Kiállításparádé után simán nyert az Eger

TURAY ZOLTÁNTURAY ZOLTÁN
2006.12.11. 01:59
Az OSC edzőjét, Bíró Attilát a második negyed végén kiállították, mert hangosan reklamált a Klie Ferenc ellen megítélt büntető és kiállítás miatt.
A trénerüket elveszítő fővárosiak ennek ellenére a harmadik negyed elejéig (7–5) tartották a lépést a házigazdákkal. Ekkor a víz fölött visszaütő Ibolya Tamást cserével végleg, négyperces kiállítással küldték ki a vízből, és büntetőt lőhettek a hazaiak. Ez volt a fordulópont, elhúzott az Eger és végül nagy gólkülönbséggel nyerte meg a szerdáról előrehozott, idei utolsó bajnokiját. BRENDON-FENSTHERM-ZF-EGER - OSC-OPUS-VIA 16–9
(3–1, 4–3, 3–1, 6–4)

Eger, Bitskey uszoda, 100 néző. V: Schlosser J., Marjay Zs.

EGER: Decker A. – Baco, Nyéki 2, GÓR-NAGY 5, Kiss Cs. 1, Matajsz 2, Mackeben. Cs: Decker Á., BÁLINT 2, Hegedüs, Császár 1, Märcz 2, Kis G. 1. Edző: Tóth Kálmán

Szavazás

Melyik csapat nyeri a bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
OSC: Tory – TAKÁCS A. 2, Hangody L. 1, Petik A. 1, Szőcs, FERKÓ 2, Hangody Gy. 1. Cs: Buday (kapus), Klie, Ürögi, Garádi, Ibolya 1, Tiba, Balla 1. Edző: Bíró Attila

Gól – emberelőnyből: 4/4, ill. 7/2
Ötméteresből: 3/3, ill. –
Kipontozódott: Bálint (28. p.)
Kiállítva (cserével végleg): Klie (13. p.), Ibolya (22. p.)
Piros lap: Bíró Attila (13. p.)

Tóth Kálmán:
– Vasárnapi ebéd helyett időnként jól vízilabdáztunk.

Ürögi Zsolt, csapatvezető: – A csapat tartását bizonyítja, hogy sokáig versenyben voltunk a házigazdákkal. Ha nem jön a négyperces kiállítás, talán szorosabb lett volna az eredmény.