Osztrák hokiliga: meglepő vereséget szenvedett a Fehérvár a ligautolsónál

Az osztrák bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (ICEHL) hétfői egyetlen mérkőzésén a Fehérvár AV19 meglepetésre kikapott a liga utolsó helyén álló Vorarlberg otthonában.

Osztrák hokiliga: kikapott a Fehérvár az éllovas otthonában

Az osztrák központú nemzetközi jégkorongbajnokság (ICEHL) vasárnapi játéknapján a Fehérvár AV19 két megnyert mérkőzés után 3–1-re kikapott a bajnoki tabella élén álló Bolzano Südtirol vendégeként.

Osztrák hokiliga: simán nyert a Fehérvár AV19 az Olimpija ellen

Bár a második harmadban megfordította a meccset a HK Olimpija, a Hydro Fehérvár AV19 végül magabiztos, 5–2-es győzelmet aratott hazai jégen a az osztrák jégkorongbajnokságban (ICEHL) pénteki játéknapján.

Osztrák hokiliga: Salzburgban vezetett, de vesztett a Fehérvár

Egy harmad után vezetett a Fehérvár, de a jó passzban lévő házigazda Salzburg nyerte meg 4–1-re a két csapat kedd esti mérkőzését az osztrák jégkorongbajnokságban (ICEHL).

Osztrák hokiliga: ötmeccses eltiltás a magyar válogatottat megütő játékosnak

Öt mérkőzésre szóló eltiltást és 1250 eurós bírságot (500 ezer forint) kapott Mike Halmo, a Bolzano Foxes jégkorongozója, amiért vasárnap sérülést okozott a Hydro Fehérvár AV19 svéd hátvédjének, a magyar válogatottban is bemutatkozó Henrik Nilssonnak.

Osztrák hokiliga: fehérvári bravúrgyőzelem – vezéráldozattal

A Fehérvár AV19 3–2-re legyőzte a második helyen álló vendég olasz Bolzanót az osztrák jégkorongliga (ICEHL) vasárnapi fordulójában.

Jégkorong: sikert sikerre halmoztak a hokisaink – évértékelő

ICEHL-döntő és Bajnokok Ligája-hoki Magyarországon, egy elit-világbajnoki feljutás és egy bennmaradás – a hazai jégkorongsport 2022-ben nem adott okot a szurkolóknak a fanyalgásra.

Osztrák hokiliga: hiába vezetett, kikapott a Fehérvár a Graztól

A Hydro Fehérvár AV19 a Graz 99ers elleni hazai pályás 3–0-s győzelme után hat nappal ezúttal idegenben játszott a Graz ellen az osztrák jégkorongliga (ICEHL) 35. fordulójában. A Fehérvár hiába vezetett, 3–1-re kikapott első 2023-as mérkőzésén.

Osztrák hokiliga: otthon már nem ment a Fehérvárnak a Vienna ellen

Nyolc nappal bécsi győzelme után a Hydro Fehérvár AV 19 4–1-re kikapott hazai pályán a Vienna Capitalstól a osztrák jégkorongbajnokságban.

Osztrák hokiliga: jól hajrázott, nyert Bécsben a Fehérvár

Véget vetett hármas vereségszériájának a Fehérvár az osztrák jégkorongbajnokságban: a magyar csapat a harmadik harmad hajrájában egyenlített, majd a hosszabbításban újból betalálva 4–3-ra győzött a Vienna Capitals vendégeként péntek este.

Osztrák hokiliga: hiába állt fel 0–2-ről, kikapott Innsbruckban a Fehérvár

A Hydro Fehérvár 4–2-re kikapott az Innsbruck vendégeként az osztrák jégkorongbajnokságban (ICEHL).

Osztrák hokiliga: tizenegy gólos mérkőzésen kapott ki a Fehérvár

A Hydro Fehérvár AV19 7–4-re kikapott a HC Bolzano vendégeként az osztrák jégkorongbajnokságban (ICEHL).

Osztrák hokiliga: otthon kapott ki a Fehérvár a Villachtól

Visszavágott a novemberi fordításért a Hydro Fehérvárnak a Villach az osztrák jégkorongliga (ICEHL) 28. fordulójában. A karintiai együttes 3–2-re nyert Székesfehérváron.

Osztrák hokiliga: nem szerzett pontot a Fehérvár a listavezető ellen

Két nappal korábban fantasztikus fordítás után nyert a Hydro Fehérvár AV19 az osztrák hokiligában. Hasonlóra lett volna szükség a listavezető Bolzano ellen is, de az olaszok végül 1–0-ra nyertek az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban.

Osztrák hokiliga: fantasztikus fordítás után nyert a Fehérvár

Sorozatban a negyedik mérkőzését is megnyerte a Fehérvár az osztrák jégkorong-bajnokságban (ICEHL): a magyar csapat kétgólos hátrányból fordított bő két perc alatt, és 4–3-ra győzött a Villach vendégeként.

Jégkorong: Már nincs bennem félelem – Stipsicz Bence

A Hydro Fehérvár AV19 egymás után három mérkőzést nyert meg az osztrák jégkorongligában, és ezeken a találkozókon mindössze két gólt kapott. A csapat hátvédjével, a magyar válogatott Stipsicz Bencével beszélgettünk a jelenlegi forma hátteréről.

ICEHL: Hári János álomgólt lőtt, a Fehérvár simán győzött

Az osztrák bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi játéknapján a Fehérvár AV 19 – ebben az idényben először – egymást követő harmadik bajnoki mérkőzését is megnyerte. A Klagenfurt ellen a második harmad közepén Hári János óriási szóló végén talált be, a vége 3–1 lett a fehérváriaknak.

Osztrák hokiliga: fordított és nyert Bécsben a Fehérvár

A Hydro Fehérvár AV19 ugyan hátrányba került, de fordítani tudott, és 2–1-re legyőzte idegenben a Vienna Capitalst az osztrák jégkorongliga 13. fordulójának keddi játéknapján.

ICEHL: a válogatott szünet után két nappal már játszik a Fehérvár

A Volán mind a tíz magyar válogatott játékosa visszatért Székesfehérvárra, a keret mégsem változatlan a nemzetközi szünet előttihez képest, hiszen két korábbi légiósával is szerződést bontott a klub a közelmúltban. Kevin Constantine együttese most Bécsbe utazik, hogy feledtesse az utóbbi négy meccs vereségeit.

Osztrák hokiliga: gól nélküli 65 perc után kapott ki a Fehérvár

Sem a hatvanperces alapjátékidő, sem a hosszabbítás nem hozott gólt, így szétlövésben dőlt el a Graz és a Fehérvár péntek esti mérkőzése az osztrák jégkorongbajnokságban (ICEHL): a 65 perc során hiába volt nagyjából kétszer annyi kapura lövése a magyar csapatnak, mint a házigazdának, Michael Boivin találatával utóbbi győzött.

Kézilabda Eb: Tudta-e?