Chelsea: Manchesterben nyitott vendéglőt a mellőzött középpályás
Éttermet nyitott Manchesterben Danny Drinkwater, a Chelsea középpályása. A lépés csak elsőre tűnik meghökkentőnek, ismerve a manchesteri topklubok és a londoni együttes rivalizálását, valójában viszont nagyon is kézenfekvő lépés. Drinkwater ugyanis Manchesterben született, családja nagy része pedig mind a mai napig a városban él.
„Az étterem hivatalosan is kinyitott. Remélem, hogy mindenki élvezni fogja ezt az elképesztő helyet. Megvalósult álom ez számomra, köszönhetően egy fantasztikus csapatnak" – írta az Instagram-oldalán a 28 éves, angol bajnok labdarúgó.„Az étterem hivatalosan is kinyitott. Remélem, hogy mindenki élvezni fogja ezt az elképesztő helyet. Megvalósult álom ez számomra, köszönhetően egy fantasztikus csapatnak" – írta az Instagram-oldalán a 28 éves, angol bajnok labdarúgó.
Drinkwaternek vigasz lehet az étterem megnyitása, ugyanis a labdarúgópályán kevés siker éri mostanság: a Chelsea-nél Maurizio Sarri vezetőedző egyáltalán nem számol vele, és egyetlen tétmérkőzésen jutott csak szóhoz az idényben.
Legfrissebb hírek

Nicolas Jackson Németországban köt ki – sajtóhír
Német labdarúgás
2025.08.30. 10:17

Megnyerte a Liverpool a Chelsea elleni rangadót!
Angol labdarúgás
2024.10.20. 17:19
Ezek is érdekelhetik






