• Története negyedik bajnoki címét szerezte meg a román élvonalban a kolozsvári futballcsapat. A klub korábbi többségi tulajdonosa Pászkány Árpád volt, aki a harmadik vonalból a Bajnokok Ligájáig repítette a CFR gárdáját. Időközben azonban eladta a csapatot, amely távozása óta most először ért célba, mégpedig a hajdani sztárklub, a Steaua utódegyüttesét, az FCSB-t megelőzve. Hogy mi a siker titka, arról is írt beszámolójában kolozsvári tudósítónk.
• Exkluzív interjút adott lapunknak a hatszoros világbajnoki döntős sznúkeres, Jimmy White. Az 56 éves játékos a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban megrendezett magyar sznúkergála egyik díszvendége volt. Az angol topjátékos lelkesen beszélt a szervezésről és a közönség hozzáértéséről, és nem tagadta, nagyon élvezte a budapesti szereplést. Hogy mi a véleménye a 11 éves reménységről, Révész Bulcsúról, miként élte meg a hat elvesztett vb-döntőt, s milyen árat fizetett a nem éppen sportszerű életmódjáért, arról is őszintén nyilatkozott.
• Elköszönt olvasóitól Kihívás című mellékletünk Pufisarok rovatának szerzője, Vincze András. A futballrovat vezetője záró írásában felidézte, miért is kezdett annak idén előbb nordic walkingozni, majd kocogni, végül pedig futni, s hogyan váltotta valóra álmát, azaz miként teljesített a Nemzeti Sport egyik csapatának tagjaként 64 kilométert az Ultrabalaton keretében. Felidézte az UB-val kapcsolatos emlékeit másik három kollégánk, Kovács Gergely és Csillag Péter is, Pietsch Tibor pedig kalapot emelt felesége teljesítménye előtt, aki egy családi dráma kapcsán kezdett annak idején futni.