PL: ennyi millió eurót költött pontonként a hat nagy csapat

A legjobban a Liverpool, a legrosszabbul a Chelsea fektette be pénzét az elmúlt öt idényben.

MU: Jadon Sanchót még az étkezőből is kitiltották

Az angol támadó a felnőttcsapat egyik létesítményét sem látogathatja.

Liverpool: Szoboszlai Dominik fantasztikus futballista – Alexis Mac Allister

Jürgen Klopp szerint Darwin Núneznek sokat segít a magyar és a másik középpályás, Curtis Jones.

Videó: 8 gól 8 különböző Newcastle-játékostól – íme, a „szarkák” parádéja!

A Sheffield Unitednek a mostani 0–8 volt a legnagyobb különbségű veresége a ligában 4988 meccs közül.

Videó: tiki-taka manchesteri módra – 46 passz előzte meg Foden gólját

A Manchester City alaposan megjáratta a labdát Phil Foden találata előtt.

PL: mióta Haaland a Cityhez került, több gólt szerzett, mint a Chelsea

Mutatjuk, hogyan nézne ki az angol bajnokság tabellája, ha a naptári évet vennénk alapul! A londoniak nagyon lent…

Videó: Szoboszlai megint látványos mozdulattal kápráztatta el a szurkolókat

„Azt hittem, sosem lesz olyan játékosunk, mint Gerrard, de Szoboszlainak minden adottsága megvan ahhoz, hogy olyan legyen.”

PL: Kerkeznek és a Chelsea-nek sem tett jót a 13-as szám

Kilencven éve nem kapott nyolc gólt a Sheffield United, Moyes szenved a nagyok ellen.

PL: Arteta megvédte Jorginhót, Postecoglou kéz nélküli védők kifejlesztéséről beszélt

„Mindig akkor kaptunk gólt, amikor domináltunk, irányítottuk a játékot, és ez hatalmas csapás.”

PL: őrület, nyolc gólig meg sem állt a Newcastle Sheffieldben!

Kieran Tripper három gólpasszal segítette hozzá csapatát az ellenfél kivégzéséhez.

PL: Kerkez öngólja után kikapott a Bournemouth – videók

A Chelsea elbukott az Aston Villa ellen, az Arsenal nem bírt a Totenhammel.

PL: a Liverpool hármat lőtt, s legyőzte a West Hamet

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier Legaue) 6. fordulójában a Liverpool 3–1-re legyőzte a West Ham Unitedet.

Szalah, Núnez és Jota is betalált, a Pool legyőzte a West Hamet

Szoboszlai Dominik ismét végig pályán volt Jürgen Klopp együttesében.

Videó: Rashford összetörte az autóját, Fernandes állt meg segíteni neki

Az angol válogatott játékosnak és a másik sofőrnek az ijedségen kívül szerencsére nem esett baja.

MU: „Ez életem egyik legjobb napja” – a 200. meccsén gólpasszt adó Jonny Evans

A pazar gólt szerző Fernandes lett a meccs legjobbja, de a díjat odaadta az északír védőnek. VIDEÓ!

PL: Bruno Fernandes pazar lövésével győzött a United

A „vörös ördögök” megszenvedtek a Burnleyvel, de három vereség után újra nyertek.

Légiósok: Callum Styles ismét gólt szerzett, nem is akármilyet – videó!

A válogatott középpályás szerda, szombat ritmusban termeli a gólokat a héten.

PL: a City balhés meccsen, emberhátrányban húzta be újabb győzelmét

Rodri remek gólt készített elő, majd a szünet után kezet emelt ellenfelére, villant a piros.

Videó: az észak-londoni derbi valaha volt tíz legszebb gólja

Főszerepben többek kötött Dennis Bergkamp, Thierry Henry, Erik Lamela és Harry Kane.

PL: Ödegaard hosszabbított az Arsenallal – hivatalos

A 24 éves középpályás 2021-ben érkezett az észak-londoni gárdához, s kihagyhatatlan Mikel Arteta csapatából.

Liverpool: Én is Szoboszlai-drukker lettem – Peter Crouch

„Már az első meccstől kezdve olyan volt, mint egy Rolls-Royce! Fantasztikus játékos.”

PL: az 5. forduló legszebb góljai és cselei – videó

A vereség ellenére Hannibal Medzsbrinek emlékezetes marad a Brighton elleni meccs.

PL: Guardiola frappánsan válaszolt, miért várja a Forest elleni bajnokit

„Ez az igazság, nem viccelek” – mondta a City spanyol menedzsere.

MU: Solskjaer szerint hiba volt másodszor is szerződtetni CR-t

A norvég tréner elárulta: Haaland, Rice, Bellingham és Kane is az MU célkeresztjében volt.

Dupla Tízes: mekkora a baj az MU-nál?; nem vár könnyű feladat a Fradira az Ekl-ben

Új kihívót kapott a Bayern München a Bundesligában; Gazdag Dániel rekordot döntött a tengerentúlon.

Videó: a Brighton csodaedzőjén külön kamera volt, így ünnepelte csapata MU elleni góljait

A „vörös ördögök” drukkerei most ne figyeljenek…!

Tottenham: súlyos sérülést szenvedett edzésen a szélső, véget ért az idénye

A 34 éves horvát válogatott szélső edzésen, egy rossz mozdulatban sérült meg, senki sem bántotta.

Tottenham: hoppá! A Spursnek visszavásárlási opciója van Kane-re

Nem zárható ki, hogy a Bayern München 30 éves játékosát látjuk még futballozni a londoniaknál.

PL: ezért lett Szoboszlai a hónap játékosa a Liverpoolnál

„Két ember helyett fut, támadást épít és segíti a védelmet. Mint egy gép” – írták róla.

PL: Szoboszlai lett augusztus legjobb játékosa a Liverpoolnál

A magyar válogatott csapatkapitánya kimagaslóan kezdte pályafutását a „vörösöknél”.

Liverpool: júliusban jött, mégis Szoboszlai meze fogyott a legjobban

A Liverpool a mezeladások alapján sorrendbe állította a tíz legnépszerűbb játékosát.

Videó: Szoboszlai olyat sprintelt, közel járt a rekordhoz Angliában

A magyar válogatott csapatkapitányánál 36.76 km/h-s sebességet mértek, amikor visszafutott védekezni.

PL: Hudson-Odoi csodagólt lőtt, de megvan a Burnley első pontja

A Chelsea-től megszerzett támadó álomszerűen mutatkozott be a Nottinghamben.

PL: pár percre beállt, megsérült és több hétre kidőlt az MU védője

Ten Hag szerint a Burnley ellen több játékosa is visszatérhet. A Bayern ellen maximum egy.

Videó: így ünnepelték meg Szoboszlaiék az újabb fordítást

Sorozatban negyedszer is győzött a Liverpool az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.

PL: nehezen, nagy góllal verte meg az Arsenal az Evertont idegenben

A megsérülő Martinelli csak lesgólig jutott, a helyére beálló Trossard azonban eldöntötte a meccset.

PL: Kerkez Milosék pontot szereztek hazai pályán a Chelsea ellen

A magyar válogatott szélső védő kezdett, kapott egy lapot, majd a hajrára lecserélték.

Liverpool: Szoboszlai az újabb 90 percnyi játéka után köszönetet mondott Kloppnak

„Azt hiszem, mindenki elégedettebb lenne, ha nem kerülnénk mindig egy–nullás hátrányba.”

Videó: a hatalmasat eső Crouchot jól kinevették az ügyességi játékon

A cél a kapufa eltalálása volt. Fogalmazzunk úgy, Joe Cole járt közelebb hozzá…

PL: Wilson büntetője döntött, három vereség után nyert a Newcastle

A „szarkák” először hoztak le egy találkozót az idényben kapott gól nélkül.

PL: megszakította az MU hazai veretlenségi sorozatát a Brighton

A Manchester City hátrányból felállva nyert a West Ham otthonában, nagyot fordított a Villa és a Spurs is.

PL: nyerni tudtak idegenben Szoboszlai Dominikék

Az angol labdarúgó Premier League 5. fordulójában a Wolverhampton 3–1-re kikapott odahaza a Liverpooltól.

Sorozatban negyedszer is győztek Szoboszlai Dominikék!

Az első félidőben jobb volt a Wolverhampton, vezetett is, de a hajrára felőrölte ellenfelét a Liverpool.

PL: Kerkezt szavazták meg a szurkolók a hónap legjobbjának

A Bournemouth rajongói a 23 éves csatárt, Antoine Semenyót választották másodiknak.

MU: Ten Hag csak akkor engedi a csapattal edzeni Sanchót, ha bocsánatot kér

Bár lassan kifogy a jobbszélsőkből a manchesteri klub, a holland szakember szigora töretlen.

Segítők, tudósítók, akik Athén és Spárta között sikító japánt is láttak

Szeptember 30-án, szombaton rajt a Spartathlonon: sorozatunkban a versenyen kísérőként és tudósítóként hatodjára résztvevő Oertel Nándorral beszélgettünk.