El: A végére kiengeszteltük a szurkolókat – Kádár Tamás

Először kifütyülték a Dinamo Kijev drukkerei a csapatot, de a végén már járt a taps.

Milan: „Régen a Fradi meccseire jártam, aztán hozzászoktam a 80 ezer szurkolóhoz...”

Ilyen még nem volt: 300 magyar szurkoló utazott külföldre egy olasz csapat miatt.

Európa, vigyázz! – Thury Gábor jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Ez ismét egy mérföldkő a sportág történetében.

UEFA: az Arsenal és a Köln ellen is fegyelmi vizsgálat indult

A kölniek álláspontja szerint a biztonsági koncepció és a kommunikáció sem volt kielégítő.

El: európai kupameccsen ilyen korábban még nem történt

A Vitória Guimaraes kezdőcsapatába egyetlen európai játékos sem került be.

Arsenal: Kolasinac a kölnieket hergelte a felirattal – kép

A korábbi Schalke-játékos nem felejtette el, hogy a gelsenkircheniek nagy riválisa a Köln.

Hertha: Csalódott vagyok, ugyanakkor büszke is – Dárdai

„Két vagy három helyen biztosan módosítok a csapaton. Nehéz dolgom lesz, amikor döntök, mert…”

El: rossz első félidő után fordított az Arsenal a Köln ellen

A labdarúgó Európa-liga H-csoportjában az Arsenal a szünetben még vesztésre állt, ám végül 3–1-re győzött az 1. FC Köln ellen a biztonsági okokból egy órás késéssel elkezdett londoni mérkőzésen. A csoport másik találkozóján Crvena zvezda–BATE 1–1.

El: Korhuték győzelemmel kezdtek, ötöt vágott a Nice és a Zenit

A magyar válogatott balhátvédje végig a pályán volt a Lugano elleni mérkőzésen.

El: nem született gól a Hertha és a Bilbao összecsapásán

Kevés néző, pár helyzet, nulla gól – csalódást hozott Dárdaiéknak az európai kuparajt.

El: „KEK-döntős” gólt kapott az Arsenal a Kölntől – videó

David Ospina rossz mozdulata után Jhon Córdoba szépen ívelt a londoniak kapujába.

Egy óra csúszás után pazar gólok és Arsenal-győzelem az Emiratesben

Arsene Wenger új kabátjával ellopta a show-t, a londoniak egy pocsék félidő után javítottak.

El: 22.05-kor elkezdik az Arsenal–Köln meccset

Egyöntetű beszámolók szerint nem napolják el az Arsenal–Köln El-mérkőzést, hanem egyórás csúszással, 22.05-kor elkezdik.

El: Kádárék nyertek, gálázott a Milan, égett az Everton

A magyar válogatott védő egy kiharcolt tizenegyessel segítette a Dinamo Kijevet.

Hertha–Bilbao: a vártnál sokkal kevesebb néző és gól

Gól nélküli döntetlenre végzett egymással Dárdai és Ziganda csapata, a csoport élén a Zorját verő Östersund.

El: egy órát csúszik az Arsenal–Köln kezdése a vendégszurkolók miatt

A mintegy háromezres vendégtábor helyett több mint 20 ezren érkeztek meg a németek...

El: Kádár egy büntető kiharcolásával járult hozzá a kijevi sikerhez

André Silva Bécsben triplázott, az Everton pedig megégett Olaszországban.

El: a Köln szurkolói ellepték London utcáit – videó

Óriási hangulatot teremtettek a német klub szimpatizánsai, pedig még be sem jutottak a stadionba!

El: a csoportkör első fordulójának ÉLŐ eredeménykövetője

Pályán Kádár Tamás és a Dinamo Kijev • Este Dárdai Pál Herthája is bemutatkozik.

El: Legalább négy helyen változtatok a csapaton – Dárdai

Hat magyar résztvevővel rajtol a második számú európai kupasorozat főtáblás versenyfutása.

El: pénzbüntetést és szektorbezárást ért az UEFA megsértése

A Legia szurkolóira lesújtott az európai szövetség szigora.

Videoton: Lehet mondani azt, hogy fejlődtünk – Kovács Z.

„A sok kihagyott helyzet és az egyéni hibáink miatt megérdemelten jutott tovább a Partizan.”

El: Elkeserítő volt, magunkat intéztük el – Juhász

„Ezen nincs mit szépíteni. Ahogyan azon sem, hogy négy gólt ajándékoztunk az ellenfelünknek.”

Kádár bosszút állhat a Vidi legyőzőjén; Dárdaiék nyerhető csoportban

Korhuték Vécsei csapatával is játszanak • Szalaiékra portugál, bolgár és török együttes vár.

Fradi, Honvéd, Vasas, Vidi – ismét beárazták a magyar klubfutballt

90 perc, ill. egy bravúr nem elég, rengeteg a kiállítás, hiányzó erősítések – keserű kupatapasztalatok.

El: Örülünk, de ezen nincs mit ünnepelni – Kádár Tamás

A Dinamo Kijevnél sajnálják, hogy nem jutottak be a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

El, BL: hat szezon alatt megvan a 19. magyar piros lap

A Videotonból három szezon alatt már az ötödik játékost állították ki, míg 2012 óta a hetediket.

El: káprázatos gólt lőtt az Everton rekordigazolása – videó

Az izlandi középpályás szenzációs találattal egyenlített a Hajduk Split otthonában.

El: „Az első három gólt a saját butaságaink miatt kaptuk”

A Videoton kapusa szerint nem azon múlott a csoportkörbe jutásuk, hogy a játékvezető nem adott pirosat Osztovicsnak.

El: Úgy viselkedtünk, mintha 13 éves amatőr focistáink lennének – M. Nikolics

Az éles kritika ellenére a Videoton vezetőedzője szerint büszkék lehetnek az európai kupaszereplésre.

A valóság – Sinkovics Gábor jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Jött a mézesmadzag, és éppen az fojtott meg bennünket.

El: vigasztalhatatlan fehérváriak, tomboló szerbek – galéria

Tekintse meg Szabó Miklós és Török Attila legjobb fotóit a Pancho Arénából!

Európa-liga: íme, ez a 48 csapat lesz ott a csoportkörben!

Öt magyar játékos együttese, valamint a Dárdai Pál irányította Hertha is érdekelt a sorsoláson.

Európai kupák: 36 ország adott főtáblást, amióta nincs magyar

Augusztus 24. a kijelentkezési dátum – 2012 óta nem érték meg az őszt kupacsapataink.

El: Kádárék továbbjutottak; kiesett az Ajax és a Fenerbahce

Nagy Dominikék, Korcsmár Zsolték és Futács Márkóék búcsúztak • Albán és macedón gárda a főtáblán.

El: a Partizan négyet rúgott Felcsúton, kiesett a Videoton

A belgrádi 0–0 után Felcsúton a Partizan az első félidőben három gólt rúgott, és ezzel eldöntötte az Európa-liga csoportkörébe jutásért vívott párharcot a Videoton ellen. A magyar bajnoki ezüstérmesből a második játékrész elején kiállították Juhász Rolandot, a szerbek lőttek még egy gólt, és 4–0-s összesítéssel léptek fel a főtáblára.

El: így vonultak a „félelmetes” Partizan-szurkolók Felcsúton

Kisebb seregnyi szerb fanatikus kísérte el kedvenceit az El-selejtező visszavágójára.

Kiütés: négy gólt lőtt a Videotonnak a Partizan

Hiába az idegenbeli döntetlen, Felcsúton hengereltek a szerbek, övék az El-csoportkör.

El: Henty, Scsepovics, Lazovics trióval a Vidi – kezdőcsapatok

Marko Nikolics és Miroszlav Djukics kihirdette a kezdőcsapatát a 20.00-kor kezdődő Videoton–Partizan Beograd Európa-liga-selejtezőre.

El: a csoportkörért játszanak Európa-szerte – ÉLŐ eredménykövető

A Videoton–Partizan meccs mellett további 21 párharcban dől el, ki jut a főtáblára.