Görögország: Schembri beijesztett, végül mégis Rudolfék örültek

2011.12.11. 18:26
Rudolf Gergely csapata, a Panathinaikosz 2–1-re győzött a Panioniosz vendégeként a görög labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A korábbi ferencvárosi csatár, André Schembri góljával a Panioniosz szerezte meg a vezetést, az athéni zöldek azonban a második félidőben fordítottak: Sebastián Leto büntetőből egyenlített, majd a 73. percben – nem sokkal Rudolf Gergely becserélését követően – Kosztasz Kacuranisz a győztes gólt is belőtte. A legvégén Rudolf előtt is adódott egy lehetőség, de nem lett belőle gól, maradt a 2–1 a Paónak.

Erős Gábor kezdőként lépett pályára a Doxa Dramaszban, amely egyszer visszajött a meccsbe, de végül kikapott az Ergotelisz otthonában, azaz továbbra is nyeretlenül sereghajtó. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!