MLSZ: Németh Antal az utánpótlás-válogatottak szakmai vezetője

R. P.R. P.
Vágólapra másolva!
2022.01.24. 16:59
null
Németh Antal (Fotó: MLSZ)
Németh Antal lett az utánpótlás-válogatottak szakmai vezetője a Magyar Labdarúgó-szövetségben – adta hírül az MTI.

 

„Egységes szakmai koncepció kereteinek kidolgozása és megvalósítása lesz a feladatom. Az elsődleges célunk, hogy a korosztályos válogatottakban szereplő tehetséges játékosok közül minél többen eljussanak a felnőtt nemzeti csapatig, és az oda vezető úton minden segítséget megkapjanak a fejlődésükhöz” – mondta hétfőn az MLSZ honlapján.

A 47 éves Németh Antal 2009-től az MLSZ Pest megyei koordinátoraként, majd a Pest megyei igazgatóság szakmai igazgatójaként tevékenykedett. Ezzel párhuzamosan a Vasasnál utánpótlás szakmai igazgatóként is dolgozott. Később, 2015 és 2020 között szövetségi edzőként vállalt szerepet több korosztályos válogatottnál.

Két évvel ezelőtt a szlovák élvonalban szereplő Dunaszerdahely másodedzője, majd vezetőedzője lett. Az MLSZ-nél Fehér Csabát váltja az utánpótlás-válogatottak szakmai vezetőjeként.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Jégkorong: továbbra is győzelem nélkül a fehérvári U18-as vb-n

Utánpótlássport
12 órája

Első körben az NB I-ből és az NB II-ből csak a BVSC nem kapott licencet

Labdarúgó NB I
14 órája

Vívás: kezdődik az U23-as Európa-bajnokság Tallinnban

Utánpótlássport
15 órája

Világi Oszkár: Az identitásért való küzdelem az önmagunk megfogalmazása, nem pedig a mások legyőzése

Minden más foci
17 órája

Vívás: nem tartotta magát a legjobbnak, mégis Eb-t nyert Pelle

Utánpótlássport
22 órája

Nyilasi Tibor: Nem gondoltam volna, hogy ilyen sok embernek fontos vagyok

Magyar válogatott
2025.04.22. 13:24

Labdarúgás: négy gólt szereztek a fiatalok NB I 28. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.22. 09:05

Jégkorong: a kazahokkal sem bírtak a magyar fiúk a hazai U18-as vb-n

Utánpótlássport
2025.04.21. 21:46
Ezek is érdekelhetik