Primera División: úgy járt a Rayo, mint a Manchester United

2014.09.21. 18:51
A Villarreal 4–2-re győzött a Rayo Vallecano ellen hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában. Pedig a vendégek a 28. percben már 2–0-ra vezettek, de a hazaiak olyat tettek, mint a Leicester City ma délután a Manchester United ellen: kétgólos hátrányból négy találatot szerezve fordítottak.

SPANYOLORSZÁG, PRIMERA DIVISIÓN
4. FORDULÓ

Villarreal–Rayo Vallecano 4–2 (Espinosa 32., Musacchio 62., Luciano Vietto 74., 87., ill. Kakuta 21., Bueno 28.)
KORÁBBAN
Real Sociedad–Almería 1–2 (Chory Castro 85., ill. De la Bella 30. – öngól, Mauro dos Santos 51.)