Serie A: hiába Mourinho 60. születésnapja, a Napoli legyőzte a Romát

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójának rangadóján, vasárnap a listavezető Napoli hazai pályán 2–1-es sikert ért el az AS Roma ellen.

Serie A: kölcsönvette az Atalanta kapusát a Napoli – hivatalos

Gyors egymásutánban két átigazolást is bejelentett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot vezető Napoli a hivatalos oldalán.

A Milan lehet a Chelsea nagybevásárlásának egyik nyertese?

Idén sem ússzuk meg az átigazolási időszakot, mondhatni, szerencsére, hiszen ha megnézzük hazánk és a nagyvilág híreit, még mindig a transzferhírek azok, amelyek nem keserítenek el vagy bosszantanak fel bennünket. A mínuszok helyett a százmillió eurók röpködnek a topligákban, a Premier League után a Serie A-val folytatjuk, a szokásoknak megfelelően.

Serie A: az európai kupákból is kitilthatják a Juventust

A pontlevonással büntetett Juventus után más olasz csapatok is veszélyben lehetnek a Serie A-ban, a listavezető Napolinál is vizsgálódnak.

Serie A: tovább száguld a bajnoki cím felé a Napoli

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) tabellájának első helyén álló Napoli idegenben 2–0-ra legyőzte a Salernitanát, Victor Osimhen 13. gólját szerezte az idényben.

Olasz Kupa: a Cremonese 11-esekkel kiejtette a Napolit!

A Serie A tabellájának élén álló Napoli meglepetésre 2–2-es döntetlent játszott a Cremonese ellen kedden az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, majd tizenegyesekkel (4–5) ki is esett!

Maradona éráját idézik – 33 év után újra csúcsra ér a Napoli a Serie A-ban?

Múlt nyáron klublegendák, kulcsemberek távoztak Nápolyból, a szurkolók és a szakértők nagy része pedig úgy gondolta, egy korszak lezárult, a Napoli egy ideig nem lesz versenyben az olasz bajnoki címért. Ehhez képes január közepén a tabella élén áll a Juventust tegnap 5–1-re legyőző csapat, miközben a BL-csoportját is megnyerte. Vajon mi a siker titka?

Serie A: kiütötte a Juventust a listavezető Napoli

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság 18. körében a listavezető Napoli könnyed, 5–1-es győzelmet aratott a forduló előtt második helyen álló Juventus ellen.

A listavezető Napoli kiütötte a Juventust

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. körében a listavezető Napoli a bombaformában levő, a forduló előtt második helyen álló Juventust fogadta. A hazaiak végig magabiztos játékot mutattak be és 5–1-re verték riválisukat Kvarachelia és Osimhen kiemelkedő teljesítményének köszönhetően.

Juventus: dolce vita helyett Gazdálkodj okosan!

Idén sem ússzuk meg az átigazolási időszakot, mondhatni, szerencsére, hiszen ha megnézzük kis hazánk és a nagyvilág híreit, még mindig a transzferhírek azok, amelyek nem keserítenek el vagy bosszantanak fel bennünket. A mínuszok helyett a százmillió eurók röpködnek a topligákban, a Premier League után folytassuk a szokások szerint a Serie A-val!

Serie A: közleményben ítéli el a Napoli a hétfői szurkolói balhét

Mint arról beszámoltunk, közel 300 Napoli-, illetve Roma-ultra verekedett össze hétfőn az olaszországi A1-es autópályán. A nápolyi klub közleményben ítélte el a történteket.

Serie A: több mint egy félidőt emberelőnyben játszott és könnyedén nyert a Napoli

A Napoli idegenben 2–0-ra legyőzte a Sampdoriát az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Serie A: lengyel jobbhátvédet vett kölcsön a Napoli – hivatalos

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Napoli az idény végéig kölcsönvette a lengyel Bartosz Bereszynskit a Sampdoriától – jelentette be hivatalos oldalán a dél-olaszországi klub.

Serie A: Dzeko volt a hős, az Inter legyőzte a Napolit

Az Internazionale Edin Dzeko góljával 1–0-ra legyőzte a Napolit az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának rangadóján. A Napoli 2022 áprilisa óta az első vereségét szenvedte el a bajnokságban.

Vb 2022: mégis kezd a tolmácsösszetűzés alanya a dél-koreaiaknál

Mint arról beszámoltunk, kérdéses volt Kim Min Dzse játéka a Ghána elleni világbajnoki csoportmérkőzésen, amely miatt Paulo Bento szövetségi kapitány és a tolmács között némi félreértés is kialakult. A Napoli középső védője a kezdőcsapatban kapott helyet.

Serie A: sorozatban 11. bajnoki győzelmét aratta a Napoli

A Napoli továbbra is veretlen az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A): az éllovas nápolyiak az idei utolsó, 15. forduló szombati játéknapján hazai pályán 3–2-re nyertek az Udinese ellen. A Lecce idegenbeli, a Bologna hazai pályán aratott győzelemmel javított a pozícióján.

Napoli: új szerződést kötöttek a középpálya alapemberével

Új szerződést kötött a 26 éves középpályással, Frank Anguissával az olasz labdarúgó-csapat, a Napoli, amely gyakorlatilag  2027 nyaráig magához láncolta a remek formában futballozó játékost.

Serie A: tovább remekel a Napoli, ikszelt a Spezia

Tovább folytatta győzelmi sorozatát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójának keddi játéknapján a listavezető Napoli, amely 2–0-s sikert aratott az Empoli fölött. Az Udinese a Spezia otthonában ikszelt (1–1).

BL: Szoboszlaiék Haalandékkal, a PSG a Bayernnel csap össze

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni központjában elkészítették a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének párosításait. A három magyart, Gulácsi Pétert, Szoboszlai Dominikot és Willi Orbánt is soraiban tudó német RB Leipzig az angol Manchester Cityvel, a címvédő spanyol Real Madrid előző döntős ellenfelével, az angol Liverpoollal csap össze, míg a francia PSG a német Bayern Münchennel vív párharcot.

Serie A: Osimhen volt a főszereplő, hátrányból fordítva nyert a Napoli

Az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Serie A) szombati rangadóján a listavezető Napoli, a második helyezett Atalantához látogatott. Hiába vezetett a bergamói csapat, a vendégek még az első félidőben fordítottak, s előnyüket megtartva 2–1-re nyertek, így továbbra is veretlenül vezetik a bajnokságot.

Kézilabda Eb: Tudta-e?