Póker: eljátszotta a lányát az indiai játékos

Vágólapra másolva!
2009.09.24. 20:19
Címkék
Azt hittük, már elmúltak azok az idők, amikor a szerencsét meglovagolandó a pókerjátékosok "elkártyázzák az asszonyt". Nos, tévedtünk. A Times of India beszámolója szerint egy indiai szerencsejáték-függő ugyanis miután készpénze már nem volt a parti folytatásához, 18 éves lányát "dobta" a kasszába. Hősünk bukott, a nyertes pedig távozott a nyereménnyel.

Az NSO pókerrovatának szakmai partnere a poker24.hu.
 
 Az NSO pókerrovatának szakmai partnere a poker24.hu.

Amikor Ismail Sheikh szomszédai rájöttek, hogy mi is történt, azonnal mentőakciót szerveztek, amely sikerrel is járt, és a parti nyertesénél megtalálták a lányt.

A rendőrségen Sheikh bevallotta, hogy alkohol- és szerencsejáték-függő, a családja pedig azonnal kidobta otthonából a férfit. Az ügyben a helyi rendőrség vizsgálatot kezdett. Az mindenesetre biztosnak tűnik, hogy Sheikhre ráférne egy alaposabb pszichiátriai kivizsgálás.

A Poker24.hu legfrissebb híre: A Mester a WSOPE-n tagadja a csalást

Legfrissebb hírek

A brazil kapus megdöntötte Shilton legendás rekordját

Minden más foci
3 perce

F1 75: durrantak a gumik – a Pirelli orosz rulettet rendezett Silverstone-ban

F1
19 perce

Major Veronika érezte, hogy éremmel jöhet haza a párizsi olimpiáról

Egyéb egyéni
41 perce

Újabb játékost vinne el a La Ligából a Napoli, német válogatott kapust igazolt a Paris FC – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
51 perce

Tovább folytatja vívópályafutását Szatmári András, szeretne ott lenni Los Angelesben is

Egyéb egyéni
54 perce

„Még hiányzott belőlünk egy kis frissesség” – Xabi Alonso a Real Madrid első bajnoki győzelméről

Spanyol labdarúgás
1 órája

„Sosem tettünk ilyen ígéretet” – a Newcastle nem engedi el Isakot a Liverpoolhoz

Angol labdarúgás
1 órája

Puskás Ferenc góllal mutatkozott be a válogatottban

Népsport
1 órája
Ezek is érdekelhetik