már a magas labdát, lélegzetvételnyi hatásszünet után beböfögi a kocsmaasztal fölött, a szurkolói lélek kéjes kíméletlenségével: „Hát a dagadt!”

PL: 38 lövés mellett csak két gól született a Newcastle–Leeds meccsen

A vezetést a Leeds szerezte meg Raphinha révén, de Saint-Maximin még a szünet előtt egyenlített.

Man. City: Guardiola nem kér bocsánatot a szurkolóktól

A szurkolói klub főtitkára azt javasolta a spanyol menedzsernek, hogy maradjon az edzősködésnél.

Arsenal: Látom a fényt az alagút végén – Arteta

A spanyol tréner hisz abban, hogy a Man. City elleni vereség a klubra és a játékosokra is jó hatással lehet hosszú távon.

MU: a bárányok nem hallgatnak – CR-ék elköltöznek a 6 milliós házból

„Maga a ház és a környék is gyönyörű, de a közeli juhok nagyon hangosak reggelente...”

Man. City: a szurkolók meglepődtek Guardiola nyilatkozatán

Az 54 ezer férőhelyes Etihad Stadionban valamivel több mint 38 ezer néző jelent meg szerdán.

Chelsea: kirabolták a védő házát, amíg a BL-meccsen játszott

Reece James a Zenit ellen játszott, amikor betörők vitték el a személyes tárgyait tartalmazó széfet.

Arsenal: a korábbi közönségkedvencnek nincs klubja, az „ágyúsokkal” tárgyal

Mikel Arteta elmondta, az Arsenal mindenben szeretné segíteni egykori sztárját.

PL: szerződést hosszabbított a Burnley edzője

Sean Dyche kilenc éve irányítja a Burnleyt, melyet az elmúlt öt idényben sikerrel bent tartott az élvonalban.

FFT: a Subbuteo, avagy az asztali foci Angliában

A VHS és a videojátékok terjedésével a Subbuteo két évtizeden át tartó uralma hanyatlásnak indult.

BL: Kjaer a himnuszunk megtestesítője – Jürgen Klopp

A liverpooliak menedzsere hősnek tartja a Christian Eriksen megmentésében szerepet játszó védőt.

Anglia: Cech ismét a kapuban – a Guildford Phoenix hokicsapata reaktiválta!

A BL-győztes labdarúgókapus és a negyedosztályú jégkorongklub is megerősítette az egyéves szerződés tényét.

Arsenal: meggyógyult a koronavírusból a svájci középpályás

Visszatért az „ágyúsokhoz”, de eltiltás miatt a következő két bajnokin még nem játszhat.

Liverpool: eltört a bokája, mégis azt sajnálja, hogy az ellenfelét eltiltották

Harvey Elliott szerint igazságtalan, hogy hárommeccses eltiltást kapott a Leeds United futballistája, Pascal Struijk.

Liverpool: még ebben az idényben visszatérhet a pályára a csodatini

Elliott bal bokája eltört, kedden Londonban már meg is műtötték a fiatal irányítót.

PL: s akkor a liga legjobbja Cristiano Ronaldo – a FIFA 22 készítői szerint

A portugál klasszis mellett Kevin De Bruyne és Harry Kane került még a legjobbak közé a futballjáték készítőinél.

MU: Ferguson elmondta, mit tett C. Ronaldo visszatéréséért

„Nem tudtam volna elképzelni őt a City mezében. Ahogyan szerintem senki más sem.”

PL: villámgyors fordítással győzte le a Burnleyt az Everton

A liverpooliak hat perc alatt vágtak három gólt a mérkőzésen mindössze hét percig vezető ellenfelüknek.

FFT: a Premier League legnagyobb és leggyorsabb üzleti bukásai

Tíz drágán megvásárolt játékos, aki csalódást keltett, s áron alul adtak túl rajta.

PL: súlyos sérülése után a kórházban jófejkedett a liverpooli

Harvey Elliott a Leeds ellen szenvedett súlyos sérülést – a kórházba érve feldobta a kartörés miatt ápolt szobatársa napját.

PL: súlyos sérülés árnyékolta be a Liverpool győzelmét

Mohamed Szalah megszerezte a 100. bajnoki gólját a Premier League-ben.

FFT: A PL történetének legjobb utolsó pillanatos igazolásai

A legizgalmasabb nap a Premier League átigazolási időszaka alatt az utolsó nap szokott lenni.

Videó: „Álmodjatok nagyot, gyerekek” – Lingardé már beteljesült

Lingard először még kisfiúként találkozott CR-rel, aki ekkor különböző trükkmozdulatokat mutatott neki.

MU: Itt a legkülönlegesebb játszani, ezért tértem vissza – CR

Az ötszörös aranylabdás támadó 12 év és 124 nap után szerzett ismét gólt a „vörös ördögök” mezében.

PL: Lukaku két pazar gólja, a Chelsea legyőzte a Villát

A londoniak horvát középpályása, Mateo Kovacic előbb gólpasszt adott, majd maga is betalált.

PL: a címvédő legyőzte a Leicestert; először nyert az Arsenal

A Manchester City Bernardo Silva, az Arsenal Pierre-Emerick Aubameyang góljával nyert bajnokit.

PL: C. Ronaldo duplával tért vissza, az MU simán nyert

A portugál 12 év után játszott, és szerzett újabb gólokat. A Newcastle-nek nem sok esélye volt.