Csupasport: Csere egyéni csúcsra tör Amszterdamban

V. SZ.V. SZ.
Vágólapra másolva!
2022.10.15. 19:59
Címkék
A vasárnapi hollandiai versenyen ismét egyéni rekordra törő olimpikon Csere Gáspár elmondta a Csupasportnak, hogyan vélekedik a magyar bajnokság Frankfurtba telepítéséről.

„A maratoni futó szinte mindig úgy áll oda a rajthoz, hogy szeretne egyéni csúcsot dönteni, mert nem olyan sűrűn indul nagy versenyen. Napirenden van tehát most is a javítás, tavasszal betegség miatt hosszabb időn át nem tudtam versenyezni, úgyhogy felgyülemlett bennem a bizonyítási vágy. Az augusztusi Európa-bajnokságon egész jól futottam, de ott nem az időeredmény volt az elsődleges" mondta a Csupasportnak Csere Gáspár, aki tavaly 26. lett Amszterdamban. A vele készült interjúban elmondta, mit vár magától idén a holland városban, és mi a véleménye arról, hogy a Magyar Atlétikai Szövetség idén Frankfurtba vitte az országos bajnokságot.„A maratoni futó szinte mindig úgy áll oda a rajthoz, hogy szeretne egyéni csúcsot dönteni, mert nem olyan sűrűn indul nagy versenyen. Napirenden van tehát most is a javítás, tavasszal betegség miatt hosszabb időn át nem tudtam versenyezni, úgyhogy felgyülemlett bennem a bizonyítási vágy. Az augusztusi Európa-bajnokságon egész jól futottam, de ott nem az időeredmény volt az elsődleges" mondta a Csupasportnak Csere Gáspár, aki tavaly 26. lett Amszterdamban. A vele készült interjúban elmondta, mit vár magától idén a holland városban, és mi a véleménye arról, hogy a Magyar Atlétikai Szövetség idén Frankfurtba vitte az országos bajnokságot.

A Csupasporton olvashatnak még egy beszélgetést Bor-Szeifert Adriennnel is, aki a kutyájának köszönhetően kezdett el futni, azóta mindennapjai részévé és szenvedélyévé vált a futás, már az ultratávok felé kacsingat.

Megosztotta velünk gondolatait Garai Ágnes Szonja is, aki 3:04:59-es idővel harmadik helyen ért célba a múlt hétvégén megrendezett Spar Maratonon, és nem akár milyen társaság volt, végig Beda Szabolccsal futott együtt.

Legfrissebb hírek

Csupasport: lehet ütni, lökdösni, leteperni, rohanni, cselezni – ez a shinty

Csupasport
2024.10.11. 18:38

Csupasport: kilenc magyar aranyérem a szkander-világbajnokságon

Egyéb egyéni
2024.08.25. 13:07

Csupasport: gyúrással lazít a spanyol sikerkapitány, De la Fuente

Csupasport
2024.07.20. 12:57

Csupasport: Borissza Johanna immár az országútra koncentrál, bizakodó a jövőre nézve

Csupasport
2024.07.10. 15:29

Őrültségekkel próbálkozik, ám így is győzött a Nasska Trail leghosszabb távján

Csupasport
2024.07.08. 16:55

Csupasport: Vajda Zoltán győzött az Ultra Tisza-tó 130 kilométeres távján

Csupasport
2024.07.05. 08:58

A tánc, a harc és a sport pazar művészete: capoeira

Csupasport
2024.07.04. 13:43

Egy négyezer éves önvédelmi sport Indiából

Csupasport
2024.06.06. 12:40
Ezek is érdekelhetik