Légiósok: a remeklő Sallóit Tusup is segítette, célja a válogatott

Az MLS-ben szereplő Sporting Kansas magyar támadója, Sallói Dániel szeretne gólkirály lenni, de most szembesül azzal, hogy ehhez mennyire jól kell teljesíteni.

Légiósok: Sallói góllal vette ki a részét a Kansas City sikeréből

Sallói Dániel is szerepet játszott a Sporting Kansas City 3–1-es győzelmében. A magyar szélső a Seattle Sounders ellen szerezte csapata második gólját az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) vasárnapi játéknapján.

MLS: Schön gólpassza után írt történelmet az ifjú amerikai

Sorozatban három vereség után nyert ismét az FC Dallas, amely 4–0-ra legyőzte a Los Angeles Galaxyt az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) magyar idő szerint vasárnap hajnalban lejátszott mérkőzésén. A győztes csapat magyar légiósa, Schön Szabolcs gólpasszal járult hozzá a sikerhez.

Videó: hatalmas gól az MLS-ben, 40 méterről talált be a perui

Csereként állt be, majd hatalmas gólt lőtt a Seattle Sounders perui légiósa, Raúl Ruidíaz az Austin FC ellen, ami három pontot eredményezett csapatának.

MLS: elképesztő mentés a 98. percben Gazdagék meccsén – videó

Gazdag Dániel csapata, a Philadelphia Union 2–1-re kikapott az Orlando City vendégeként az Egyesült Államok profi labdarúgó-bajnokságának (MLS) magyar idő szerint péntek hajnalban lejátszott keleti rangadóján. A meccs pillanatának a 98. percben történteket választották – érdemes megnézni, miért.

Légiósok: Sallói Dániel a 94. percben mentett pontot – videó

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szerdai játéknapján a Sporting Kansas City hazai pályán 1–1-es döntetlent játsztott a San Jose Earthquakesszel. Sallói Dániel a hajrában egyenlített.

Légiósok: Gazdag gólpasszal járult hozzá a sikerhez – videó

Gazdag Dániel gólpasszal járult hozzá csapata, a Philadelphia Union D. C. United elleni 2–1-es győzelméhez az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján.

MLS: nem akarta beoltatni magát a játékos, eladták

Nem akarta beoltatni magát a koronavírus ellen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő CF Montreal egyik játékosa, Erik Hurtado, ezért a klub eladta.

MLS: Schön csere volt, csapata 3–1 -re kikapott

Az FC Dallas 3–1-re kikapott a Nyugati konferencia harmadik helyén álló Los Angeles Galaxy FC-től az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) szerdai játéknapján. A Dallas magyar légiósa, Schön Szabolcs bő 15 percet kapott az összecsapáson, csapata a 13 együttes közül a 12. helyre csúszott.

Videó: romantikus jelenetek a pályán – megkérte szerelme kezét a játékos a mérkőzés után

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján a Minnesota United 23 éves középpályása, Hassani Dotson a csapata mérkőzése lefújása után megkérte szerelme kezét, aki örömittasan és meghatódva mondott neki igent.

MLS: Sallóiék rangadót nyertek, az élre törtek

A Sporting Kansas City 2–0-ra legyőzte a harmadik helyen álló Los Angeles Galaxyt az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján, s ezzel átvette a vezetést a Nyugati konferenciában az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Seattle Sounderstől.

MLS: Sallói Dániel nyerőember lett, dicsérik a mentalitását

Kiállítást harcolt ki, gólpasszt és győztes gólt jegyzett – s ez csak a legutóbbi bajnoki mérkőzés termése. Sallói Dániel (Sporting KC) hetek óta jó formában van, az elmúlt két idény egy-egy góljához, gólpasszához képest hét gólnál és három asszisztnál jár az Egyesült Államok profi labdarúgó-bajnokságának (MLS) mostani kiírásában, és a liga hivatalos honlapja már a gólkirályjelöltek között emlegeti.

MLS: Sallói Dániel győztes gólt szerzett – videó

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján a Sporting Kansas City magyar légiósa, Sallói Dániel 87. percben szerzett találatával segítette csapatát győzelemhez a Los Angeles FC elleni, 2–1-re megnyert találkozón.

Légiósok: Sallói Dánielt beválasztották a hét csapatába

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) a hivatalos honlapján közzétette a 9. játékhét álomcsapatát, amelyben szerepel Sallói Dániel, a Sporting Kansas City magyar támadója is.

MLS: Sallói Dániel duplázott és gólpasszt adott – videó

A Sporting Kansas City a duplázó és gólpasszt jegyző Sallói Dániel vezérletével 3–1-re nyert a Colorado Rapids ellen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján.

Videó: a játékosok és a szurkolók közös énekléssel búcsúztatták el a stadionjukat

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Columbus Crew játékosai és szakmai stábja a szurkolókkal együtt közösen énekelve búcsúztatták el a stadionjukat, a Mapfre Stadiont a Chicago Fire ellen megnyert (2–0) vasárnapi mérkőzés után.

Légiósok: Sallói mentett pontot a Kansasnek az Austin ellen – videó

Sallói Dániel góljával ért el 1–1-es döntetlent a Sporting Kansas City az Austin ellen az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) szombati játéknapján.

Légiósok: Gazdag Dániel először edzett új csapatával – videó

Mint arról beszámoltunk, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Philadelphia Unionban folytatja pályafutását az NB I-es Budapest Honvédot több mint 11 év után elhagyó Gazdag Dániel. A 25 éves játékos – aki két edzés után elhagyta a magyar válogatott telki edzőtáborát, és elutazott az Egyesült Államokba – szombaton először edzett együtt az új csapatával.

MLS: Sallói gólpasszt adott, majd szép gólt szerzett – videó

A Sporting Kansas City 3–1-re nyert a San Jose Earthquakes ellen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján. A Sporting KC magyar légiósa, Sallói Dániel góllal és gólpasszal járult hozzá a sikerhez.

MLS: „Gazdagról senki sem hallott korábban, de…”

Az ESPN szakírója szerint nagy húzás lehet a Philadelphia Uniontól Gazdag Dániel szerződtetése.