NB I: Kaptunk egy nokedlit az MTK-tól - Csertői

Vágólapra másolva!
2015.02.27. 21:33
Csertői Aurél érthetően kissé idegesen nyilatkozott a Duna Tv-nek az MTK–Paks (3–1) bajnoki labdarúgó-mérkőzés után. A győztes mester, Garami József azt is elárulta, mit súgott Kanta Józsefnek, amikor lecserélte.

„Kaptunk egy nokedlit, onnan már nem tudtunk felállni – kezdte értékelését Csertői Aurél, a Paks vezetőedzője. – Az első félidőben akadtak helyzeteink, és ezt a meccset meg lehetett volna nyerni. Kissé nyomás alatt, helyenként jól futballoztunk, de az MTK is jó csapat. Be kellett volna rúgni a helyzeteinket, de bizonyos szituációkban rosszul döntöttünk. Ennél jobban kell játszanunk.”Csertői Aurél, a Paks vezetőedzője. – Az első félidőben akadtak helyzeteink, és ezt a meccset meg lehetett volna nyerni. Kissé nyomás alatt, helyenként jól futballoztunk, de az MTK is jó csapat. Be kellett volna rúgni a helyzeteinket, de bizonyos szituációkban rosszul döntöttünk. Ennél jobban kell játszanunk.”

„Az első félidőben meglepődtem, mert ezen a csúszós talajon nem tudtuk felvenni az ellenfelet – mondta Garami József, az MTK szakmai igazgatója. – A Paks képzett játékosokból áll, középpályásaik mozgékonyak, s nagyon jól futballoztak az első játékrészben. A második félidőben mi is alakítottunk ki helyzeteket, így nem érdemtelenül nyertük meg a mérkőzést. Jól játszott a Paks, de azért szép gólokat szereztünk. Kanta Józsinak odasúgtam a lecserélésénél, hogy „Nagyon szép volt Józsi". Megérdemelte, hogy megtapsolják.”

„Sok mindenben kell javulni. Nem játszottunk igazán jól, de örülök az eredménynek. Megküzdött érte a csapat.„

 

Legfrissebb hírek

Ovifoci: közel 600 gyerek részvételével kerül sor a Garami József emlékgálára Győrben

Labdarúgó NB I
2025.05.30. 15:06

Kanta József csatlakozik az MTK felnőttcsapatának stábjához

Labdarúgó NB I
2025.05.28. 14:02

Paks: Osváth és Szabó Bálint távozásáról nincs szó; 18 gólos kiszemelt

Labdarúgó NB I
2025.05.28. 10:34

Döntetlent játszott Debrecenben, és már biztosan bronzérmes a Paks az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.05.18. 18:36

Windecker József „idegállapotba került”, még sosem volt hosszabbításos meccse

Labdarúgó NB I
2025.05.15. 09:27

Dibusz Dénes elárulta, mi történt a kapott gólnál

Labdarúgó NB I
2025.05.15. 07:06

Józsi bácsi, köszönjük! – Vincze András publicisztikája

Labdarúgó NB I
2025.05.09. 23:41

„Isten veled, Józsi bácsi!” – Orbán Viktor is elbúcsúzott Garami Józseftől

Labdarúgó NB I
2025.05.02. 15:00
Ezek is érdekelhetik