Légiósok: izomfáradtság miatt nem játszott Lovrencsics

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.29. 09:06
Szombat este 2–0-ra vezetett, mégis csak egy ponttal (2–2) távozott a címvédő Legia Warszawa otthonából a Lech Poznan. A vendégek magyar válogatott labdarúgóját, Lovrencsics Gergőt a kezdőbe jelölték, de végül mégis a kispadról figyelte az eseményeket.

„A bemelegítésnél fájdalmat éreztem a combomban, sajnos nem tudtam vállalni a játékot – mondta lapunknak Lovrencsics Gergő. – Előzőleg orvosi vizsgálaton jártam, izomfáradtság volt a diagnózis, akkor még azt hittem, pályára léphetek a Legia elleni rangadón. A sérülés mindenesetre nem súlyos, csak pihentetni kell a lábamat.”Lovrencsics Gergő. – Előzőleg orvosi vizsgálaton jártam, izomfáradtság volt a diagnózis, akkor még azt hittem, pályára léphetek a Legia elleni rangadón. A sérülés mindenesetre nem súlyos, csak pihentetni kell a lábamat.”

A Lech legközelebb vasárnap a Belchatów ellen játszik bajnoki mérkőzést, minden bizonnyal Lovrencsics Gergővel a csapatban, azt követően – október 11-én – pedig a bukaresti Eb-selejtezőn kaphat szerepet a középpályás.

Legfrissebb hírek

Dárdai Bence bakancslistája: két bátyjával játszani a válogatottban

Légiósok
Tegnap, 13:45

Schäfer András: Ha a következő tíz évet az Unionban tölteném, az is teljesen rendben lenne

Légiósok
2025.04.17. 14:05

Szoboszlai: Hazudnék, ha azt mondanám, nem gondoltunk a bajnoki címre

Angol labdarúgás
2025.04.16. 17:59

Heti légiósprogram: Loic Nego csapata a PSG vendége lesz

Légiósok
2025.04.14. 12:46

Légióskörkép: Torvund és Hegedűs gólt lőtt, Tóth Balázs újra védett

Légiósok
2025.04.14. 11:15

A sors két évet elvett tőle – most az Atlético világbajnokai ellen készül Nikitscher Tamás

Légiósok
2025.04.11. 17:41

Csongvai Áron: Ki akartam lépni a komfortzónámból

Légiósok
2025.04.10. 08:28

Szoboszlai, horgászat, tetoválások – Bolla Bendegúz nemzetközi kupanegyeddöntőre készül

Légiósok
2025.04.09. 15:34
Ezek is érdekelhetik