Felkészülés: döntetlent játszott a DAC a Koper otthonában

A Dunaszerdahely labdarúgócsapata a téli felkészülés utolsó mérkőzésén 1–1-es döntetlent ért el a szlovén Koper otthonában.

Felkészülés: Szánthó Regő is betalált, a DAC legyőzte a Celjét

Második felkészülési mérkőzését vívta horvátországi edzőtáborában a Dunaszerdahely, amely 2–0-ra győzte le a szlovén bajnokság harmadik helyén álló NK Celjét. A DAC-nál az első félidőben Dominik Kruzliak volt eredményes, majd a mérkőzés utolsó perceiben Szánthó Regő állította be a végeredményt.

U21-es Eb: Szlovákia rendez 2025-ben, Dunaszerdahely is helyszín

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottsága bejelentette, hogy 2025-ben Szlovákia rendezi meg az U21-es labdarúgó Európa-bajnokságot. A helyszínül szolgáló városok között Dunaszerdahely is szerepel.

Légiósok: Ez karrierem egyik legkeményebb felkészülése – Kalmár Zsolt

Múlt héten a Soroksár (1–1) elleni találkozón még nem játszott, de a szombati, Kassa elleni meccsen (2–1) már csapatkapitányként vezette ki a pályára a dunaszerdahelyieket Kalmár Zsolt.

Felkészülés: a DAC legyőzte a másodosztályú Kassát

A Dunaszerdahely felkészülési mérkőzésen Nikola Krsztovics duplájával 2–1-re legyőzte a másodosztályú Kassát.

DAC: Szánthó Regő bajnoki címet és címeres mezt szeretne

Szánthó Regő a második dunaszerdahelyi felkészülésébe vágott bele. A 22 éves labdarúgó tudja, kemény munka vár a csapatra, amivel megvalósulhatnak a dédelgetett álmok. Úgy a DAC mezében, mint a magyar nemzeti csapatban.

Fortuna Liga: elszántan kezdte meg a felkészülést a DAC

Egy hónapos szünet után belevágott a munkába a Dunaszerdahely is. Motivációból nem lesz hiány, hiszen rögtön az első tavaszi fordulóban az éllovas Slovan Bratislava látogat a MOL Arénába. Hazai győzelem esetén az első helyre ugrana a DAC.

DAC: Nem szerencse, munka kell! – Világi Oszkár

Mélyről jött vissza a Dunaszerdahelyi AC: tavasszal sokszor füttykoncert kísérte a csapat produkcióját, ám az őszi szezon után második a DAC, csak három pont a hátránya az éllovas Slovannal szemben.

DAC: megvan az első téli erősítés, a Panathinaikosz neveltje érkezett

Megvan a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Fortuna Liga) szereplő DAC első téli erősítése. A húszesztendős görög csatár, Janisz Niarkhosz Aranyosmarótról (ViOn Zlaté Moravce) igazol Dunaszerdahelyre. A sárga-kék klubbal a 2025–2026-as idény végéig szóló szerződést kötött.

NS-jótékonyság: árverésre bocsátják a mezt, amelyben Kalmár visszatért a válogatottba

Karácsonyi jótékonysági árverés indult a Dunaszerdahely Facebook-oldalán, melynek keretében a klub játékosai által felajánlott különleges mezt, cipőket és kesztyűt szerezhetik meg a licitálók. Az árverésen meg lehet szerezni többek között Kalmár Zsolt azon mezét is, melyben hosszú kihagyás után visszatért a magyar válogatottba.

DAC: A szabadrúgást be kellett volna rúgnom – Kalmár

Nagyon jól hajrázott a Dunaszerdahely az őszi szezonban, a Rózsahegy elleni bajnokin elért egygólos sikerével zárta az évet. A DAC augusztus vége óta veretlen, a legutóbbi öt bajnoki találkozóját megnyerte. A sárga-kékek a második helyen telelnek, három pont a hátrányuk az éllovas Slovan mögött.

Győzelemmel búcsúztatta az évet a Dunaszerdahely

A Dunaszerdahelyi AC 1–0-ra legyőzte a Rózsahegy együttesét a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) 11. fordulójából bepótolt mérkőzésen. Idén már nem játszik több tétmérkőzést a DAC.

DAC: győzelemmel búcsúztatnák az évet Kalmárék

A 2022-es év utolsó találkozóján a második helyen álló DAC az ötödik helyezett Rózsahegyet fogadja. A hazaiak szeretnék folytatni a remek sorozatunkat. Kalmárék a Fortuna Ligában tíz meccs óta veretlenek, a bajnokságban jelenleg a sárga-kékek vannak a legjobb formában.

DAC: a klub érvényesítette Kalmár Zsolt opcióját

Pár órával a magyar–görög felkészülési mérkőzésen szerzett győztes gólja után Kalmár Zsolt új szerződést írt alá a Dunaszerdahellyel.

DAC: remek formában érkezik Kalmár a válogatotthoz

Szombaton Trencsénben sokszor felhangzott a „Zsolti, Zsolti” rigmus. A dunaszerdahelyi szurkolók többször ünnepelték kedvencüket. Kalmár Zsolt egy óra után lépett pályára, és négy perc alatt kétszer betalált. A DAC a Fortuna Liga 18. fordulójában 4–0-ra győzött Trencsénben és minimum vasárnap estig átvette a vezetést.

DAC: Fantasztikus volt Szánthó Regő beadása – Kalmár Zsolt

A hétvége rangadóján a Dunaszerdahely 1–0-ra legyőzte a Nagyszombatot a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában, szombaton.

Fortuna Liga: legyőzte közvetlen riválisát a DAC

A második helyen álló DAC a harmadik helyen tanyázó Spartak Trnavát fogadta a Fortuna Liga 17. fordulójában. Az első félidő eseménytelen gyürkőzését a második félidőben sem váltotta fel jobb játék, de az utolsó negyedórára emberelőnybe kerülő DAC kihasználta a lehetőséget, és egy góllal nyert.

A legvégén nyerte meg a DAC a fontos rangadót

A második helyen álló DAC a harmadik helyen tanyázó Spartak Trnavát fogadta hazai pályán a Fortuna Liga 17. fordulójában. Az első félidő eseménytelen gyürkőzését a második félidőben sem váltotta fel jobb játék, de az utolsó negyedórára emberelőnybe kerülő DAC kihasználta a lehetőséget, és egy góllal nyert.

Légiósok: Mindennap azért dolgozom, hogy visszakerüljek a válogatottba – Kalmár

A súlyos térdsérüléséből felépült és egyre jobb formába lendülő Kalmár Zsolt azt mondta: mindennap azért dolgozik, hogy visszakerüljön a magyar labdarúgó-válogatottba – írja az MTI.

DAC: A győzelem a szurkolóké – Kalmár Zsolt

A Dunaszerdahely 3–1-es besztercebányai sikere során Kalmár Zsolt csereként beállva gólt szerzett és gólpasszt adott. A játékos a lefújás követően a Nemzeti Sportnak értékelt.

Kézilabda Eb: Tudta-e?