NB II: hosszú kihagyás vár a Békéscsaba támadójára

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.10.04. 07:21
Egy ártalmatlan szituációban szenvedett súlyos sérülést a labdarúgó NB II-ben szereplő Békéscsaba német-magyar kettős állampolgárságú támadója, Prasler Thomas, amely miatt hosszú kihagyás vár rá – értesült a Nemzeti Sport Online.

Az erdélyi származású támadó az előző fordulóban, a Balmazújváros elleni bajnoki mérkőzés 18. percében rogyott a földre úgy, hogy ellenfél nem volt a közelében, tehát senki nem bántotta. A vizsgálatok azóta megállapították, hogy Prasler súlyos térdsérülést szenvedett és pénteken, Székesfehérváron már meg is műtötték. Az őszi szezon hátralévő részében szinte bizonyosan nem léphet pályára.

A 25 esztendős Prasler Thomas a télen érkezett a Békéscsabához a német hatodik ligás Rot-Weiss Frankfurttól. Tavasszal 14 bajnoki mérkőzésen lépett pályára és négy gólt szerzett, míg az idei bajnokságban hat alkalommal kapott lehetőséget.

Az NB II 8. fordulójában a Békéscsaba az Ajka otthonában lép pályára 15 órai kezdettel.

A 8. FORDULÓ PROGRAMJA
Péntek:

Csákvár–ZTE FC 0–0
Szombat:
Kaposvár–Siófok
Ajka–Békéscsaba Előre
Balmazújváros–Szolnoki MÁV FC
Vasas–Szigetszentmiklósi TK
Gyirmót–Szeged 2011
Mezőkövesd–Soroksár
Sopron–Ceglédi VSE

Legfrissebb hírek

Pontot mentett a Videoton Ajkán, hárommal nyert a Honvéd, még a Csákvár is hibátlan – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
21 órája

Nem volt győztese Békéscsabán a dél-alföldi rangadónak

Labdarúgó NB II
21 órája

Négyet kapott otthon a Vasas a Csákvártól, a KTE elhasalt Szegeden, kécskei bravúr Kozármislenyben

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 21:02

Nem volt győztese a Békéscsaba soroksári vendégjátékának

Labdarúgó NB II
2025.07.27. 18:49

Békéscsabára igazolt a Honvéddal bajnok és kupagyőztes középpályás

Labdarúgó NB II
2025.07.17. 10:13

Korábbi másodosztályú gólkirállyal tuningolná fel halvány támadójátékát a Békéscsaba – NB II-es felvezetés, 3. rész

Labdarúgó NB II
2025.07.13. 14:37

Boér Gábor: Sikerült egy olyan keretet kialakítani, amit három hete nem hittem, de aláírtam volna

Labdarúgó NB II
2025.07.10. 10:56

Elhunyt a Békéscsaba Magyar Kupa-győztes középpályása

Labdarúgó NB I
2025.07.03. 10:13
Ezek is érdekelhetik