Hévíz - REAC 1-2 (1-2)
Hévíz, 500 néző, Vezette: Sóthy (Beidek, Száraz)
HÉVÍZ: Sánta 0 - Balogh A. 5, Czafit 6, Györe 6, Kónya 6 - Honfi 5, Szekeres 5, Kütsön 6, Fonnyadt 6 - Szalay 5, Kresz 5 Vezetőedző: Bán István
REAC: Szentpéteri 0 - Virágh 6, Gál 5, Horváth T. 5, Horváth G. 5 - Németh T. 6, Cseri 6, Kapcsos 6 - Nyerges 5, Havrán 6, Csopaki 6 Vezetőedző: Urbán Flórián

CSERE:Szalai helyett Horváth P. (-) a 63., Honfi helyett Gorza (-) a 63., Kresz helyett Kalmár (-) a 80. percben
Gál helyett Fekete (5) a 37., Nyerges helyett Kovács B. (5) a 47., Havrán helyett Rézmányi (-) a 92. percben
SÁRGA LAP:Gál (kezezésért) a 28., Czafit (buktatásért) a 29., Kütsön (Kovács Balázst vágta fel) az 55., Fonnyadt (Cserit rúgta meg) a 61. percben
SZÖGLETARÁNY: 1:17 (0:7)

32. perc: Horváth Tamás jobb oldali szögletéből Cseri 12 méterről, kapásból a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 0-1
33. perc: Fonnyadt bal oldali remek beívelése után Kütsön fordulásból, 12 méterről a bal felső sarokba lőtte a labdát. 1-1
41. perc: Havrán remekül emelt Csopaki elé, aki két lépésről az üres kapu közepébe passzolt. 1-2

A REAC szélsôje, Nyerges Krisztián (balra) negyvenhét percig bírta, hogy a hátvédek ilyen keményen „faragják” a labdáért folytatott harcban (fotó: M. Németh Péter)
Jó iramban kezdődött, változatos futballt hozott a találkozó. Mindkét edző űzte-hajtotta a csapatát. Az első bravúrt a hévíziek kapusa, Sánta András mutatta be a 10. percben. Rendre veszélyesek voltak a fővárosiak szögletei, és a hatodik után előnyt is szereztek, amit azonban egy perccel később kiegyenlítettek a zöld-fehérek. Fordulás után nagyot esett a színvonal. A vendégek birtokolták valamivel többet a labdát, tíz szögletet rúghattak, viszont kapura lövés csak elvétve akadt. A sportszerű, szoros találkozón a kapu előtt veszélyesebb REAC győzött.

Mestermérleg

Bán István:
- Egyenrangú ellenfelei voltunk a REAC-nak, ám amíg ilyen gólokat kapunk, nagyon nehéz lesz nyernünk.
Urbán Flórián:
- Nagyon nehéz mérkőzés volt. Jelenlegi helyzetünkben a győzelemnek örülünk, de a játékban fejlődnünk kell.