Futsal BL: a Benficával játszik a 16 között a Berettyóújfalu

A magyar bajnok Berettyóújfalu a kiemelt csapatok közül a Benficát kapta ellenfélnek a futsal Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének csütörtöki sorsolásán.

Futsal BL: továbbjutott a Berettyóújfalu a selejtezőben

A magyar bajnok Berettyóújfalu 2–0-ra győzött Cipruson az Omonia Nicosia ellen a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

Futsal NB I: a Haladás 10 gólos meccsen győzte le a dobogóst

A futsal NB I 15. fordulójának vasárnapi játéknapján a Haladás VSE hazai pályán 6–4-re legyőzte a Kecskemétet. A vendégcsapat a szünetben még vezetett, a szombathelyiek azonban jobban hajráztak, így megszerezték a három pontot.

Futsal NB I: négy gólt lőtt az FTC játékosa, simán nyertek

Az éllovas Berettyóújfalu 3–1-re győzött a Nyírgyulaj vendégeként, míg az FTC – a négy gólt szerző Fekete Róbert vezérletével – 7–3-ra verte a Dunaferrt a futsal NB I pénteki játéknapján.

Futsal NB I: az FTC nyolcat vágott az Aramisnak

A férfi futsal NB I 13. fordulójából bepótolt mérkőzésen a Ferencváros 8–3-ra kiütötte az Aramist.

Futsal NB I: nyolcgólos csatában döntetlen az Újpest–FTC-n

Ricardo Lineker sokáig hősnek tűnt, de hiába vezetett kétszer is két góllal, végül Hosszú Ádám 37. percben értékesített kisbüntetőjének „köszönhetően” egy ponttal kellett beérnie az Újpestnek a Ferencváros elleni futsalderbin. A végig feszült, küzdelmes találkozó 4–4-es döntetlennel ért véget.

Futsal NB I: 12 gólos meccsen nyert a Berettyóújfalu

A futsal NB I 14. fordulójának pénteki játéknapján az MVFC Berettyóújfalu hazai pályán 7–5-re legyőzte a Kecskemétet. A Nyírgyulaj 2–1-re nyert Dunaújvárosban a Dunaferr vendégeként, míg az Aramis otthon kapott ki 6–5-re a DEAC-tól.

Futsal NB I: az Újpest és a Kecskemét is hétgólos meccsen nyert

Az Újpest és a Kecskemét is hétgólos mérkőzésen nyert a férfi futsal NB I 13. fordulójában – igaz, a fővárosiak nagy csatában verték a sereghajtót, a Bács-Kiskun megyeiek pedig simán a Dunaferrt.

Futsal: mérsékelték Curtis eltiltását, megvan, mikor térhet vissza

Megfelezték a fojtogatással vádolt Széki Attila, azaz Curtis eltiltását. A Magyar Labdarúgó-szövetség budapesti igazgatósága csütörtökön hozta nyilvánosságra friss fegyelmi határozatait. A közlönyből kiderült, az Újpest RFC-220 Volt második számú csapatában futsalozó játékos egyéves eltiltását hat hónapra mérsékelték.

Futsal Eb-sel.: tartalékos válogatottunk simán kikapott Kazahsztánban

A magyar férfi futsalválogatott 5–0-s vereséget szenvedett Kazahsztán vendégeként a 2022-es Európa-bajnokság selejtezőjében.

Futsal BL: Ciprusra utazik a magyar bajnok Berettyóújfalu

Az UEFA nyoni központjában szerdán kora délután elkészítették a futsal Bajnokok Ligája legjobb 32 közötti fordulójának párosítását. Kiderült, hogy a magyar bajnok Berettyóújfalu Ciprusra utazik, ahol az Omonia Nicosia ellen léphet majd pályára a legjobb 16 csapat közé kerülésért.

Futsal: „Olyan helyzetbe kerültünk, amilyennel még sohasem találkozott senki”

Mint arról beszámoltunk, a magyar futsalválogatott szerdán délután Kazahsztánban lép pályára Európa-bajnoki selejtezőn, az utazás előtt azonban egy teljes keretnyi játékos dőlt ki koronavírus-fertőzés miatt.

Futsal: több kulcsjátékos sem utazhat el a válogatottal

Több kulcsjátékosa sem utazhat el a magyar futsalválogatottnak Kazahsztánba, az Európa-bajnokság selejtezőjére.

Futsal: Curtis a második meccse után egyéves eltiltást kapott

A bemutatkozás pazar volt, a folytatás kevésbé: Széki Attilát, művésznevén Curtist, az Újpest Futsal Club játékosát a Budapesti Labdarúgó-szövetség 2021. november 20-ig eltiltotta. Jövő héten tárgyalják újra az ügyét.

Futsal MK: Berettyóújfalu–FTC meccs a nyolc között

Berettyóújfalu–Ferencváros rangadót rendeznek a futsal Magyar Kupa negyeddöntőjében – számolt be a Magyar Labdarúgó-szövetség.

Futsal NB I: az FTC megszerezte idénybeli második győzelmét

Az FTC-Fisher Klíma nagy csatában bravúros győzelmet ért el a tartalékos Balaton Bútor FC Veszprém otthonában a futsal NB I 12. fordulójában, ezzel megszerezte idénybeli második sikerét. A házigazda zsinórban a harmadik meccsét bukta el saját pályáján.

Futsal BL: a Berettyó továbbjutott a selejtezőből

A Berettyóújfalu 4–3-ra győzött a grúz Tbiliszi State University otthonában a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjében, ezzel a legjobb 32 közé jutott.

Futsal NB I: érvényesült a papírforma, a Haladás kiütötte a DEAC-ot

A férfi futsal NB I 12. fordulójában az éllovas Haladás 6–2-re legyőzte a DEAC-ot. A másik pénteki találkozón az Újpest 3–2-re kikapott a Kecskeméttől.

Futsal MK: hatot lőtt, nyolc közé jutott az FTC

Utolsóként a Ferencváros futsalcsapata jutott a Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásának negyeddöntőjébe. A zöld-fehér együttes idegenben a TFSE-t győzte le 6–2-re, úgy, hogy az első félidő végén még 2–2 volt az állás.

Futsal NB I: az ezer sebből vérző Dunaferr majdnem meglepte a listavezetőt

A listavezető Haladás VSE 5–2-re nyert az anyagi gondok miatt szinte csak ifistákkal kiálló Dunaferr otthonában a futsal NB I 11. fordulójának nyitómérkőzésén.