WTCR: újabb Zengő Motorsport-győzelem; Tassi negyedik az utolsó versenyen

A magyar csapat mindkét vasárnapi futamon sikert aratott.

WTCR: Ehrlacher bajnok lett; a Zengő Motorsport nyert Szocsiban

A francia bebiztosította a világbajnoki címét az első oroszországi versenyen.

Ralikrossz-vb: Szabó Krisztián harmadik a nürburgringi futamon

Nehezítette a versenyzést, hogy a pályára szombat reggelre több centi hó esett.

WTCR: Muller nyerte az időmérőt Szocsiban, Michelisz a 12. lett

A bajnoki éllovas Ehrlacher-é az 5. rajthely lett • Tassi Attila és Boldizs Bence már a Q1-ben búcsúzott.

Videó: megható búcsúztatás Michelisz visszavonuló csapattársának

Gabriele Tarquinit a WTCR mezőnye sorfalat állva búcsúztatta el a versenyhétvége kezdetén.

WTCR: Michelisz és Tassi is a top 10-ben a vizes 2. edzésen Szocsiban

A leggyorsabb a bajnoki pontversenyt vezető Yann Ehrlacher volt a nedves aszfalton.

WTCR: Magnus az élen, Michelisz a 8. helyen nyitott Szocsiban

Gondok adódtak a Zengő Motorsportnál, Boldizs Bence is egy nagy megforgással zárta a tréninget.

WTCR: először kerülhet sor címvédésre? Jön az idényzáró Szocsiban!

Hat versenyzőnek van még esélye a bajnoki címre, a legjobb pozícióban a tavalyi győztes Ehrlacher van.

Leparkolt a Doktor – Moncz Attila publicisztikája

ALAPVONAL. Valentino Rossi egy generációban változtatta meg a motorozáshoz való hozzáállást, sokakat függővé tett, emiatt az iparágban senki sem lehet eléggé hálás neki. Nem szívesen beszélt, sokkal inkább versenyzett és cselekedett, hogy fő küldetését teljesítse. Nem tudott szabadulni a gondolattól, hogy neki kell megmutatnia, a mezőnyben nem a gép, hanem az ember jelenti a legnagyobb különbséget.

Rali-vb: Ogier nyolcadszor is világbajnoki címet szerzett

Kilenc év alatt nyolcadik világbajnoki címét nyerte egyéniben a francia klasszis.

Rali-vb: Monzában ér véget a WRC-korszak a hétvégén

A WRC-korszak után Rally1-es autókkal versenyeznek majd, amelyeket hibridmotorok hajtanak.

Tereprali ob: jövőre is hatfutamos lesz az idény

Az is eldőlt, hogy a Baja Serbia elnevezésű viadal is bekerül a 2022-es versenynaptárba.

Rali: Bútor nagyot bukott a teszten, de megúszta – videó

A közönségkedvenc magyar ralis a királyszentistváni teszten törte csúnyán összetörte a Citroënjét.

MotoGP: pontszerzéssel búcsúzott Valentino Rossi

A Moto2-eseknél – ahogyan arra lehetett számítani – Remy Gardner lett a végső győztes.

Képgaléria: exkluzív fotók Valentino Rossi utolsó MotoGP-hétvégéjéről

Az olasz versenyző 1996-ban kezdődő gyorsaságimotoros-világbajnoki karrierje vasárnap Valenciában véget ér.

MotoGP: Valentino Rossi 26 éves vb-karrierje képekben

Generációk nőttek fel az olasz zsenit csodálva – 1996-ban kezdődő vb-karrierje vasárnap véget ér.

MotoGP: újabb Ducati-szombat, Bagnaia és Miller bukás után az első sorban

Idén nem volt olyan futam, ahol legalább egy Ducatit ne láthattunk volna az első sorban.

MotoGP: váratlan eső, buta bukások és új főnök a láthatáron

A depóban szinte minden Valentino Rossiról szól a hétvégén.

MotoGP: ez már tényleg az utolsó tánc Valentino Rossinak

A 2021-es valenciai szezonzáró futam lesz a kilencszeres világbajnok utolsó versenyhétvégéje.

„Szárnyaló fantázia, tapasztalat, rafkósság” – Kiss Norbert imádja a kemény versenyeket

A háromszoros Európa-bajnok a technikai kihívást szereti leginkább a kamionsportban.

Rali: Egy biztos, én kocsiba akarok ülni! – Herczig Norbert

A bordatörés sem akadályozza: a négyszeres magyar bajnok már a jövő évi Eb-szezont tervezi.

MotoGP: Marc Márquez 2021-es szezonjának vége!

A nyolcszoros világbajnoknak ismét a látásával van gondja, a hivatalos tesztről is lemarad.

MotoGP: Acosta a Moto3-as bajnok, piros zászló a királykategóriában

Nemcsak Lecuona és Oliveira bukott, hanem a friss világbajnok, Fabio Quartararo is hibázott.

WTCR: Ehrlacher újabb győzelemmel a címvédés felé; Michelisz a 7. lett

Tassi Attila 12. helyével két magyar versenyző is pontot szerzett az olaszországi második futamon.

WTCR: Urrutia győzőtt, Michelisz a negyedik lett az első versenyen

A dobogóra még Coronel és Guerrieri állhatott fel • A bajnoki pontversenyt továbbra is Ehrlacher vezeti.

MotoGP: Ducati-dominancia az algarve-i futam időmérőjén

Pecco Bagnaia új pályacsúccsal a pole pozícióban, Fabio Quartararo áprilisi rekordját megjavítva,

WTCR: Ehrlacher pole-ban; Michelisz hetedik Olaszországban

A másik két magyar versenyző közül Tassi tizenegyedikként, Boldizs tizennyolcadikként zárt az időmérőn.

WTCR: az idény végén visszavonul Michelisz csapattársa

A veterán olasz autóversenyző azért elismerte, néhány versenyen még rajthoz állhat a későbbiekben.

Rali: Életre szóló élmény volt! – Hangodi Bendegúz

Az év elején semmilyen elvárás sem volt, aztán megnyerték a bajnokságot.

MotoGP: Marc Márquez kihagyja a hétvégi portugál futamot

Szombaton szokásos off road edzése közben bukott, és enyhe agyrázkódást szenvedett.

MotoGP: a Mekiről is le kellett mondania, hogy bajnok legyen

„Nem volt normális gyerekkorom. Nehéz volt” – Fabio Quartararo portréja.

Rali: Az év csúcspontja ez a verseny volt – Hadik András

Negyedik abszolút bajnoki címét szerezte a miskolci páros.

MotoGP: Quartararo 2021 világbajnoka, Marc Márquez futamelső

Fordulatokkal teli hétvége és futam után a francia versenyző világbajnokként hagyja el Misanót.

Rali: Mikkelsen az Európa-, Hadik a magyar bajnok

Mindkét mezőnyben a rutin és a taktikus versenyzés hozta meg az eredményét a Rally Hungaryn.

MotoGP: 51 bukás és számos mentés szombaton

A pályabíróknak 13 motort kellett kiszedniük a kavicságyból a második misanói edzésnapon.

Rali Eb: Herczig a második helyen áll a hazai futamon

Az orosz Nyikolaj Grjazin előnye 25.8 másodperc a magyarral szemben.

MotoGP: Bagnaia a Q1-ből a pole-ig száguldott

Ahhoz, hogy Bagnaia nyitva tartsa a bajnokságot, vasárnap Quartararo előtt kell végeznie.

MotoGP: a mechanikai tapadás a titok nyitja?

Az eredmények az idén látottaknak megfelelően alakultak pénteken: gyors Ducatik és szenvedő yamahások.

Rali: Griazsin volt a leggyorsabb a szuperspeciálon, Herczig a legjobb magyar

A Rally Hungary látványos rajtceremóniával és körgyorsaságival kezdődött pénteken.

Gyorsaságimotoros-vb: Quartararo az első francia MotoGP-világbajnok lehet

A 22 éves versenyzőnek jelenleg 52 pont az előnye Pecco Bagnaiával szemben.

Rali: Motivál, hogy esélyesek vagyunk – Herczig Norbert

Az év végi dobogóért is harcolhat a magyar páros a Rally Hungaryn.

MotoE: új motorszállító 2023-tól, jönnek az elektromos Ducatik

„A projekt, amit bemutattak nekünk, minden célunkat tartalmazta, így ma bejelenthetjük a MotoE-kategória új korszakát.”

MotoGP: koronavírustesztet hamisított a szerelő – eltiltották

A csalás miatt az utolsó három futamon még szigorúbb ellenőrzések várhatóak.

Rali: minden idők legkeményebb Eb-mezőnye jön hazánkba

Turán Frigyes: Nagyon várjuk, hogy újra összemérhessük a tudásunkat Európa legjobbjaival.

Rali: Hadiknak csak fél szeme lesz az Eb-mezőnyön

Hadik András navigátorával, Kertész Krisztiánnal ezúttal is az abszolút elsőségért száll harcba.