Ádám Martin gólt szerzett a Bologna ellen – videó

P. K.P. K.
2024.08.01. 08:28
Ádám Martin máris megszerezte az első gólját új csapatában (Fotó: facebook.com/asterastripolisfc.gr)
A görög Aszterasz Tripolisz a második félidőben csereként beállt Ádám Martin góljával 3–3-as döntetlent játszott az olasz Bologna elleni felkészülési meccsen.

A görög élvonal augusztus 18-i rajtjára készülő Aszterasz Tripolisz Olaszországban lépett pályára felkészülési meccsen a Bologna ellen. Ez volt a nemrég igazolt, magyar válogatott csatár, Ádám Martin második felkészülési meccse a görög csapatban, ezúttal is csereként lépett pályára, a szünetben, és a 72. percben egy kapufáról kipattanó labdából, közelről megszerezte az első gólját új együttesében, ő állította be a 3–3-as végeredményt.

ÁDÁM MARTIN GÓLJA

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Bologna–Aszterasz Tripolisz 3–3 (Casrto 13., Cambiaghi 15., Orsolini 62., ill. Bartolo 5., Munoz 52., Ádám 72.)
Aszterasz: Ádám Martin a szünetben állt be csereként, a 72. percben gólt szerzett.