Snowboard: véget ért a paralel szlalom és slope style-verseny

Vágólapra másolva!
2007.03.20. 11:22
Címkék
A XV. Fundango Snowboard Magyar Bajnokság második versenynapján a paralel szlalom és a slope style futamok kerültek megrendezésre. Az éjszakai fagyok még mindig szokatlanul jó viszonyokat biztosítottak a korábbra hozott versenyeknek.

A szlalomban nem született meglepetés, a tavalyi győztesek és az előző napi GS szám nyertesei futottak be elsőként. A férfi elődöntőben az utolsó kapu előtt egy sajnálatos ütközés említendő még meg. A saját pályájáról letért Magyary-Kossa Zsoltot a meglepett ellenfél átugrotta ugyan, de deszkájának éle megvágta a versenytárs arcát.

Az újdonságnak számító slope style számban nagy volt a küzdelem. A sok beépített elem és ugrató sok lehetőséget nyújtott az indulókat a tudásuk megvillantására.

Az előző napi big airhez képest itt mások voltak az esélyesek, hiszen bár ez is szabad stílusú szám, de van akinek az egyik fekszik, van akinek a másik.

XV. FUNDANGO SNOWBOARD BAJNOKSÁG

PARALEL SZLALOM, FÉRFIAK:
1. Zarándy András (Riderzone)
2. Pátkay Marcell
3. Benesch Gergely
PARALEL SZLALOM, NŐK:
1. Lovász Laura (Marosport SE)
2. Viszlay Vanda
3. Nóra
SLOPE STYLE, FÉRFI SÍ:
SLOPE STYLE, FÉRFI SÍ:
1. Vértes János
2. Trso Lukács
3. Csanaky Péter
SLOPE STYLE, FÉRFI SNOWBOARD
1. Takács Balázs
2-3. Kinda Géza és Lotfi Peiman
Legfrissebb hírek

A CAS szerint is ártatlan az olimpiai ezüstérmes francia vívó

Egyéb egyéni
22 perce

DiaEuro 2025: elődöntőbe jutott a magyar válogatott

Minden más foci
48 perce

Az Alexandriai Könyvtár képviselője bejelentette: arab nyelvű Puskás-életrajz készül

Minden más foci
59 perce

Vízilabda: kikaptak a spanyoloktól az U16-os fiúk az Eb nyitányán

Utánpótlássport
1 órája

Három élcsapat is bejelentkezett Édersonért; német válogatott támadót figyel a Barcelona és a Bayern München – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

F1 75: Jackie Stewart és Jochen Rindt klasszikus csatát vívott Silverstone-ban

F1
1 órája

Mamoudou Karamoko Bukarestben folytatja

Labdarúgó NB I
1 órája

Wimbledon: a veterán Cilic nem bírt Cobolli szerváival

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik