Partizan: kivizsgálják a kapitányi karszalag elvételét

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.08. 19:08
A szerb belügyminisztérium kivizsgálja a Partizan Beograd Bajnokok Ligája kiesése után történteket, amikor az egyik szurkolói csoport vezére levette a karszalagot Marko Scsepovicsról.  

Mint korábban beszámoltunk róla, a Partizan BL-búcsúja után az Alcatraz szurkolói csoport vezére, a büntetett előéletű Milos Radiszavljevics fogta magát, átugrott a kerítésen, megfontolt léptekkel odasétált Marko Scsepovics csapatkapitányhoz, és levetette vele a karszalagot. Ezután az ereklyével visszasétált a táborba. Erre a szurkolók üdvrivalgásban törtek ki.Mint korábban beszámoltunk róla, a Partizan BL-búcsúja után az Alcatraz szurkolói csoport vezére, a büntetett előéletű Milos Radiszavljevics fogta magát, átugrott a kerítésen, megfontolt léptekkel odasétált Marko Scsepovics csapatkapitányhoz, és levetette vele a karszalagot. Ezután az ereklyével visszasétált a táborba. Erre a szurkolók üdvrivalgásban törtek ki.

„A belügyminisztérium kivizsgálja, hogy a klub engedélyt adott-e a személynek a pályára való belépésre, és milyen körülmények vezettek idáig" – mondta Vanja Vukics országos titkár.

Scsepovics egy szerdai sajtótájékoztatón úgy nyilatkozott, hogy nem ellenezte a karszalag átadását, mivel a teljesítményükkel rászolgáltak a szurkolók elégedetlenségére.

„Csak a klub releváns képviselői vehetnék el a karszalagot, ami történt, az támadás a Partizan ellen, még ha Scsepanovics nem is érdemli ki, hogy ő legyen a kapitány" – mondta az ügy kapcsán a korábbi Partizan-csk, Nenad Sztojkovics a Sportski Zurnalnak.

Legfrissebb hírek

Elhunyt Drazsen Dalipagics, a legendás kosárlabdázó

Kosárlabda
2025.01.25. 14:16

BAJNOKOK LIGÁJA 2024–2025, PROGRAM, EREDMÉNYEK, TUDNIVALÓK

Bajnokok Ligája
2024.07.17. 15:44

Walesi vagy montenegrói ellenfél vár a Fradira a BL-selejtező 2. fordulójában

Bajnokok Ligája
2024.06.19. 12:14

Akár a zöldasztalnál is szerb kosárbajnokok lehetnek Hanga Ádámék

Kosárlabda
2024.06.06. 08:51

Kobel: Megmutattuk, hogy képesek vagyunk játszani a legmagasabb szinten is

Bajnokok Ligája
2024.06.01. 23:46

Komáromi György rengeteget tett a Puskás Akadémia bronzérméért, Török Ágnesnek új impulzusokra volt szüksége

E-újság
2024.06.01. 23:40

Edin Terzic: Nem elég a döntő, az aranyérem megszerzése a cél

Bajnokok Ligája
2024.05.31. 10:14

Vinícius Júnior a bajnoki cím után a BL-re, a Copa Américára és az Aranylabdára hajt

Bajnokok Ligája
2024.05.31. 09:33
Ezek is érdekelhetik