Kecskeméti TE
0 - 0
Mol Fehérvár
Női kézi: „Ez nem az, amire az idény elején gondoltunk” – a Győr ügyvezetője

Endrődi Péter beszélt Ambros Martín távozásáról és Ulrik Kirkely kinevezéséről is.

Kézilabda: az EHF zöld utat adott – Budapesten már az edzők is kérhetnék a videobírót

A tervek szerint meccsenként egy alkalommal élhetnek a lehetőséggel a szakvezetők.

Férfi kézi-vb: Szeretnénk jó érzésekkel befejezni a világbajnokságot – Chema Rodríguez

KEZDÉS: 15.30. Egyiptom ellen az edzők csatája is érdekes lehet, régi harcostársak csapnak össze a válogatottak kispadján.

Fejlövés – Ballai Attila publicisztikája

ALAPVONAL. Ha aztán e traumákat feldolgozzuk, ha a leginkább érintettek megfogadják, hogy ilyet többé soha, akkor vegyünk egy nagy levegőt, emeljük fel a fejünket, és rögzítsük: hé, megint ott vagyunk a vb-n a világ nyolc legjobbja között!

Férfi kézilabda MK: a Csurgó és a Dabas negyeddöntős

A BL-ben szereplő Veszprém és Szeged a legjobb nyolc között csatlakozik a küzdelmekhez.

Női kézi NB I: Győri-Lukács remekelt a Győrben az MTK ellen

A fővárosiak derekasan helyt álltak, de nem volt esélyük Ambros Martín csapata ellen.

Női kézi NB I: 552 nap után Kovacsics Anikó újra pályára lépett

A Ferencváros klasszisa az Alba Fehérvár ellen két gólt is szerzett a fölényesen megnyert meccsen.

Női kézi: az MTK-hoz távozik a DKKA házi gólkirálya

Farkas Johannát nem tudták maradásra bírni Dunaújvárosban, a nyáron a fővárosba igazol.

Férfi kézi-vb: Le kell győzni Egyiptomot, hogy pozitívan zárjuk a vébét – Ancsin

„Ki lehet kapni Dániától és Norvégiától, világklasszis csapatok, de az a dán meccs, mondjuk ki, szégyenteljes volt.”

Férfi kézilabda: Rosta Miklós Szegedről Bukarestbe igazolhat – sajtóhír

A hivatalos bejelentésre még várni kell, de a Dinamo elnöke azt mondta, eldőlt a beállós sorsa.

Férfi kézi-vb: Egyiptom ellen jön az utolsó tánc – íme, a további program

A magyar válogatott vasárnap 15.30 órakor lép pályára. Dánia–Franciaország szuperdöntő vasárnap este.

Férfi kézi-vb: legyőzték a svédeket, döntőben a franciák

Kentin Mahé és társai végig a kezükben tartották a társházigazda elleni mérkőzést.

A franciák sima győzelemmel búcsúztatták a házigazda svédeket

A hatszoros világbajnok ellenfele Dánia lesz a vasárnap esti fináléban.

Férfi kézi-vb: Megy ez nekem, csak meg kell kapnom a lehetőséget – Ligetvári

Mikler Roland: Egyiptom ellen nincs hova tartalékolnunk, olyan utolsó meccset kell játszanunk, amely méltó hozzánk.

Női kézi NB I: a NEKA kikapott a Mosonmagyaróvártól

Csíkos Luca 12 találata is kevés volt a balatonboglári együttesnek.

Férfi kézi-vb: a címvédő dánok megint bejutottak a döntőbe

Az északiak szinte végig vezettek, de a spanyolok a legvégéig sakkban tartották őket.

Férfi kézi-vb: a mieink nyolc góllal kikaptak Norvégiától

A mieink a hetedik helyért játszanak majd vasárnap, az ellenfél Egyiptom lesz.

Videó: Rosta fejbe dobta a kapust, 48 másodperc után kiállították

Rosta Miklós piros lapja után természetesen a gólt is érvénytelenítették.

Óriási izgalmak után Dánia legyőzte a spanyolokat, és sorozatban harmadszor vb-döntős

A második félidőben már öt góllal is mentek a dánok, a spanyolok mégis izgalmassá tették a végét.

Küzdött, de kikapott Norvégiától a magyar válogatott

A mieink vasárnap 15.30 órától Egyiptom ellen a 7. helyért zárják a világbajnokságot.

Férfi kézi-vb: Németország hosszabbítás után győzte le Egyiptomot

Az afrikaiak hosszabbításra mentették a találkozót, de ott alulmaradtak.

Női kézilabda: Háfra poszttársa a Vipersben folytatja

Az Odense szerette volna megtartani a világbajnok átlövőt, aki azonban a váltás mellett döntött.

Női kézi: újabb győri játékos szerződésében lép életbe az opció

Biztossá vált, hogy a következő idénynek is három beállóval vág neki az ETO.

Férfi kézi-vb: még nem kellene elengedni ezt a tornát a nyolc között

KEZDÉS: 18.00. Norvégia lesz a negyedik skandináv ellenfelünk, az eddiginél is keményebb védelemmel.

Női kézi NB I: a DVSC és a Kisvárda is fölényes győzelmet aratott

A debreceniek nyolc góllal, a kisvárdaiak kilenc góllal múlták felül ellenfelüket odahaza.

Női kézi: többhetes kihagyás vár Faluvégi Dorottyára

Az ETO szélsője a Metz elleni BL-mérkőzésen szenvedett térdsérülést, műtétre nincs szükség.

Női kézilabda NB I: újabb kulcsjátékos áll légiósnak az MTK-tól

A 33-szoros válogatott Szabó Laura Németországban folytatja a következő idénytől.

Férfi kézi-vb: Remélem, a norvégok ellen megmutatjuk az igazi, harcos énünket – Bodó

A válogatott balátlövője szerint a hozzáálláson kell feltétlen javítani az újabb skandináv csapat elleni meccsre.

Férfi kézi-vb: Chema Rodríguez magából kikelve ordított az időkérésnél – videó

A magyar válogatott története legsúlyosabb vb-vereségét szenvedte el, a dánok is közel egy rekordhoz.

Férfi kézi-vb: nagy veszteség érte a svédeket az elődöntő előtt

A társházigazda egyik legjobbja kéztörést szenvedett, így számára véget ért a torna.

Férfi kézi-vb: „Ekkora különbségnek nincs helye egy negyeddöntőben” – dán lapszemle

A skandináv országban elsöprő győzelemről és nagy különbségről írnak.

Legyen tartásunk! – Thury Gábor jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Ne bízzunk abban, hogy Norvégia fáradt lesz…

Férfi kézi-vb: pénteken helyosztók és elődöntők, a norvégok várnak ránk – íme, a további program

A negyedik skandináv csapattal is megmérkőzik Chema Rodríguez csapata.

Dánia túl erős volt...; Ki lesz Varga János utódja?

A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk:

Férfi kézi-vb: a svédek és a franciák kerültek a négy közé

A francia válogatott magabiztos második félidei teljesítményével múlta felül a németeket.

Férfi kézi-vb: Tunézia nyerte meg az Elnök-kupát

Az afrikaiak az első félidőt 14 góllal nyerték, ez elég volt a győzelemhez.

Férfi kézi-vb: Borzalmas volt, lemostak minket a pályáról – Lékai Máté

Bodó Richárd szerint a dánok már az elejétől kezdve frissebbnek tűntek • Bánhidi: A 10. perc után semmi esélyt nem adtak nekünk.

Férfi kézi-vb: spanyol diadal kétszeri hosszabbítás után

A két évvel ezelőtti vb-bronzérmes Spanyolország és a hatodik helyen záró Norvégia negyeddöntője 35–34 lett.

Férfi kézi-vb: Nem adtunk bele mindent, ez az én hibám – Chema Rodríguez

A kapitány nem talált rá igazán magyarázatot, miért nem küzdöttek a mieink a dánok ellen.

Férfi kézi-vb: elképesztően könnyen jutottak a dánok a négy közé

A magyar válogatott egy pillanatra sem tudta megakadályozni a dán gálát a kézilabda-világbajnokság negyeddöntőjében, és gyenge játékkal negyven gólt kapott (23–40). Dánia ezzel megdöntötte a franciák csúcsát, 26 vb-meccse veretlen (25 győzelem, 1 döntetlen). Magyar folytatás pénteken, az 5–8. helyért.

Női kézi NB I: nagyot küzdött az MTK, de egyetlen góllal kikapott a Fraditól

A hazaiak többször öt góllal is vezettek, de a Ferencváros jobban bírta a végjátékot.

Szétszedtek bennünket a dánok, nagy különbségű vereség a negyeddöntőben

Negyven gólt dobott a franciák csúcsát megdöntő világbajnok, egy pillanatig sem volt esély az elődöntőbe jutásra.

Kézilabda: letartóztatták a kétszeres világbajnok francia ligaelnököt

Bruno Martinivel szemben kiskorú személy megrontása és gyermekpornográfia a vád.

Női kézi NB I: az idény végén légiósnak áll a válogatott irányító

Pál Tamara nyártól a román SCM Gloria Buzaunál folytatja pályafutását.

Férfi kézi-vb: Dánia az esélyes, de elhisszük magunkról, hogy nyerhetünk – Chema Rodríguez

KEZDÉS: 18.00. „Felmegyünk a pályára, beleadunk mindent, és megpróbáljuk megnyerni a meccset!”