Maronka Zsombor 10:19 percet játszott a Badalonában, pontot nem szerzett, szedett egy-egy támadó- és védőlepattanót, ezen kívül két labdaeladást és két faultot jegyzőkönyveztek neki.

Golomán György tagja volt a Lietkabelis kezdő ötösének, 23:03 percet töltött a parketten a keddi olaszországi meccsen, négy pontot szerzett (2/3 dupla, 0/1 tripla), három védőlepattanó, egy blokk, egy labdaeladás, két kiharcolt és négy elkövetett fault került a neve mellé.

FÉRFI KOSÁRLABDA EUROKUPA
ALAPSZAKASZ – 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
November 22., kedd

Bourg Basket–Bursaspor (török) 80–89
Reyer Venezia (olasz)–Lietkabelis (litván) 74–71
Olimpija Ljubljana (szlovén)–Prometej (ukrán) 89–94
November 23., szerda
Cluj-Napoca (román)–Germani Brescia (olasz) 91–86
Ratiopharm Ulm (német)–Joventut Badalona (spanyol) 54–68

B-CSOPORT
November 22., kedd

Hamburg Towers (német)–London Lions (angol) 75–103
November 23., szerda
Slask Wroclaw (lengyel)–Promitheasz Patrasz (görög) 76–78
Türk Telekom Ankara (török)–Dolomiti Energia Trento (olasz) 81–66
Buducsnoszt VOLI Podgorica (montenegrói)–Paris Basketball (francia) 74–77
Gran Canaria (spanyol)–Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 85–83

AZ ÁLLÁS 
A-CSOPORT
  1. Joventut Badalona5
4
1
402–353 0.800
  2. Bourg Basket
5
4
1
404–389 0.800
  3. Bursaspor5
3
2
421–405 0.600
  4. Venezia5
3
2
388–379 0.600
  5. Prometej5
3
2
413–430 0.600
  6. Brescia5
2
3
405–3950.400
  7. U-BT Cluj-Napoca5
2
3
434–4240.400
  8. Ulm5
2
3
384–397 0.400
  9. Lietkabelis5
2
3
384–402 0.400
10. Olimpija Ljubljana 5
4
384–445 0.000
          
B-CSOPORT
  1. Patrasz 5
4
1
422–392 0.800
  2. Gran Canaria5
4
1
435–407 0.800
  3. Türk Telekom Ankara5
4
1408–387 0.800
  4. Hapoel Tel-Aviv5
3
2
429–3820.600
  5. Buducsnoszt5
3
2
406–367 0.600
  6. Paris Basketball5
3
2
425–424 0.600
  7. London Lions 5
2
3
389–400 0.400
  8. Hamburg5
2
3
395–421 0.400
  9. Slask Wroclaw5
5
369–430 0.000
10. Trento5
5
366–434 0.000

Az Euroleague Basketball égisze alá tartozó Eurokupa alapszakaszában (2022. október 11.–2023. március 29.) két csoportban 10-10 csapat küzd, oda-vissza körmérkőzés után mindkettőből az első nyolc helyezett jut be a kieséses szakaszba (2023. április 12.–május 3.). A nyolcad-, a negyed- és az elődöntő párharcai egyaránt egymérkőzésesek, akárcsak a finálé (a hazai pálya előnye az alapszakaszban jobb helyezést elérő csapatot illeti meg).