Összes hírünk
Kiemelt híreink
El: a Chelsea bepanaszolta a Dinamo Kijevet az UEFA-nál

Az angol sajtó tudni véli, ki volt a londoniak játékosa, akit verbális, rasszista támadás ért.

Videó: megkapták a Chelsea-t, elképesztően reagáltak a csehek

Talán az tűnne logikusnak, hogy a Slavia gyengébb ellenfélt remélt, de a felvételek mást mutatnak.

Európa-liga: megvan a negyeddöntő párosítása

Spanyol párharc, Napoli–Arsenal slágermeccs, a Chelsea Prágába látogat.

El: „Hihetetlen futballista, kivételes tehetség” – Szoboszlait méltatják az osztrákok

A Salzburg sportigazgatóját egyáltalán nem lepte meg a magyar játékos teljesítménye.

Arsenal–Napoli az Európa-liga negyeddöntőjében, összejöhet az „angol” finálé

A Chelsea a cseh Slavia Prahát kapta meg • Villarreal–Valencia spanyol párharc a legjobb nyolc között.

El: Aubameyang párducmaszkban ünnepelt – videó

A Párducok a gaboni válogatott beceneve, a csatár erre utalt az ünneplésnél.

Inter: Senki se felejtse el, vészhelyzet van – Handanovic

Spalletti: Mindenki egyénieskedett, ez pedig csak növelte a káoszt a pályán.

El: „A futball istene most adott nekünk egy ilyen sikert”

A Slavia edzője, Jindrich Trpisovsky mindvégig bízott a Sevilla elleni csodában.

El: a nyolcaddöntő visszavágóinak eredményei és jegyzőkönyvei

Csütörtök estére kialakult a negyeddöntő mezőnye a második számú európai kupában is.

El: Készen állok arra, hogy kezdjek a válogatottban – Szoboszlai

A 18 éves középpályás örül a Napoli elleni gólpasszának, de sajnálja, hogy ez is kevésnek bizonyult.

Európa-liga: hosszabbításban verte ki a Sevillát a Slavia

A Benfica is ráadásban ejtette ki a Dinamo Zagrebet, a Villarreal elbúcsúztatta a Zenitet.

El: az Arsenal háromgólos sikerrel lépett a nyolc közé

Hibátlanul zárták a kupahetet az angol klubok: a Chelsea után az Arsenal is továbblépett az Európa-liga nyolcaddöntőjéből, köszönhetően annak, hogy hazai pályán 3–0-ra, összesítésben 4–3-ra legyőzte a Rennes-t.

El: a Frankfurt a San Siróban ejtette ki az Intert

Az Eintracht Frankfurt Luka Jovics találatával 1–0-ra legyőzte idegenben az Internazionalét, így búcsúztatta az olasz csapatot az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján. A Frankfurt jobban játszott szinte az egész meccsen, így összességében megérdemelt a továbbjutása. Az Internek sokba került Marcelo Brozovic első mérkőzésen kihagyott büntetője.

A Frankfurt óvja a német becsületet: a San Siróban ejtette ki az Intert

A német csapat az első félidőben lefocizta tartalékos olasz ellenfelét, amelynek nem volt esélye a hajrában.

Aubameyang-dupla, fordított és negyeddöntős az Arsenal!

A Rennes gyorsan kapott két gólt, a hajrában a harmadikat – makulátlan hetet zártak az angol klubok.

El: Szoboszlai kezdett, gólpasszt adott, csapata nyert a Napoli ellen

A továbbjutáshoz viszont a 3–1-es Salzburg-siker sem volt elég.

Videó: Szoboszlai gólpasszal debütált az El-ben a Napoli ellen

A 18 éves középpályás először lép pályára a salzburgi csapatban az Európa-ligában.

Szoboszlai parádézott, a Salzburg nyert, de tovább a Napoli ment

A Kádár Tamással felálló Dinamo Kijev 5–0-ra kikapott hazai pályán a Chelsea-től.

El: ellepték a milánói Dóm teret a Frankfurt-drukkerek – videó

A németek több mint 20 ezer jegyet igényeltek az Inter ellni Európa-liga-visszavágóra.

Arsenal: kaptak egy jó hírt az UEFA-tól az El-visszavágóra

A kétgólos hátrány maradt, de visszakaptak egy gólvágót az „ágyúsok”.

Videó: déja vu! Willian „leklónozta” a 2015-ös gólját

Első ránézésre csak a kapus meze és mozgása tér el, csak közben eltelt négy év.

El: a nyolcaddöntő első meccseinek eredményei, jegyzőkönyvei

Bajban az Arsenal, fél lábbal a nyolc között a Villarreal, a Chelsea és a Napoli.

Európa-liga: a Chelsea nagy előnnyel utazik Kijevbe

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Chelsea magabiztos játékkal 3–0-ra legyőzte a Dinamo Kijevet, és kiváló helyzetbe került a visszavágó előtt.

El: a Napoli simán legyőzte Szoboszlai Dominik csapatát

Az olasz csapat fölényes hazai sikerével a továbbjutás küszöbére lépett.

El: Giroud sarokkal adott gólpasszt Kádárék ellen – videó

Pedro góljával szerezte meg a Chelsea a vezetést hazai pályán a Dinamo Kijev ellen az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A találatot különlegessé teszi, hogy azt megelőzően Olivier Giroud sarokkal továbbította a labdát a spanyol szélsőnek. A vége 3–0 lett a londoniak javára.

El: a Rennes kétgólos előnyt szerzett az Arsenal ellen

A francia Rennes hazai pályán 3–1-es győzelmet aratott az angol Arsenal felett a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Az Arsenal hamar megszerezte a vezetést, ám az első félidő végén a Rennes előbb emberelőnybe került, aztán egyenlített, a második félidőben pedig egy öngól és egy kontra döntött a bretonok javára. Ez az első eset, hogy az Arsenal európai kupamérkőzést veszített Franciaországban.

El: büntetőt hibázott az Inter, nem született gól Frankfurtban

A Zenit otthon kapott három gólt, a Sevilla 2–2-es döntetlent játszott a Slavia Prahával.

Londoni nyugtató: a Chelsea 3–0-s előnyben a visszavágó előtt

Bár sok helyzetet eltékozolt, fölényesen nyert a Sarri-csapat • Kádár nem játszott a Stamford Bridge-en.

Videó: a finomkodás nem jött be, bődületes gólt lőtt az Arsenalnak

A sorfal elsőre még kisegítette Petr Cechet, másodjára viszont már nem volt kegyelem.

Bajban az Arsenal: Rennes-ben hagyta franciaországi veretlenségét

A londoniak gyorsan vezetést szereztek, de emberhátrányban három gólt kaptak a bretonoktól.