Wolfsburg: hosszabbítana a veterán gólvágó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.04.14. 15:05
Ivica Olic minden bizonnyal a következő szezonban is a Bundesligában szereplő Wolfsburg játékosa marad annak ellenére, hogy korábban úgy tűnt, távozik a német klubtól.

A horvát válogatott játékos szerződése lejár a szezon végén, ezért több klubbal is szóba hozták, köztük a Premier League-ben játszó Stoke Cityvel. A támadó jelen pillanatban azonban úgy érzi, hogy maradni szeretne.

„Terveim szerint az új szezonban is a Volkswagen-Arénában futballozom” – nyugtatta meg a szurkolókat a csatár. A 34 éves Olic kifejezetten jól futballozik a 2013–14-es idényben, 28 bajnoki mérkőzésen 12-szer talált be, a legutóbbi öt fordulóban négy gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Klausz Milán visszatér Zalaegerszegre – élő transzferhíradó!

Minden más foci
12 órája

Dárdai Bence: Örülök, hogy tavaly nyáron Wolfsburg-játékos lettem

Légiósok
15 órája

Támadót igazolt a Chelsea, a Real Madrid is csatárt nézett ki magának, a Barca az Espanyoltól vesz kapust

Minden más foci
22 órája

Lipcsében döntöttek, Gulácsi Péter és Willi Orbán is új klubot kereshet magának – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.06.02. 12:51

Lőw Zsolt visszatér Jürgen Klopp mellé

Német labdarúgás
2025.05.31. 08:21

A St. Paulitól érkezhet Lőw Zsolt lipcsei utódja – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.05.30. 12:12

Szalai Attila bebizonyítaná, hogy a Bundesligába való

Légiósok
2025.05.29. 19:54

Megvan a Werder Bremen új vezetőedzője – hivatalos

Német labdarúgás
2025.05.29. 16:25
Ezek is érdekelhetik