Serie A: tovább száguld a bajnoki cím felé a Napoli

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) tabellájának első helyén álló Napoli idegenben 2–0-ra legyőzte a Salernitanát, Victor Osimhen 13. gólját szerezte az idényben.

Serie A: visszatért a Salernitana kispadjára a hétfőn kirúgott edző

Két nappal menesztését követően ismét Davide Nicola irányítja vezetőedzőként a Salernitana labdarúgócsapatát.

Serie A: a vezetőedző állásába került a 8–2-es vereség a Salernitánál

Egy nappal az Atalanta otthonában elszenvedett 8–2-es vereséget követően a Salernitana labdarúgóklub irányítói menesztették Davide Nicola vezetőedzőt.

Serie A: Ochoa nyolc gólt kapott, az Atalanta kiütéssel nyert

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójának vasárnapi játéknapján a Spezia 1–0-s győzelmet aratott a Torino vendégeként, a Bologna 2–1-re nyert Udinében, majd az Atalanta 8–2-re kitömte a Salernitanát.

Serie A: egy gól itt, egy gól ott, döntetlen a Salernitana–Torinón

A Salernitana és a Torino 1–1-es döntetlenjével indult az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának vasárnapi játéknapja.

Serie A: a Milan és a Sampdoria is 2–1-es győzelemmel kezdte 2023-at

Az AC Milan a Salernitanát, a Sampdoria a Sassuolót győzte le 2–1-re idegenben az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16 fordulójában.

Serie A: a Salernitanában folytatja a mexikóiak legendás kapusa

Guillermo Ochoa, a mexikói válogatott kapusa az olasz labdarúgó-bajnokság 12. helyén álló Salernitanához igazolt.

Serie A: Belotti büntetőt hibázott, mégis pontot mentett a Roma

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában a Roma hazai pályán döntetlent játszott a Torinóval, a Monza 3–0-ra nyert a Salernitana ellen, míg a Spezia fordított, és 2–1-re legyőzte idegenben a Veronát.

Serie A: egy góllal nyert az Empoli, a hajrában mentett pontot a Cremonese

Az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Serie A) 13. fordulójának szombati játéknapjának kezdetén az Empoli a Sassuolót, míg a Salernitana a Cremonesét fogadta. Az Empoli egygólos győzelmet aratott, a Cremonese egy tizenegyest követően a hajrában rabolt pontot.

Serie A: otthon kapott ki a Salernitanától a Lazio

Az olasz labdarúgó-élvonal (Serie A) 12. fordulójában a Lazio ugyan megszerezte a vezetést hazai pályán a Selernitana ellen, a vendégek azonban nemcsak egyenlíteni, hanem fordítani is tudtak a második félidőben – 3–1-re nyertek.

Serie A: Ribéry elbúcsúzott a szurkolóktól, csapata győzött

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójában a Salernitana 1–0-ra legyőzte a Speziát hazai pályán.

Serie A: Franck Ribéry bejelentette a visszavonulását

Bejelentette a visszavonulását Franck Ribéry, a franciák 81-szeres válogatott, 2006-ban világbajnoki ezüstérmes labdarúgója – írja az MTI.

Serie A: kényelmes győzelmet aratott az Inter

Az Internazionale magabiztos győzelmet aratott a Salernitana ellen a Serie A 10. fordulójában.

Serie A: kettővel is vezetett, végül egy pontot szerzett az Atalanta

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajokság (Serie A) 9. fordulójában az Atalanta a negyedik helyen álló Udinesével játszott döntetlent, míg a Monza hazai pályán győzte le a Speziát.

Eurofutball: Franck Ribéry bejelenti a visszavonulását – sajtóhír

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Salernitana 39 éves játékosa, a Bayern München legendája, Franck Ribéry a jövő héten bejelenti a visszavonulását – hívta fel a figyelmet a Football Italia.

Serie A: hiába a hatalmas leccei öngól, nem nyert a Salernitana

Az olasz Serie A 7. fordulójának első mérkőzésén a Lecce 2–1-re megverte idegenben a Salernitanát.

Serie A: különös magyarázat a Juve meg nem adott góljára

Az olaszországi játékvezetők szervezete közleményt adott ki a vasárnapi Juventus–Salernitana bajnoki mérkőzés hajrájában meghozott VAR-döntés miatt. A liga pedig közölte, biztosan nem játsszák újra a mérkőzést.

Videó: túlzott gólöröm, piros lap és a gólt is elvették – őrület Torinóban

Egészen hihetetlen körülmények között fejeződött be vasárnap a 2–2-es döntetlennel záruló Juventus–Salernitana mérkőzés a Serie A 6. fordulójában.

Serie A: a hosszabbításban a Juve győztes gólt szerzett – majdnem

Több mint 50 percig hátrányban volt a Juventus a Salernitana ellen, de a hosszabbítás előtt egyenlíteni, majd fordítani tudott. Sokáig azonban nem örülhetett, mert a játékvezető érvénytelenítette a győztes gólt, így pontosztozkodással zárult a mérkőzés (2–2).

Serie A: élen az Atalanta, még pont nélkül a Monza

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 5. fordulójában az Atalanta idegenben megverte a Monzát, a Salernitana fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen ikszelt az Empolival.

Kézilabda Eb: Tudta-e?