Kiemelt híreink
Európa-liga: komoly károk keletkeztek a lyoni stadionban

Az OM szurkolói megrongáltak számos ajtót, beléptetőkaput, világítótestet és videokamerát, illetve a nézőtéren 105 széket.

El: az Atlético-szurkolók hamar Liverpool-drukkerré váltak – videó

A spanyolok megünnepelték sajátjaikat, és a BL-döntős városi riválisnak is odaszúrtak.

Atlético: a Real Madrid elnöke ezt mondta az El-győzelem előtt

A Real Madrid elnöke sok sikert kívánt, majd tett egy nem túl finom célzást.

El: „Az Európa-liga egy sz.r” – mondta az Atlético kapitánya ősszel

Gabi emlékezett nyilatkozatára, és visszavonta szavait a megnyert döntő után.

Videó: tiszteletlenség? Ezért ünnepelte így a gólját Griezmann!

A döntő hőse Griezmann volt, akiről azonban az ellenfél szurkolói azt állítják, tiszteletlen volt.

El: az Atlético-csatár az első francia, aki négy európai kupát nyert

Nem a két gólt szerző Griezmannról van szó, hanem a kispadon ülő Kevin Gameiróról.

Videó: kapura lőtt a Marseille-játékos, bedobás lett a vége

Már ha ezt lövésnek lehet nevezni… Clinton N'Jie valamit nagyon elszámolt.

El: Simeone szerint újradefiniálták önmagukat ebben a sorozatban

„...tényleg valóra vált egy álom. Érzelmileg ez a cím jelenti számomra a legtöbbet...”

El: az Atlético Madrid a harmadik döntőjét is megnyerte

Antoine Griezmann az első és a második félidőben is bevette a Marseille kapuját.

Videó: Griezmann finom löbböléssel duplázta meg az előnyt

Hiába rohant ki a kapujából Steve Mandanda, már nem tudott segíteni.

Videó: megsérült a Marseille legjobbja, sírva jött le

Honfitársa, Antoine Griezmann is próbálta jobb kedvre deríteni az OM tízesét.

Videó: eladta a labdát az OM, Griezmann azonnal betalált

A kirúgás után elég volt egyetlen rossz labdaátvétel, máris lecsapott az Atlético.

Az Európa-liga döntőjében nem tud hibázni az Atlético Madrid

Griezmann Franciaországban elintézte a franciákat, 2010, 2012 után harmadszor is a madridiaké a trófea.

El: Griezmann és Diego Costa rohamoz a döntőben – kezdőcsapatok

A Marseille kapujába visszatér a legutóbb a nyolcaddöntőben védő Mandanda.

El-döntő: először az OM, vagy egyenlít az Atlético?

Francia klub még nem nyert Európa-ligát, miközben spanyol csapat már ötször is ünnepelhetett.

Minden relatív – Thury Gábor jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Magyar csapat mindössze kétszer volt főtáblás.

Európa-liga: Simeone nem ülhet a kispadra a döntőben

Az Atlético Madrid vezetőedzője négymeccses eltiltást kapott londoni viselkedése miatt.

El: „Rolando Aranylabda” – a L’Équipe az OM portugál hősét élteti

A 116. percben továbbjutást érő gólt szerző marseille-i védő volt a hős.

Arsenal: „Nulla! Engem nem ver át Özil a krokodilkönnyeivel…”

Az angol ikon szétszedte a meccs után Mesut Özilt, aki szerinte nem méltó az Arsenal mezére.

El: Simeone is sálat ragadott, az egész stadion őt éltette – videó

A Wanda Metropolitano közönsége hihetetlen hangulatot teremtett.

El: „Kemény éjszakám lesz még” – Wenger végtelenül szomorú

„Az Atléticóban ott volt az első félidőben a félsz” • Simeone: Nem éreztem magam túl kényelmesen a lelátón.

El: a Marseille ráadásban harcolta ki a lyoni döntőt

A Salzburg ugyanúgy 2–0-ra nyert otthon, mint múlt héten a Marseille.

Videó: súlyosan megsérült az Arsenal játékosa, oda a vb

Achilles-ín-szakadás – a francia válogatott játékos biztosan nem utazik az oroszországi tornára.

Diego Costa az El-döntőbe lőtte az Atlético Madridot

Arsene Wenger nem nyer európai kupát az Arsenallal – a hazai retesz ismét tökéletesen zárt.

El-döntőben a Marseille, kis segítséggel

Ledolgozta kétgólos hátrányát a Salzburg, de a hosszabbításban betalált az OM – egy jogtalan szöglet után.

El: madridi erőd – elképesztő sorozatot kellene megtörnie az Arsenalnak

KEZDÉS: 21.05. Simeone: Jobban teszem, ha befogom a számat • Wenger: Egyértelmű, hogy mit kell tennünk.

Videó: látni kell Simeone fiának reakcióját az Atlético-gólra

Diego Simeone fia, Gianluca boldogabb volt, mint bármelyik spanyol szurkoló Griezmann góljánál.

El: Nem származott előnyünk az Atlético piros lapjából – Wenger

Simeone: Libabőrös leszek, ha a jövő heti visszavágóra gondolok.

El: értékes 1–1-gyel távozott az Atlético az Arsenal otthonából

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjében az Arsenal hiába játszott 80 percig emberelőnyben az Atlético Madrid ellen, hiába szerezte meg a vezetést Alexandre Lacazette találatával, nyerni nem tudott – a spanyol csapat egyetlen értékelhető második félidei támadását Antoine Griezmann gólra váltotta, így a végeredmény 1–1.

El: kétgólos előnyben a szerencsés Marseille

Kétgólos előnyre tett szert odahaza az Olympique Marseille a Salzburg ellen a labdarúgó Európa-liga elődöntőjének első felvonásán.