FTC: a szlovén védő hazája ötödik legjobb futballistája lett

Vágólapra másolva!
2021.01.05. 13:28
null
Miha Blazicot az ötödik legjobb játékosnak választották Szlovéniában (Fotó: Török Attila)
Miha Blazic az ötödik helyen zárt az Ekipa SN sportlap választásán. Az újság 13. alkalommal szavaztatta meg a helyi sportriportereket arról, kit tartanak az év legjobb labdarúgójának. A Ferencváros légiósa előtt csupa topligás futballista végzett.

A fradi.hu kiemeli, Blazicot csupa olyan labdarúgó előzte meg, aki az európai topligákban játszik. Az első helyen, immár ötödik alkalommal, az Atlético Madrid kapusa, Jan Oblak végzett, a második az Atalanta támadója, Josip Ilicic, a harmadik az interes Samir Handanovic, míg a negyedik a Lipcsében játszó Kevin Kampl lett.

Nagy megtiszteltetés, hogy ilyen remek labdarúgókkal kerülhettem egy csoportba. Az, hogy az ötödik legjobb játékosnak választottak a hazámban, azt jelzi, hogy a Fradival jó munkát végeztünk, amire nagyon büszke vagyok” – idézte a fradi.hu Blazicot.

Legfrissebb hírek

Ötvös Bence elmondta, mennyire volt feldúlt Robbie Keane az öltözőben

Labdarúgó NB I
20 órája

„Hogyan volt ez tizenegyes?” – Keane élesen bírálta a játékvezető ítéleteit

Labdarúgó NB I
21 órája

Varga Barnabás: Érthetetlen, Lenzsér Bence hogyan maradhatott végig a pályán

Labdarúgó NB I
22 órája

Őrült hajrá és döntetlen a Ferencváros és a Paks rangadóján

Labdarúgó NB I
23 órája

Gond nélkül nyert a Ferencváros Ljubljanában a kézilabda BL-ben

Kézilabda
Tegnap, 15:37

Mi van vele? Újra a nyakában lóg a Fradi-medál – Babatunde Fatusi-interjú

Képes Sport
Tegnap, 11:07

Varga Barnabás a Paks ellen játszhatja 100. meccsét FTC-mezben

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:56

Varga-betű – Deák Zsigmond publicisztikája

Magyar válogatott
2025.10.03. 23:03
Ezek is érdekelhetik