Az Újpest FC megállapodott Végh Zoltánnal, így a magyar kapus a következő szezontól a Soproni Liga elmúlt idényének ezüstérmesénél folytatja pályafutását. Erről az ujpestfc.hu adott tájékoztatást.

Fotó: M. Németh Péter (archív)
Végh (a kép jobb oldalán) most az egykori ellenfélnél bizonyíthat

Fotó: M. Németh Péter (archív)
Végh (a kép jobb oldalán) most az egykori ellenfélnél bizonyíthat
MINDENT A SOPRONI LIGÁRÓL
A klub tájékoztatása szerint a veterán futballista hétfőn már be is kapcsolódik a szakmai munkába új együttesénél.
Balajcza Szabolcs és Horváth Tamás mellett Végh lett a harmadik játékos kapusposzton a lila-fehérek első csapatának keretében.
Végh még 1989-ben mutatkozott be a magyar élvonalban a Veszprém labdarúgójaként. Ezután megfordult Győrben, majd egy rövid izraeli kitérő után (Hapoel Haifa) a BVSC-t erősítette. 1997-től a Vasas játékosa volt, majd a 2000–2001-es szezonban már az MTK-ban szerepelt, ahonnan egy kétéves fehérvári korszak után visszatért a Hungária körútra.
Legfrissebb hírek

Sportszerűtlen Bojan és dúló-fúló román
Sportnaptár
2011.10.01. 08:59

Végh akkor véd, ha Raniloviccsal történik valami
NSO Tv Labdarúgás
2011.08.12. 12:40
Ezek is érdekelhetik