A hétvége rangadóján gól nélküli döntetlen született a Tatabánya és a Veszprém találkozóján (Fotó: Tatabányai SC)

 

A Keleti csoport magabiztosan nyert a listavezető BVSC-Zugló és a második helyen álló Putnok is, előbbi 4–0-ra győzte le a Hatvant, utóbbi a Pénzügyőrt múlta felül 4–1-re. A két csapat között maradt a tízpontos különbség, míg a harmadik helyen álló, a Füzesgyarmattal 1–1-es döntetlent játszó Körösladányt egy pontra megközelítette a Diósgyőr II ellen 2–0-ra nyerő Karcag.

A Közép-csoportot vezető Hódmezővásárhely ezen a játéknapon nem lépett pályára, míg az őt követő Iváncsa 2–1-re nyert Dabason, a Dunaújváros pedig 1–0-ra múlta felül a Monort. A Ferencváros II a Paks II otthonában szenvedett vereséget, az Újpest II-től pedig a Kecskemét II vitte el a három pontot.

A Nyugati csoport rangadóján az élen álló Tatabánya szombaton gól nélküli döntetlent játszott a tőle egy pontra lévő Veszprémmel. A harmadik helyet elfoglaló Nagykanizsa 4–1-re megverte a Balatonfüredet.

LABDARÚGÓ III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
Tiszafüredi VSE–Sényő-Carnifex FC 2–1
Eger SE–Termálfürdő FC Tiszaújváros 1–2
AG Hajdúszoboszló–Kisvárda MG II 1–2
BVSC-Zugló–FC Hatvan 4–0
Debreceni EAC–Békéscsaba 1912 Előre II 1–0
Körösladányi MSK–Füzesgyarmati SK 1–1
Jászberényi FC–Debreceni VSC II 1–3
BKV Előre–Vasas FC II 1–2
Karcagi SE–Diósgyőri VTK II 2–0
Putnok FC
–Pénzügyőr SE 4–1

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
1. BVSC-Zugló 19 15 4 46–8 +38  49
2. Putnok FC 19 12 3 4 35–23 +12  39
3. Körösladányi MSK 19 9 7 3 34–21 +13  34
4. Karcagi SE 19 10 3 6 26–24 +2  33
5. DEAC 19 10 2 7 31–19 +12  32
6. DVSC II. 19 10 2 7 40–33 +7  32
7. BKV Előre 19 9 2 8 27–25 +2  29
8. Tiszafüredi VSE 19 8 4 7 34–34 0 28
9. Pénzügyőr SE 19 8 3 8 25–26 –1  27
10. Aqua-General Hajdúszoboszló 19 7 6 6 28–24 +4  27
11. Füzesgyarmati SK 19 7 6 6 27–29 –2  27
12. FC Hatvan 19 8 2 9 32–38 –6  26
13. Vasas FC II. 19 7 4 8 45–33 +12  25
14. DVTK II. 19 7 3 9 27–33 –6  24
15. Eger SE 19 7 2 10 25–31 –6  23
16. Kisvárda Master Good II. 19 6 5 8 28–22 +6  23
17. Sényő-Carnifex FC 19 4 5 10 24–40 –16  17
18. Jászberényi FC 19 4 4 11 23–39 –16  16
19. Termálfürdő FC Tiszaújváros 19 4 2 13 20–48 –28  14
20. Békéscsaba 1912 Előre II. 19 2 3 14 28–55 –27  9

KÖZÉP-CSOPORT
Paks II
–Ferencváros II 3–2
Újpest II–Kecskeméti TE II 2–3
Monor SE–Dunaújváros 0–1
PTE–PEAC–Budapest Honvéd-MFA 1–2
Ceglédi VSE–Majosi SE 1–1
Iváncsa KSE–Meton-FC Dabas 2–1
Bánk-Dalnoki LA–Szekszárdi UFC 2–3
Szolnoki MÁV–MTK Budapest II 3–3

A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA
1. Hódmezővásárhelyi FC 17 13 2 2 40–16 +24  41
2. Iváncsa KSE 17 13 1 3 46–18 +28  40
3. Dunaújváros 17 12 3 2 45–16 +29  39
4. ESMTK 17 10 5 2 32–13 +19  35
5. Újpest FC II. 17 9 1 7 24–30 –6  28
6. Budapest Honvéd-MFA II. 17 8 4 5 26–24 +2  28
7. Szekszárdi UFC 17 8 3 6 23–18 +5  27
8. MTK Budapest II. 17 7 3 7 36–21 +15  24
9. Meton-FC Dabas SE 17 6 4 7 17–23 –6  22
10. Paksi FC II.  17 5 7 5 32–29 +3  22
11. PTE-PEAC 17 6 3 8 25–23 +2  21
12. Majosi SE 17 5 5 7 16–25 –9  20
13. Ferencvárosi TC II. 17 5 3 9 28–31 –3  18
14. Kecskeméti TE II. 17 5 1 11 22–39 –17  16
15. Ceglédi VSE 17 5 1 11 19–45 –26  16
16. Monor 17 4 2 11 17–28 –11  14
17. Bánk-Dalnoki LA 17 4 13 13–41 –28  12
18. Szolnoki MÁV FC 17 2 4 11 20–41 –21  10
19. Makó FC 0 0–0 0 0
19. Balassagyarmati VSE 0 0–0 0 0


NYUGATI CSOPORT
November 26.

Practical VLS Veszprém–Tatabányai SC 0–0
November 27.
ETO Akadémia–
Móri SE 2–1
Puskás Akadémia II–Budaörs 1–1
Érdi VSE–Mol Fehérvár FC 4–0
Gyirmót FC Győr II–Bicskei TC 2–1
III. Kerületi TVE–Csornai SE 2–1
Kelen SC–Zalaegerszegi TE FC II 4–0
FC Nagykanizsa–Balatonfüredi FC 4–1
Technoroll Teskánd KS–Komárom VSE 0–5
Zsámbéki SK–Kaposvári Rákóczi FC 1–4

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Tatabányai SC 19 14 4 1 47–16 +31  46
2. Practical VLS Veszprém 19 14 3 2 45–14 +31  45
3. FC Nagykanizsa 19 13 2 4 48–24 +24  41
4. III. Kerületi TVE 19 11 3 5 45–21 +24  36
5. Puskás Akadémia FC II. 19 10 5 4 45–21 +24  35
6. Érdi VSE 19 10 2 7 33–19 +14  32
7. ETO Akadémia 19 9 5 5 41–30 +11  32
8. Kaposvári Rákóczi FC 19 9 3 7 32–22 +10  30
9. Budaörs 19 7 6 6 27–21 +6  27
10. Komárom VSE 19 7 5 7 36–31 +5  26
11. Gyirmót FC Győr II. 19 7 5 7 42–42 0 26
12. Bicskei TC 19 7 5 7 28–28 0 26
13. Balatonfüredi FC 19 7 5 7 28–30 –2  26
14. MOL Fehérvár FC II. 19 7 4 8 25–33 –8  25
15. Kelen SC 19 6 5 8 30–31 –1  23
16. ZTE FC II. 19 5 2 12 27–53 –26  17
17. Technoroll Teskánd KSE 19 5 14 28–62 –34  15
18. Csornai SE 19 2 5 12 22–45 –23  11
19. Móri SE 19 1 4 14 19–61 –42  7
20. Zsámbéki SK 19 1 3 15 14–58 –44  6