Jégkorong: több mint kétszáz gyerek az ügyességi versenyen

utanpotlassport.hu utanpotlassport.huutanpotlassport.hu utanpotlassport.hu
Vágólapra másolva!
2018.03.31. 13:14
Címkék
Több mint kétszáz gyerek vett részt a Vasas Jégcentrumban rendezett ügyességi versenyen. Az U10-es, U12-es és U14-es jégkorongozóknak kiírt eseményen négy feladatban bizonyíthattak a fiatalok. A sikeres első alkalom után szeptember 1-jén újra megtartják az egynapos viadalt.

B. V. – utanpotlassport.huNagy sikerrel rendezték meg a Vasas Jégcentrumban az úgynevezett Bauer Skills-viadalt. Az U10-es, U12-es és U14-es korosztályú jégkorongozóknak kiírt ügyességi versenyen több mint kétszáz gyerek vett részt, akik Győrtől Szegedig, az ország minden tájáról érkeztek.B. V. – utanpotlassport.huNagy sikerrel rendezték meg a Vasas Jégcentrumban az úgynevezett Bauer Skills-viadalt. Az U10-es, U12-es és U14-es korosztályú jégkorongozóknak kiírt ügyességi versenyen több mint kétszáz gyerek vett részt, akik Győrtől Szegedig, az ország minden tájáról érkeztek.

Több, mint 200 gyerek vett részt a budapesti ügyességi versenyen
Több, mint 200 gyerek vett részt a budapesti ügyességi versenyen

Több, mint 200 gyerek vett részt a budapesti ügyességi versenyen

Az eseményt megálmodó, egykori remek játékos, Hoffmann Attila az Utanpotlassport.hu-nak elmondta, évek óta szeretett volna ilyen jellegű versenyt, amelyen a gyerekek egyéni képességeit felmérhetik, és fejleszthetik. Szerinte egyébként a fiataloknak is jó visszajelzés, hogy hol tartanak, hiszen az egyes tornákon nehezebb megállapítani, hogy egyénileg ki meddig jutott.

Az egésznapos rendezvényen négy kategóriában szerepeltek a 10-14 éves játékosok. A programot gyorsasági és ügyességi korcsolyázás, valamint a kapuralövés alkotta. A negyedik szám a büntetőlövés volt, amelyben csak a kapusok teljesítményt pontozták.

A nap végén az első három helyezettet trófeával és tárgynyereménnyel díjazták. Ezen kívül valamennyi résztvevő oklevelet és ajándékcsomagot kapott. A szervezők ügyeltek a körítésre is, az NHL All Star-gála ügyességi versenyét próbálták másolni, a visszajelzések pedig rendre pozitívak voltak.

A nagy sikerre való tekintettel újra megrendezik az ügyességi versenyt, legközelebb az iskolai szünet utolsó hétvégéjén, szeptember 1-jén lesz a viadal.

További korosztályos hírekJÉGKORONGBANa sportági aloldalunkon.

Legfrissebb hírek

Női kézi: újabb magyar játékost igazolt a Sachsen-Zwickau

Kézilabda
11 perce

Juhász Dorka távozik az olasz bajnok Schio kosárlabdacsapatától

Kosárlabda
11 perce

Marco Sturm az első német vezetőedző az NHL-ben

Amerikai sportok
26 perce

WTT: András Csaba negyeddöntős Pristinában

Egyéb egyéni
31 perce

Raphinha lett az idény legjobb játékosa a La Ligában

Spanyol labdarúgás
31 perce

Olvasóinknál Tóth Alex és Dárdaiék is kezdenének a svédek ellen

Magyar válogatott
1 órája

Spalletti: Bizonyára ellopták a telefonját; Mancini: Hagyjuk már ezt…

Olasz labdarúgás
1 órája

Anders Erik Limpar magyar győzelmet vár a svédek ellen

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik