A vasat lődözték

K. J.K. J.
2003.01.20. 20:50
Egyetlen hazai csapat sem tudott nyerni a liga vasárnapi játéknapján: a Vancouver Detroitból, a Philadelphia New Yorkból, a Rangers jegéről, míg az Islanders Atlantából hozta el a két pontot. A legnagyobb harci tettet kétségkívül a vancouveriek hajtották végre, hiszen a bajnok otthonában arattak 4–1-es győzelmet, igaz, akkora szerencséjük volt, mint talán még soha. Fjodorov kétszer, Holmström – büntetőből –, McCarty és Robitaille pedig egyszer-egyszer találta el a kapuvasat, ha meg beljebb vagy lejjebb ment a korong, még mindig ott tornyosult a kiválóan védő Cloutier. A Philadelphia 0–2-re állt az első harmadot követően, ám a szünetben Hitchcock edző fejmosást tartott, majd fiai négy megválaszolatlan gólt ütve simán elintézték a Rangerst. "Engem személy szerint porig alázott, de legalább hatott” – elevenítette fel az öltözőben történteket a végül két gólt ütő Primeau. Az Islanders 0–1 után tért magához Atlantában: Osgood, a New York-iak kapusa hetedszer játszott a Thra-shers ellen, és hetedszer is győzött.Tv: az Anaheim–Minnesota meccset a Sport1 kedden 23 órától felvételről sugározza