ÁPRILIS 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
18.30:
Roma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
19.00:
Atlético Madrid–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Eibar
21.00: Real Sociedad–Celta Vigo
22.00: Barcelona–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
35. FORDULÓ
15.00:
Alanyaspor–Gaziantep (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Pittsburgh Pirates (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
11.30:
53, 57 (Galambos Ramóna), 62 (Sastin Marianna), 65, 72 kg selejtezők, negyeddöntők
16.45: elődöntők
11.30: 50, 55, 59, 68, 76 kg vigaszág
18.00: helyosztók (Tv: M4 Sport)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
9. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Jonny Clayton (walesi)–Michael van Gerwen (holland)
Glen Durrant (angol)–Rob Cross (angol)
José de Sousa J. (portugál)–Peter Wright (skót)
Nathan Aspinall (angol)–Gary Anderson (skót)
Dimitri Van den Bergh (belga)–James Wade (angol)

GOLF
PGA TOUR
21.30:
TPC of Louisiana, New Orleans, 1. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
New York Islanders–Washington Capitals (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 7. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
PEAC-Pécs–TFSE-MTK
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
19.00:
Anadolu Efes (török)–Real Madrid (spanyol)
20.45: Milano (olasz)–Bayern (német)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Milwaukee Bucks–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
New Format nemzetközi tesztverseny
15.00:
Női rangsoroló vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 

SZNÚKER
14.00 és 19.45:
 világbajnokság, Sheffield, 1. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
11.30, 17.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)
15.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00:
Európa-bajnokság, Bázel, férfi selejtezők

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. TORNA
B-CSOPORT (BUDAPEST)
14.00:
Barceloneta (spanyol)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)
16.30: FTC-Telekom Waterpolo–Dinamo Tbiliszi (grúz) (Tv: M4 Sport)
19.00: Waspo Hannover (német)–Brescia (olasz)