El: jókor, jó helyen – Szalai Attila megszerezte első gólját – videó

A 21 esztendős bekk végigjátszotta az Apollon Limassol–Zalgiris Kaunas találkozót.

El: továbbjutás esetén is Felcsúton játszhat a Fehérvár

„Megfeszített munkavégzés folyik annak érdekében, hogy a stadionban lévő fertőzés eltávolításra kerüljön.”

El: A Vaduz ellen jobban rá kell lépni a gázpedálra – Nikolics

A Fehérvár vezetőedzője szerint a hozzáállás nem volt megfelelő a Zeta elleni visszavágón.

El: Szerintem Megyeri Balázsék félnek tőlünk – Vida Máté

A DAC játékosa szerint az újdonsült csapatkapitánynak, Kalmár Zsoltnak még gyakorolnia kell a meccs előtti beszédet.

Ötből öt! – sikeres rajt az európai kupákban; Mérgezésről beszél a kajakos

A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk.

Rögzítsük – Malonyai Péter jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Maradt az egy héttel ezelőtti pazar mérleg!

El: a DVSC ikszelt Albániában, jöhet a Torino elleni párharc

Herczeg András csapata 4–1-es összesítéssel jutott tovább a Kukësi ellen.

El: a Fehérvárra liechtensteini, a Honvédra román csapat vár

Eppel Márton előkészített, Szalai Attila betalált. Gyurcsó Ádám csapata hárommal vezetett, a 96. percben kapott góllal esett ki.

El: a Fehérvár FC gól nélküli döntetlen után jutott tovább

Nem rúgott gólt a visszavágón az FK Zetának a fehérvári csapat, következik a liechtensteini Vaduz.

El: hosszabbítás után jutott tovább a DAC

Hiába szerzett gyors gólt a Cracovia, a DAC kiharcolta a hosszabbítást, majd a továbbjutást is.

El: a Honvéd litvániai döntetlennel lépett tovább

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata kiharcolta a továbbjutást az Európa-liga selejtezőjének második körébe, mivel Vilniusban 1–1-es döntetlent játszott a litván Zalgiris együttesével. A 4–2-es összesítéssel továbblépő kispestiek a következő fordulóban a román Universitatea Craiovával találkoznak.

A DVSC ikszelt Albániában, jöhet a Torino elleni párharc

Herczeg András csapata korán hátrányba került, végül azonban megőrizte háromgólos előnyét.

Fehérvár FC: idegenben gólzápor, Felcsúton nulla nulla

Nem rúgott gólt a visszavágón a Zetának a fehérvári csapat, következik a liechtensteini Vaduz.

Videó: Krakkó főtere magyar rigmustól hangos – így hangoltak a DAC-szurkolók

Fantasztikus hangulatot varázsolt a 700 dunaszerdahelyi szurkoló Lengyelországban.

Kamber és a kapusteljesítmény döntött, továbbjutott a Honvéd Vilniusban

A Zalgiris ellen nagyon megizzadtak a kispestiek a visszavágón, de az 1–1 elég volt – jöhet a Craiova.

A nagy szívvel küzdő DAC idegenben csikarta ki a továbbjutást

El: körülbelül kétszáz kispesti drukker szurkolhat Vilniusban

A játékosok a program szerint délelőtt videozással, az ellenfél elemzésével töltötték idejüket.

El: a tapasztalatszerzés a Zeta célja a Fehérvár ellen

A montenegróiak szerint a Fehérvárnak sokkal jobb a játékoskerete, ezért nem tekintenek különösebb kudarcként az 5–1-es hazai vereségre.

Európa-liga: két győzelemmel grúz továbbjutás

A Csihura Szacshere tavaly is továbbjutott az Európa-liga első selejtezőköréből.

El: felednék a kellemetlen albániai emlékeket – megérkezett a DVSC

A Torino elleni párharcra még mindig nem gondolnak a debreceniek.

Európa-liga: Felcsúton szeretnénk hazai pályát varázsolni – Nikolics

A Mol Fehérvár FC 5–1-es előnyről várhatja az FK Zeta elleni El-selejtező visszavágót.

Európa-liga: több Honvéd-drukker köszöntötte a csapatot a reptéren

Rendben megérkezett Vilniusba a kispesti csapat.

El: A műfű sosem jó, kell a gól Vilniusban is – Batik

A Honvéd védője szerint taktikus játékkal ki kell harcolniuk a továbbjutást.

El: a bolgár ezüstérmes lesz az NK Osijek ellenfele

A szerb Csukaricski ezúttal ötöt vágott az örmény Banancnak.

El-selejtező: képernyőre kerül a DVSC visszavágója is

A vívó-világbajnokságtól is függ, hogy az első perctől lesz-e közvetítés.

El: Herczeg András nem szeretne a Barcelona hibájába esni

„Az a legkevesebb, hogy azt mondjuk, itt már senki sem mehet biztosra senki ellen.”

El: a Honvéd kulcsembere a vilniusi visszavágót is kihagyja

Nagy Gergő sérülése nem jött rendbe, s elővigyázatosságból nem tart a csapattal Litvániába.

El: máris megvan a Honvéd ellenfelének új edzője

Az 52 esztendős portugál Joao Martins számára nem lesz ismeretlen a litván futball.

El: három nappal a Honvéd elleni visszavágó előtt távozott az edző

A litván Zalgiris vezetőedzője, Marek Zub felbontotta szerződését a vilniusiakkal.

Európa-liga: a Fehérvár egyedülálló eredményt ért el

Nikolics csapata szerezte a legtöbb gólt idegenben, de a szerb szakember így sem volt mindennel elégedett.

El: változás – ha továbbjut a DVSC, nem Torinóban játszik

A Torino kérvényt nyújtott be az UEFA-nak, hogy cserélje fel a pályaválasztói jogot a párharcban, de a szövetség elutasította.

El: Dunaszerdahelyen is megmutatkozott a lengyel-magyar barátság

A DAC-szurkolók Polska, Polska! kiáltással, a lengyelek Ria, Ria, Hungária! rigmussal köszöntek.

El: A győzelemért utazunk Vilniusba – Gazdag

A Budapest Honvéd középpályása szerint itthon maximálisan elérték céljukat.

El: Haruna Garba nem tudta, hogy a gólja születésnapi ajándék volt Herczegnek

Varga Kevin elmondta, egyelőre még nem gondolnak a Torinóra, van előtte még egy fontos meccsük.

Honvéd: Sannino sajnálja a kapott gólt, még nem dőlt el a párharc

A Zalgiris Vilnius trénere szerint jobb volt csapata, és a vereséget leszámítva jól érezte magát.

El: Szalai győztes meccsen debütált – az összes eredmény egy helyen

Nagy Dominikék nem bírtak gibraltári ellenfelükkel, a Kajrat Eppel Márton nélkül nyert.

El: Nem szabad elhinni, hogy már továbbjutottunk – Herczeg András

A DVSC vezetőedzője elmondta, a BL-ben 3–0 után náluk nagyobb csapatok is belefutottak már a késbe.

El: kiütés helyett csak magabiztos előny, kettővel nyert a Honvéd

Giuseppe Sannino együttese három kaput eltaláló lövésből és fejesből három gólt hozott össze. Aztán egy büntetőt kihagyott...

El: a DAC 1–1-es döntetlent játszott odahaza lengyel ellenfelével

A labdarúgó Európa-liga-selejtező első körében a DAC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a lengyel Cracoviával. A dunaszerdahelyieknél Kalmár Zsolt, Vida Máté és Vida Kristopher egyaránt kezdő volt.

El: a Fehérvár FC öt gólt rúgott idegenben a Zetának

Öt gólt rúgott az FK Zetának Montenegróban a fehérvári csapat, Nego triplázott, a visszavágó csak formalitás.

Európa-liga: a DVSC három gólt vágott albán ellenfelének

Varga Kevin duplázott, valamint a nyáron szerződtetett nigériai csatár is betalált.

Lehetett volna közte négy is, de a Honvéd így is nagyot lépett a 2. kör felé

A DAC nem bírt otthon lengyel riválisával

Hiába uralták a meccset a szünet után, nem tudták kicsikarni a győzelmet a dunaszerdahelyiek.

Fehérvár FC: máris kipipálva az El-továbbjutás!

Öt gólt vágott az FK Zetának Montenegróban a fehérvári csapat, Nego triplázott, a visszavágó csak formalitás.

Boldog lett a születésnap: a DVSC három góllal legyőzte a Kukësit