Wolfsburg: Nicklas Bendtner három évre aláírt - hivatalos

Vágólapra másolva!
2014.08.15. 12:57
null
Nicklas Bendtner a Wolfsburg új hármasa (Forrás: Twitter)
A Bundesliga jövő pénteki nyitányán a Bayern München otthonában pályára lépő Wolfsburg bejelentette, hogy hároméves szerződést kötött Nicklas Bendtner dán csatárral, aki az Arsenalt elhagyva szabadon igazolhatóvá vált.

A még mindig csak 26 éves, 55-szörös válogatott támadó 136 Premier League-mérkőzésen 32 gólt szerzett, s játszott a Juventusban is kölcsönben. A nemzetközi kupákban 33 találkozón kilencszer volt eredményes.

A Bundesligában most próbálhatja ki magát először.

„Nicklas Bendtner a lehető legjobb korban van, hatalmas tapasztalattal rendelkezik a nemzetközi labdarúgásban. Bár a karrierje nem mindig haladt egyértelmű irányba, jó benyomást keltett. Vele erősödik a támadóegységünk" – mondta Klaus Allofs, a VfL klubmenedzsere.

Dieter Hecking is kiemelte, hogy az Európa-liga-főtáblás csapatnál nagy szükség van arra, hogy a lehető legtöbb minőségi játékosból lehessen válogatni.

A Bild úgy értesült, a 3-as mezt megkapó dán alacsony alap fizetést kap, magas prémiumokkal, amelyekhez jó teljesítményével juthat hozzá.

Legfrissebb hírek

Gulácsi ismét bekerült a Kicker álomcsapatába

Légiósok
12 órája

A Leverkusen egy négyest kapott a Dortmundtól Xabi Alonso búcsúján

Német labdarúgás
23 órája

Gulácsi szerint az egy pontnak is örülniük kell a Werder ellen

Német labdarúgás
Tegnap, 16:24

A Gladbach ellen is nyert, és megünnepelte a bajnoki címet a Bayern München

Német labdarúgás
2025.05.10. 20:32

Gulácsi mindent védett Brémában, de a Lipcse nem lehet boldog a döntetlennel

Német labdarúgás
2025.05.10. 17:32

Lőw Zsolt a brémaiak ellen már számíthat Gulácsi Péterre

Német labdarúgás
2025.05.10. 09:36

A Wolfsburg Dárdai Bence nélkül ikszelt a nagyot küzdő Hoffenheimmel

Német labdarúgás
2025.05.09. 22:36

Willi Orbán is bekerült a Bundesliga legjobbjai közé az EA Sports FC-ben

Német labdarúgás
2025.05.09. 21:06
Ezek is érdekelhetik