NOVEMBER 29., KEDD

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

A-CSOPORT
16.00:
Hollandia–Katar, al-Hor (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Ecuador–Szenegál, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.00:
Wales–Anglia, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Irán–Egyesült Államok, Doha (al-Tumama Stadion) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
10.00:
férfi egyes és páros országos bajnokság (Ormai László Csarnok)
17.00: páros döntő
18.00: egyes döntő

JÉGKORONG
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Davos–Biel (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Ferencvárosi TC–TM Benidorm (spanyol) (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
18.45:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Montpellier HB (francia) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
20.45:
Sporting CP (portugál)–Balatonfüredi KSE, Lisszabon (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1182 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
20.30:
Trentino–Kedzierzyn-Kozl (Tv: Spíler1)
NŐI MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.00:
TRSE–Vasas Óbuda
NEGYEDDÖNTŐ
19.00:
DVTK–Swietelsky-Békéscsaba

SÍLÖVÉSZET
13.00:
világkupa, férfiak, egyéni, Kontiolahti (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45:
skót bajnokság (Tv: Eurosport2)
15.00: skót bajnokság (Tv: Eurosport1)
19.45: skót bajnokság (Tv: Eurosport1)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló, Nemzeti Sport-lapszemle. Lantos Gábor jelentkezik Katarból
7.00: Vb-összefoglaló szurkolói szemmel – Szili Balázs a helyszínen nézte a meccseket
8.00: Feledhetetlen gálával búcsúztatták a 2022-es évet a Magyar Úszószövetségnél: Csurka Gergely, a szövetség sajtófőnöke és Wladár Sándor elnök, aki új, MOB-alelnöki megbízásáról is beszél
9.00: Napi sportesemények. Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető:
Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető:: Balogh Balázs
16.00: Az év atlétái: Kozák Luca Eb-ezüstérmes gátfutó és Halász Bence Eb-ezüstérmes kalapácsvető – Virányi Zsolt interjúi
17.00: A nap vendége: évértékelés Bíró Attilával, a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitányával
18.00: Labdarúgó-vb Katarból: Lantos Gábor, az origo.hu és a Sportrádió tudósítója, Csillag Péter, a Nemzeti Sport helyszíni tudósítója; Hollandia–Katar és Ecuador–Szenegál után
19.00: Labdarúgó-vb Katarból: Wales–Anglia előtt Szeiler József és Gyepes Gábor; Irán–Egyesült Államok előtt Gyenge Balázs (Nemzeti Sport)
20.00: Lantos Gábor portréja Kiss Virágról, a női kosárlabda-válogatott játékosáról; labdarúgó-vb Katarból: Wales–Anglia és Irán–Egyesült Államok a szünetben: Szeiler József, Gyenge Balázs
22.05: Sportösszefoglaló