Kiemelt híreink
Férfi kézilabda El: nyugati túrára indul a Ferencváros

A Bécsben megtartott sorsoláson a Fejér-B.Á.L. Veszprém összekerült a címvédő Benficával.

Férfi kézi BL: ismét győzött a Telekom Veszprém!

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában az A-csoportban a Telekom Veszprém 31–30-ra győzött Dániában, a GOG vendégeként. A győztes gólt másodpercekkel a mérkőzés vége előtt szerezte a magyar csapat.

Női kézi NB I: hazai pályán nyert az ETO a debreceniek ellen

Háromgólos különbség döntött a győriek javára.

Elképesztő hajrában nyert Dániában a Telekom Veszprém

Tovább menetel a BL-ben a magyar csapat, amely óriási csatában verte meg a GOG-ot.

Férfi kézi Európa-liga: a 3. és a 6. kalapba kerültek a magyarok

A Balatonfüred, a Ferencváros és a Fejér-B.Á.L. Veszprém csütörtökön kap csoportellenfeleket.

Férfi kézi El: Izgalmassá kellett tenni a Fradi férficsapatának első telt házát – Pásztor István

Lékai Máté: Nem volt nagy a színvonal, de a küzdés kárpótolta a nézőket.

Férfi kézi El: a kis Veszprém után az FTC is csoportkörös lett

A hajrában fordított a Steaua Bucuresti ellen a Ferencváros.

Női kézi: Az összeszokottság hiánya látszott – Győri-Lukács

A Győri ETO jobbszélsője szerint felfrissítette a játékosokat a válogatott összetartása.

Férfi kézi: „Évek óta ez az álmom” – BL-riválistól igazol a Szeged

„A Pick Szeged a világ egyik legjobb klubja, már nagyon várom a lehetőséget” – nyilatkozta a 24 éves kapus.

Férfi kézi NB I: Laugét nem érdekli a gólkirályi cím

A Telekom Veszprém csapatkapitánya eddig negyvenszer talált be az idényben.

Női kézi: Tilinger Tamara túl van a kemoterápiás kezeléseken

A háromszoros válogatott irányító márciusban egy önellenőrzés után talált egy csomót a bal mellében.

Női kézilabda: leleplezték a Dortmund megszégyenült edzőjét

Egyre több játékos áll a nyilvánosság elé, hogy megosszák traumájukat.

Férfi kézi NB I: a Veszprém simán legyőzte hazai pályán a Gyöngyöst

A Szeged könnyedén, a 13 gólos Rosta Miklós vezérletével győzte le a Ferencvárost.

Női kézi: a magyar válogatott kikapott Szlovéniától

A csütörtöki döntetlen után szombaton 21–19-es vereséget szenvedett Ljubljanában.

Férfi kézi NB I: a Dabas legyőzte a „kis” Veszprémet

A 38 éves Zlatko Horvat tíz gólt dobott a győztes csapatban, amely végig vezetett a meccsen.

Női kézilabda: rögtön javíthat a magyar válogatott

Szikora Melindának nem tetszett a szlovénok elleni első meccs.

Kellene a fordulat – Bobory Balázs jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Mert egy idő után már kevésbé lesz édes az íze a sikernek a hazai porondon a Veszprém ellen.

Férfi kézilabda NB I: időn túli hetessel ikszelt a NEKA a Füreddel

A Komló az első félidőben csak hat gólig jutott Tatabányán, a folytatás már jobban sikerült.

Gyász: elhunyt a Győri ETO korábbi játékosa és edzője

Horváth József hosszan tartó, súlyos betegség után, 75 éves korában hunyt el Madridban.

Női kézi: Soha, de soha nem fogom elküldeni Elek Gábort – Kubatov

„Viszont ő szereti annyira a Ferencvárost, hogy ha úgy alakul, hogy a csapatnak nem megy, akkor le fog mondani.”

Férfi kézi: az FTC játékosa orrcsonttörést szenvedett a brutális román ütés után – videó

Ónodi-Jánoskúti Máté a CSA Steaua Bucuresti elleni Európa-liga selejtezőn szenvedett súlyos sérülést.

Férfi kézi BL: a Barca nagy hajrával győzött a Celje ellen

A szlovének jól tartották magukat, de nem bírtak a tíz gólig jutó Dika Memmel.

Női kézi: döntetlent játszott Szlovéniával a magyar válogatott

A novemberi Európa-bajnokságra készülő csapat Celjében a házigazdákkal csapott össze felkészülési mérkőzésen.

Férfi kézi BL: kikapott Németországban a Szeged

A THW Kiel hazai pályán 34–29-re megverte a Pick Szegedet a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 3. fordulójában.

Újabb szegedi vereség a Bajnokok Ligájában

Három mérkőzés után nulla ponttal áll a magyar csapat, a második félidőben sokkal jobb volt a Kiel.

Kézi BL: így tisztelegtek Marian Cozma emléke előtt a Veszprém szurkolói

A találkozón a 2009-ben meggyilkolt Marian Cozma édesapja, Petre Cozma is jelen volt.

Férfi kézi BL: szenvedős meccsen nyert a Veszprém a Dinamo ellen

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában is nyert a Veszprém, amely hazai pályán, gyenge első félidő után megrázta magát, és felülkerekedett a Dinamo Bucuresti-en.

Női kézi: Golovin Vlagyimir örömmel nézi a céltudatos válogatottat

A magyar nemzeti együttes meglepetéscsapat lenne az Európa-bajnokságon.

Egy félidő szenvedés után biztosan verte a Veszprém a Dinamót

Az első félidőben nagyon jól játszott a Dinamo, a Veszprém viszont a szünet után állva hagyta ellenfelét.

Férfi kézi El: szoros meccsen kapott ki Bukarestben az FTC

A Steaua a második félidőben hét góllal is vezetett, de az FTC csak kétgólos hátrányból várhatja a hazai visszavágót.

NS-klub: Császár Gábor apaként már érti az eltett újságcikkek titkát

„Amikor megszülettek a gyermekeim, megvilágosodtam, már tudom, mit jelent ez egy szülőnek.”

Női kézi: kényszerű változások a válogatott keretében

Tóth Nikolett, a Fehérvár kapusa beugróként ott lesz a Szlovénia ellen készülő keretben.

Női kézi: íme, a magyar válogatott bő kerete az Eb-re – Tomori nélkül

Az EHF közzétette a kontinensviadalon részt vevő országok bővített keretét – mutatjuk, kik kerültek be a mieinknél!

Férfi kézi NB I: mínusz ötről nyert a Veszprém a Tatabánya ellen

Az „Építőknek” olyannyira jól sikerült a hajrá, hogy tízgólos győzelmet aratott.

Női kézi BL: drámai hajrában ikszelt a Neagu vezette CSM

A dán Esbjerg remek első félidejének köszönhetően kiütötte a norvég Storhamart.

Női kézi: megvan, mennyit kell kihagynia a Győr klasszisának

Stine Oftedal edzésen szenvedett sérülést, és már a Győr BL-meccsét is kihagyta a Metz ellen.

Női kézi BL: Nincs magyarázatom erre a szörnyű estére – Ambros Martín

„Ez volt a valaha nyújtott egyik legrosszabb teljesítményünk hazai pályán.”

Női kézi NB I: 13 perces várdai gólcsend, budaörsi győzelem

A szombati három mérkőzés mindegyikén 25 dobott góllal nyert a győztes csapat.

Férfi kézi NB I: a Pick Szeged simán győzött Dabason

A Csurgói KK és a Sport36-Komló szoros mérkőzésen döntetlenre végzett.

Női kézi BL: négy góllal nyert Győrben a Metz

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában az eddig két győzelemmel álló Győri ETO a francia Metzet fogadta, és váratlan vereséget szenvedett (24–28). A Stine Oftedalt nélkülöző zöld-fehérek sok hibával játszottak, amit a franciák kihasználtak, és nagyon biztos győzelmet arattak.

Kézilabda: bővül a férfi Európa-liga csoportköre

A 2023–24-es idénytől hatályos változtatásokról döntött az európai szövetség.

Majdnem hét év után kapott ki otthon a Győr a BL-ben

A Metz végig vezetett, volt, hogy nyolc góllal is, végül néggyel bizonyult jobbnak az ETO-nál.

Női kézi BL: felállt a padlóról az FTC, de így sem tudott nyerni

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Brest 21–20-ra nyert Érden a Ferencváros vendégeként az A-csoport harmadik fordulójában.

Hihetetlen végjátékban kapott ki a Ferencváros a Bresttől

Az első félidőben sokkal jobb volt a vendég Brest, de felállt a padlóról az FTC... Hogy nagyon elrontsa a legvégét.

Női kézi NB I: hatgólos hátrányból hatgólos győzelmet aratott a DVSC

A Vác kilenccel is vezetett már a NEKA elleni találkozón, végül kettővel győzött.