Csíkszereda: mesterhármas!

Tudósított: KOPACZ GYULATudósított: KOPACZ GYULA
2006.12.22. 00:09
A keddi és a szerdai meccshez hasonlóan küzdelmes, színvonalas volt a csütörtöki találkozó első és második játékrésze. A miskolciak a 19. percben átvették a vezetést (2–1), a 40. percben pedig kiegyenlítettek (4–4), de a Csíkszereda hazai pályán ezúttal sem hibázott, a harmadik harmadban átgázolt riválisán. Ezzel mesterhármast ért el, hiszen három nap alatt háromszor győzte le a Jegesmedvéket!KÖZÉPSZAKASZ
SPORTCLUB CSÍKSZEREDA (romániai) - MISKOLCI JEGESMEDVÉK JSE 7–4
(1–2, 3–2, 3–0)
Csíkszereda, 700 néző. V: Galusnyák, Csomortáni Zs., Rédai (romániaiak)
CSÍKSZEREDA: Kucera – PAPP SZ., Kósa, Kavulic, Ilavsky 1, ZSÓK, ADORJÁN (1), Nagy I., SZŐCS SZ. 1, Elekes, Moldován, Valko 1 (1), MISAL 2, Strapko 1 (1), FILIP (4), Sándor 1 (1), Szőcs E., ifj. Antal I., Péter R., Tankó, Péter Sz. Edző: Gál Sándor
MISKOLC: Duschek – Hornyák, Pócs, BÉRES 2, Kocsis, Rusnák, Láda P. 1, VOROBEL (1), Kis, Lukács, Sike (1), Láda B. (1), Budai, KÁLLAY 1, Németh Á., Egri G., Csaba, Nagy G., Marosi, Urbán, Dányi. Edző: Jan Faith
Kiállítások: 14 perc + 10 perc fegyelmi (Szőcs Sz.), ill. 16 perc

Mestermérleg
Gál Sándor: – Minden meccsen szenvedni kell, de amikor szorul a hurok, a csapat összeszedi magát, és úgy játszik, ahogy vészhelyzetben kell.
Jan Faith: – A keddi és a szerdai meccs sportszerű volt, a csütörtöki már kevésbé. Két egyforma képességű csapat játszott, ha a játékvezető semleges lett volna, a három találkozóból egyet biztosan megnyerünk.