Csupasport: műtétje után James Bond újra akcióban

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.06.22. 17:23
Egy kisebb bokasérülés nem tarthat vissza egy 007-es ügynököt attól, hogy megmentse a világot. Operációját követően Daniel Craig ismét edzésbe állt, s hamarosan folytatódik a 25. film forgatása.

A legismertebb titkos ügynököt a most 51 esztendős színész 2006-ban alakította először, s a 2020-ban mozikba kerülő rész az ötödik Bond-filmje lesz. Lényegében ez a szerep tette híressé, de keményen megdolgozott érte, hogy megfeleljen a szerepnek. Lemondott a gyorséttermi ételekről és a cigarettáról, alkoholt is csak pénteken és szombaton engedett meg magának. keményen megdolgozott érte, hogy megfeleljen a szerepnek. Lemondott a gyorséttermi ételekről és a cigarettáról, alkoholt is csak pénteken és szombaton engedett meg magának.

Napi ötször-hatszor evett, magas fehérjetartalmú ételeket, halat, tojást, csirkét, sok zöldséget és gyümölcsöt. Délután és este pedig már nem fogyasztott szénhidrátot. Egyéb részleteket megtudhat a csupasport.hu weboldalon.

 

Legfrissebb hírek

Óriási rekordot hozott a Budapest Maraton – „A futás valóban mindenkié”

Csupasport
16 órája

Jó eredményeket ért el, de csalódásként élte meg az idényt

Csupasport
2025.10.11. 14:12

A Spartathlon-győztes Mórocza Andrea elárulta, ki a legnagyobb ellenfele

Csupasport
2025.10.09. 14:20

Hadi Attila: A Spartathlon olyan élményt nyújtott, amit sosem felejtek el

Csupasport
2025.10.08. 16:08

Budapest Maraton Fesztivál: közös futással ünnepelnek szervátültetettek és orvosaik

Csupasport
2025.10.03. 15:06

Húsz magyar futó teljesítette szintidőn belül a Spartathlont, amely magyar himnusszal ért véget

Csupasport
2025.09.28. 19:20

Mint régen: újra rangadó az ETO–FTC; Hajtós Bertalan 60 és Varga Károly 70

E-újság
2025.09.27. 23:50

Maráz Zsuzsanna vágya meghallgatni a magyar himnuszt Spártában

Csupasport
2025.09.26. 08:52
Ezek is érdekelhetik