Serie A: az utolsó percekben mentett pontot a Roma

Cs. B.Cs. B.
2022.02.13. 20:05
Pedig jól indult: Tammy Abraham góljával a Roma szerzett vezetést (Fotó: Getty Images)
Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójában a Roma 2–2-es döntetlen játszott a tíz emberrel záró Sassuolo otthonában.

Hiába szerzett vezetést Tammy Abraham tizenegyesgóljával a Roma az első félidő végén, a Sassuolo szinte rögtön a fordulás után egyenlített – köszönhetően Chris Smalling öngóljának, amihez Rui Patrício kapus asszisztált –, Hamed Junior Traoré találatával pedig a fordítás is összejött neki.

Ugyanakkor nem jött jól a hazaiaknak Gian Marco Ferrari kiállítása, tíz emberrel nem bírták a nyomást, a rómaiak egy szöglet után – a hosszabbításban – egalizáltak, sőt kis híján a győzelmet is megkaparintották, de maradt a 2–2.

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
Sassuolo–Roma
2–2 (Smalling 48. – öngól, H. Traoré 75., ill. Abraham 45+1. – 11-esből, Cristante 90+3.)