-->
Kellett egy kis szerencse is: győzött a Sepsi a 113 perces csatában

A román SuperLiga 10. fordulójában a Sepsi 2–1-re nyert a sereghajtó Chindia Targoviste otthonában.

SuperLiga: meglepetésre otthon kapott ki a Sepsi

A román SuperLiga 9. fordulójában a játéknap előtt 10. helyen álló Sepsi OSK meglepetésre hazai pályán egy góllal kikapott a mérkőzés előtt nyeretlenül utolsó előtti CS Miovenitől.

Alsóházi csapattól kapott ki hazai pályán a Sepsi

Ismét kikapott a Sepsiszentgyörgy a román bajnokságban

A román SuperLiga 8. fordulójában az FCU Craiova 1–0-ra megverte a Sepsi OSK-t.

Nem tudott a tabella élére ugrani a Sepsi OSK

Hazai pályán vesztette el idei bajnoki veretlenségét a Sepsi OSK: a székelyföldi csapat a román SuperLiga 7. fordulójában vezetést szerzett ugyan a Rapid ellen, de a bukarestiek még az első félidőben fordítottak. A második játékrészben nem változott az eredmény, a vége 1–2 lett.

„Hátba szúrt engem” – két játékos, egy feleség, balhé a klubnál

Egy valódi szerelmi dráma következtében hagyja el a dán Superligában szereplő Randers FC együttesét a klub – immáron korábbi – játékosa, Jonas Borring.

Videó: újságírókat így még nem sokkolt egy válogatott bemutatása

A dél-szudáni származású Pione Sisto jelenleg a dán labdarúgás egyik, ha nem a legnagyobb durranása. Hétfőn tartott sajtótájékoztatója ehhez méltóan zajlott, nem kis visszhangot kiváltva.

Eurofutball: három forduló után már nincs hibátlan

A dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Superliga) három fordulót követően már nincs hibátlan csapat, miután a 3. forduló záró mérkőzésén a Midtjylland 3–1-re legyőzte az első két meccsét megnyerő Randerst. A győztes ezzel a sikerrel átvette az első helyet a bajnokságban, míg a Randers visszacsúszott a negyedikre.

Videó: Vadócz gólpasszt adott a Köbenhavn elleni rangadón

Az OB Odense 3–2-es vereséget szenvedett hazai pályán az FC Köbenhavntól a dán labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. Az OB-ban végigjátszotta a rangadót a magyar középpályás, Vadócz Krisztián, aki 0–1-nél lepasszolta a labdát Emil Larsennek, a középpályás pedig egy csel után egyenlített, igaz, némi kapussegítséggel.

Kézilabda Eb: Tudta-e?