Milan: a Zenit tízmillió eurót ajánlott a jobbhátvédért

Vágólapra másolva!
2013.01.05. 19:29
Az orosz élvonalban szereplő Zenit labdarúgócsapata olasz lapértesülések szerint 10 millió eurót ajánl a Milan olasz védőjéért, Ignazio Abatéért.

A milánóiak 26 éves jobbhátvédje az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kap jelenlegi klubjánál, így nagy az esélye, hogy a télen távozik.

A Milannak szüksége van a pénzre, ugyanis a legnagyobb célja a télen Mario Balotelli megszerzése. A sérülések miatt az őszi idényben viszonylag keveset játszó Abate piaci ára 14 millió euróra tehető, így ez az ajánlat jó alap a további tárgyalásokhoz.

A piros-feketék másik kiszemeltje a Juventus fiatal, Milan-nevelésű csatára, Alessandro Matri, aki már dolgozott együtt Massimiliano Allegrivel a Cagliariban.

Legfrissebb hírek

Kerkez Milos minden idők második legdrágább magyar játékosa lett

Légiósok
18 órája

Az osztrák másodosztályba szerződött a legendás énekes fia

Minden más foci
19 órája

A Liverpool és a Leverkusen megegyezett Quansah átigazolásáról – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.22. 19:09

Kerkez Milos számára nem ismeretlen a Liverpool edzőközpontja

Légiósok
2025.06.21. 16:49

Florian Wirtz klubrekordot jelentő összegért a Liverpoolhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.20. 20:00

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
2025.06.19. 17:31

Neymart BL-szereplők akarják?; az Arsenalnak a csatárvásárlással, a Lipcsének az edzőkereséssel vannak gondjai

Minden más foci
2025.06.17. 22:25

Sokallja a csatár árát az Arsenal, messze még a megegyezés

Angol labdarúgás
2025.06.17. 21:21
Ezek is érdekelhetik