Erste Liga: hatalmas csatában győzött a Csíkszereda

2021.02.09. 19:58
Bár a vendég Brassó kétszer is képes volt minimálisra faragni kétgólos hátrányát, sőt az 59. percben emberelőnyből egyenlített is, a ráadás első percében ütött Judd Blackwater-góllal a Csíkszereda nyerte meg 4–3-ra a jégkorong Erste Liga egyetlen keddi mérkőzését. A koronavírus-járvány miatt némi meccshátrányban lévő két csapat a következő öt napban további három alkalommal megmérkőzik egymással.

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
SC CSÍKSZEREDA (romániai)–CORONA BRASOV (romániai) 4–3 (1–0, 1–1, 1–2, 1–0) – hosszabbítás után
Csíkszereda,
zárt kapuk mögött. V: Radu, Crisan, Gherghies, Péter V. (romániaiak)
SPORTKLUB: László – Farkas T., Wishart (1) – Láday 1, Papp Sz. – Györfy, Salló A. – Gecse O., Szabó Zs.; BLACKWATER 1 (1), COMBS 1, YELLOW HORN 1 (1) – Becze (1), Bíró T. (1), Taratuhin – Fodor Cs., Maylan, Tousignant – Casaneanu, Rokaly N., Sándor Z. Edző: Jason Morgan
BRASSÓ: Tőke – Boriszenko, Carlson – Dame-Malka, WILSON (1) – Bors H., McFadden (1) – Gajdó T., Szőcs; Molnár Zsombor 1, Tranca 1, VALCHAR 1, – Finucci, Fowlie, Gliga – Mihály E., MOLNÁR ZOLTÁN (1), Péter B. – Gajdó B., A. Vasile, N. Vasile. Edző: Dave MacQueen
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Kapura lövések: 35–27JÉGKORONG
Kapura lövések: 35–27