Premjer-liga: a Dinamo nyert, Dzsudzsák gólpasszt adott - videó

2014.03.09. 12:26
Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának moszkvai rangadóján a Dzsudzsák Balázzsal felálló Dinamo Moszkva hazai pályán 4–2-re legyőzte a bajnoki címvédő CSZKA-t. Dzsudzsák végigjátszotta a meccset, és egy gólpasszal vette ki a részét a sikerből.

A bajnoki tabellán a 4. helyen álló Dinamo a mai rangadó előtt egy ponttal előzte meg az 5. CSZKA-t. A meccset a címvédő kezdte jobban, ugyanis egy félidő elteltével Seydou Doumbia duplájával 2–0-ra vezetett.

Ezt követően azonban beindult a hazai henger. Kevin Kuranyi nyitotta meg a Dinamo-gólok sorát, és végül 4–2-re győztek a kék-fehérek.

A sikerből Dzsudzsák Balázs gólpasszal vette ki a részét, ugyanis a 62. percben az ő jobb oldali beadását követően szerezte meg első gólját Jurij Zsirkov, a Dinamo pedig a vezetést. Hét perccel később Zsirkov állította be a végeredményt is.

Dzsudzsák gólpassza 1:25-től

PREMJER-LIGA
20. FORDULÓ

Dinamo Moszkva–CSZKA Moszkva 4–2 (Kuranyi 49., Samba 59., Zsirkov 62., és 69., ill. Doumbia, 12. és 43.)