Kiemelt híreink
El: trükközni akartak az északmacedónok, Mourinho lebuktatta őket

Az északmacedón csapatnál akartak adni maguknak egy kis előnyt a Spurs ellen. Lebuktak.

El: Remélem, ez a siker átszakít egy gátat! – Kovácsik Ádám

A fehérváriak 29 éves kapusa két lövést hárított a Reims elleni tizenegyespárbajban.

Videó: így ünnepelte az öltözőben az El-továbbjutást a Vidi

Kint tomboltak a szurkolók, bent az öltözőben táncoltak a Fehérvár játékosai.

El: A következő körben jobban kell játszani, s főleg hatékonyabban – Márton Gábor

Guion: A Fehérvár ötvédős felállása nem volt meglepő, inkább az, hogy mennyire stabilnak bizonyult.

El: így buzdították a szurkolók a Vidit a stadionon kívül – videó

Bár a Mol Aréna Sóstó kapui zárva maradtak, a kintről érkező buzdítás bejárta a játékteret.

El: Óriásit melóztak a fiúk, nagyon nagyot küzdöttünk – Márton Gábor

A Reims edzője szerint nehéz volt helyzetbe kerülni a fehérváriak ellen.

El: Szon vezérelte a Spurst; a Liege várja a Fehérvárt

Gyurcsó Ádám és Vida Kristopher csapata egyaránt kiesett, Nagy Dominiké nyert, de ő nem játszott.

El: a DAC megsemmisítő veresége Ausztriában

A LASK 7–0-ra győzte le a 48. perctől kezdve emberhátrányban játszó dunaszerdahelyieket.

El-selejtező: a CFR kiverte az FTC korábbi BL-ellenfelét

Az FCSB a játékostoborzás ellenére kikapott, a Celtic egy 90. percben szerzett góllal jutott tovább Lettországban.

El: ha 11-esekkel is, de továbbjutott a Mol Fehérvár

A labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC a francia Stade de Reims ellen lépett pályára, és gól nélküli 120 perc után tizenegyesekkel 4–1-re nyert.

Megsemmisítő vereséget szenvedett Ausztriában a DAC

Tizenegyesekkel jutott tovább a Mol Fehérvár a Reims ellen

A magyar csapat a belga Standard Liege otthonában harcolhatja ki a csoportkört.

El-selejtező: Nikolics nem kezd a Reims ellen – fehérvári felállás

Márton Gábor kezdőjében ott van Fiola Attila, Bolla Bendegúz és Hangya Szilveszter is.

Milan: Ibra koronavírustesztje pozitív lett, már karanténban van

„A vírus elég bátor volt ahhoz, hogy megtámadjon engem. Rossz ötlet volt.”

„Franciaországban sokan nem is tudják, hogy ma játszik az egyik csapatunk”

KEZDÉS: 18.00 „Könnyen előfordulhat, hogy a Fehérvár jut tovább” – a So Foot munkatársával beszélgettünk a Reims kapcsán.

Videó: amikor a magyar csapatoknak sikerül kiütniük a franciákat

Három éve a Vidi volt képes a bravúrra, tíz éve az ETO-nak is összejött – a legutóbbi két alkalommal mieink mentek tovább.

El: Ha felnövünk a feladathoz, meglepetést szerezhetünk – Márton Gábor

KEZDÉS: 18.00 Az esélyek nem a fehérváriak mellett szólnak, a csapat vezetőedzője mégis bizakodva várja a kezdést.

El: Szalai Attiláék kaptak egy ötöst a Lech Poznantól, kiestek

Az Apollon kezdőcsapatában ott volt Szalai Attila is, a válogatott védő végigjátszotta a mérkőzést.

DAC: Nincs mit veszítenünk, mi csak nyerhetünk – Storck

Kalmár Zsolt: Az idény egyik legfontosabb és legnehezebb meccsét játsszuk Linzben.

El: egy nappal a meccs előtt pozitív lett egy Milan-játékos tesztje

A 24 esztendős védő pályára lépett a piros-feketék hétvégi bajnokiján.

Európa-liga: Márton Gábor szerint meglepetést okozhat a Fehérvár

Nem a magyar csapat az esélyes a Stade de Reims ellen, de felkészült az ellenfeléből.

Európa-liga: Amiért mentünk, elértük – Loic Nego

„A nemzetközi mérkőzéseken egyvalami számít, és az a végeredmény.”

Merre járnak Nego gondolatai? Debrecenben folytatja-e Dzsudzsák?

A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.

El: Esterházy Márton volt az UEFA-ellenőr Dunaszerdahelyen

„A stadionon kívül több ezren szurkoltak a DAC-nak, amit az UEFA egyáltalán nem tilt, így nem sértettek szabályt a rendezők.”

El: „Már most eszméletlen, amit elértünk” – Kalmár és Schäfer a DAC sikeréről

Örömmámor Dunaszerdahelyen – egyetlen szlovákiai csapatként maradtak talpon az Európa-ligában.

A Mol Fehérvárra belga–szerb csata győztese várhat a playoffkörben

A DAC továbbjutás esetén akár a portugál Sporting CP-vel is találkozhat.

El: Őrült focifesztivál a Csallóközben! – sajtóvisszhang

Sportolunk.sk: Érezzük a győzelem ízét, ez már egy más szint volt.

El: Ilyet még soha életemben nem éltem át – Szabó Zoltán

A szerb sajtó topolyai hősökről beszél, hiszen a csapat előbb tíz, majd kilenc emberrel lőtt egyenlítő gólokat.

El: reggel 9-kor játszottak, a lettek jutottak tovább

Az erős szél miatt csütörtök este nem lehetett befejezni a Riga FC és a Tre Fiori összecsapását.

El: nyolcgólos meccsen jutott tovább hosszabbításban a DAC – videó

Két dunaszerdahelyi játékos is duplázott, a felvidéki együttes 2–3-ról fordított.

El: a Fehérvár José Mourinho csapatával is találkozhat, ha továbbjut

SORSOLÁS 14.00-KOR! A DAC a playoffkörben a Sporting CP-vel vagy Vida Kristopherékkel küzdhet meg.

El: Bernd Storck szerint a DAC megérdemelten jutott tovább

A DAC története során először nyert még két nemzetközi párharcot egy idényben.

El: Semmi extrát nem mutatott a Malmö, túlságosan respektáltuk ellenfelünket – Bódog Tamás

A Bp. Honvéd vezetőedzője szerint az első félidőt elajándékozták, nem játszottak elég bátran.

El: a Topolya drámai meccsen, tizenegyespárbaj után búcsúzott

A szerbiai Topolya drámai csatában, gólgazdag mérkőzést (6–6) követően, a tizenegyespárbajban 5–4 alulmaradva búcsúzott a román FCSB-vel szemben az Európa-liga selejtezőjének 2. fordulójában.

El: 120 perces, nyolcgólos meccsen jutott tovább a DAC

Kalmár Zsolt és Schäfer András aktív részese volt a DAC történetének 20. európai kupameccsének.

El-selejtező: Szalai góljával jutott tovább az Apollon, Holmanék kiestek

Vida Kristopher csapata ötgólos meccsen nyert, Gyurcsóék is továbbjutottak. Megszenvedett a Tottenham, magabiztos volt a Milan.

El: a Honvéd kikapott idehaza a Malmőtől, és búcsúzott

Az Európa-liga-selejtező 2. fordulójában a Budapest Honvéd 2–0-ra kikapott odahaza a sokkal jobb erőkből álló és sokkal jobban is futballozó svéd Malmőtől.

El: kikapott az Eszék a Baseltől, és ezzel kiesett

Kleinheisler László kezdő volt az Eszékben, amely 2–1-es vereséget szenvedett a svájci bronzérmes ellen.

El: Az első félidőben rendkívül jól játszottunk, de a vége necces volt – Márton Gábor

A Mol Fehérvár vezetőedzője szerint csapata nagyon jól kezelte a mérkőzés előtti nehézségeket.

Nem ment a Honvédnak, két góllal kikapott a Malmőtől

A svédek lesről esett góllal szereztek vezetést, majd a hajrában is betaláltak a gyengén játszó kispestiek ellen.

El: továbbjutott a Hibernianst idegenben megverő Fehérvár

Peches indulás, zűrös érkezés, nyögvenyelős mérkőzés, szerencsés hajrá: Nikolov gólja döntött a máltaiak ellen.