Férfi kosár Euroliga: Hanga Ádámék újra kikaptak

2017.10.26. 23:15
Továbbra is rossz passzban a Barcelona férfi kosárlabdázói: Hanga Ádám csapata 78–74-re kikapott az eddig nyeretlen Olimpia Milano vendégeként az Euroliga csütörtöki játéknapján.

A barcelonaiak közül Hanga Ádám töltötte a legtöbb időt a pályán (29:20 perc), öt pont, hét lepattanó, három gólpassz, két dobásblokkolás és egy labdaszerzés került a neve mellé. Hanga Ádám töltötte a legtöbb időt a pályán (29:20 perc), öt pont, hét lepattanó, három gólpassz, két dobásblokkolás és egy labdaszerzés került a neve mellé.

A Barca – amely a második negyedben 34–19-re is vezetett – egy győzelmet és három vereséget könyvelt el eddig az Euroligában, és ha a spanyol bajnokságot is számításba vesszük, négyes vereségszériában fuldokol.

A Real Madrid magabiztos győzelemmel őrizte meg százszázalékos mérlegét – Luka Doncic 28 ponttal és kilenc lepattanóval vezette a spanyol hadműveletet –, és hibátlan maradt az Olympiakosz is, amely nem sok esélyt adott az eddig szintén veretlen Himkinek.

HANGÁÉK MÉRKŐZÉSÉRŐL RÉSZLETESEN SZAKMAI EGYÜTTMŰKÖDŐ PARTNERÜNK OLDALÁN OLVASHATNAK (KEZDO5.HU)!