Bajnokok Ligája: Rudolf Gergely bízik a jó eredményben

Vágólapra másolva!
2020.11.24. 11:51
null
Rudolf Gergely is szemmel követi a Ferencvárost (Fotó: Szabó Miklós)
Bízik a Ferencváros támadóiban Rudolf Gergely, 28-szoros válogatott labdarúgó, aki szerint a magyar bajnokcsapat kedden (ma) este szoros mérkőzést is játszhat a Juventusszal a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek 4. fordulójában.

 

Rudolf 2010 és 2012 között szerepelt a Serie A-ban, a Bari színeiben gólt is szerzett a torinói sztárcsapat otthonában.

„Az olasz bajnokság a legtaktikusabb Európában, a játékosok fizikailag is maximálisan felkészültek. A Juventust igazi világsztárok alkotják, ráadásul egyre inkább kezd összeállni az együttes játéka” – mondta kedden az M4 Sport Sporthíradó című műsorában Rudolf, aki a Debrecen színeiben maga is játszott a legrangosabb európai kupasorozatban. Hozzátette: bízik a Ferencváros támadóiban, ráadásul a Juventus védelméből több kulcsjátékos is hiányzik, ezért reméli, hogy a magyar csapat képes lesz helyzeteket kialakítani, és egy jó mérkőzésen jó eredményt elérni.

„Azt gondolom, amit eddig a Ferencvárostól láttunk a Bajnokok Ligájában, hogy képes volt a mérkőzések egyes periódusaiban dominálni, az biztató a jövőre nézve” – fűzte hozzá.

A 21 órakor kezdődő zárt kapus összecsapást, amelyet a német Daniel Siebert vezet, az M4 Sport élőben közvetíti.

Legfrissebb hírek

Aczél Zoltán: Anno szétrúgtuk, most megöleljük egymást Lipcsei Péterrel

Labdarúgó NB II
9 órája

Luis Enrique és Simone Inzaghi sem okozott meglepetést – a BL-döntő hivatalos kezdőcsapatai

Bajnokok Ligája
Tegnap, 19:51

Skót védőt figyel a Ferencváros – sajtóhír

Labdarúgó NB I
Tegnap, 18:05

Az élvonalba vágyik Szabó Szilárd, az FTC tehetsége

Labdarúgó NB II
Tegnap, 8:53

Yaakobishvili Áron: Ha jól teljesítek, idővel felnőttszinten védhetek a Barcában; Címvédésre készül az FTC férfi vízilabdacsapata a BL-ben

E-újság
2025.05.29. 23:50

Meghosszabbította kapusa szerződését a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 16:53

A Lokomotív Moszkva nem veszi meg Szevikjant a Ferencvárostól

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 14:56

A Fradi válogatott játékosát félmillió eurós fizetéssel csábítják – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 14:53
Ezek is érdekelhetik