AZ ÁLLÁS
1. Gyergyói Hoki Klub 12 8 2 2 56–37 +19 28
2. Sport Club Csíkszereda 12 8 2 2 52–34 +18 26
3. FTC-Telekom 11 8 1 2 36–21 +15 25
4. MAC HKB Újbuda 10 6 2 2 43–20 +23 24
5. UTE 11 5 3 2 1 32–20 +12 23
6. Brasov Wolves 12 7 1 4 61–36 +25 22
7. UNI Győr ETO HC 11 6 5 42–32 +10 18
8. DEAC 12 3 1 8 40–50 –10 10
9. DVTK Jegesmedvék 13 2 1 10 27–48 –21 8
10. Titánok 13 1 1 11 25–63 –38 5
11. Dunaújvárosi Acélbikák 11 1 10 19–72 –53 3

Szeptember 17., péntek
Sport Club Csíkszereda–Titánok 6–1
Gyergyói Hoki Klub–Dunaújvárosi Acélbikák 10–4
Brasov Wolves–UTE 1–2 –hosszabbítás után
DVTK Jegesmedvék–UNI Győr ETO HC 5–2
MAC HKB Újbuda–DEAC 3–2 –h.u.

TUDNIVALÓK
A MAC után a DVTK is hazatért a szlovák élvonalbeli Extraligából a magyar-romániai Erste Ligába, ezzel együtt tehát nőtt is a sorozat mezőnye: idén 11 csapatos az EL, a nyolc anyaországi résztvevő pedig rekordot jelent.

A bajnoki kiírás az előző idényhez képest némileg változott: az alapszakasz után a 7–10. helyezettek amolyan „wild card” körhöz hasonló középdöntőben döntenek az utolsó két playoffhelyről, onnantól pedig negyeddöntő, elődöntő, döntő szisztémában és az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcokkal haladunk a bajnokavatásig, ami hamarabb lesz, mint a divízió 1/A-világbajnokság Ljubljanában, amely május 2-án rajtol.

Alapszakasz: szeptember 17–február 19. (40 forduló)
Középdöntő és rájátszás: később kijelölendő időpontban
Tv:  M4 Sport, Digi Sport
Internet: nso.hu, jegkorongszovetseg.hu, ersteliga.hu, ice.hockey 

Szeptember 18., szombat
Sport Club Csíkszereda–UTE 1–2 – h.u.
Gyergyói Hoki Klub–Titánok 9–1
Brasov Wolves–Dunaújvárosi Acélbikák 8–1

Szeptember 19., vasárnap
FTC-Telekom–UNI Győr ETO HC 5–4
DVTK Jegesmedvék–MAC HKB Újbuda 2–5

Szeptember 20., hétfő
SC Csíkszereda–Dunaújvárosi Acélbikák 8–4
Gyergyói Hoki Klub–UTE 0–3
Brasov Wolves–Titánok 7–4

Szeptember 24., péntek
Gyergyói HK (romániai)–SC Csíkszereda (romániai) 8–7 – szétlövéssel
Dunaújvárosi Acélbikák–UNI Győr ETO HC 1–5
DVTK Jegesmedvék–UTE 4–3 – szl.
MAC HKB Újbuda–FTC-Telekom 3–2  – szl.

Szeptember 26., vasárnap
Dunaújvárosi Acélbikák–DVTK Jegesmedvék 1–3
UNI Győr ETO HC–Titánok 2–1
DEAC–MAC HKB Újbuda 3–7
FTC-Telekom–UTE 4–1

Szeptember 28., kedd
FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák 6–0
Titánok–DEAC 2–7

Szeptember 30., csütörtök
DEAC–Sport Club Csíkszereda 4–6
UTE–Gyergyói Hoki Klub 7–3
Dunaújvárosi Acélbikák–Brasov Wolves 0–12

Október 1., péntek
DVTK Jegesmedvék–Sport Club Csíkszereda 2–3
Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói Hoki Klub 3–5
FTC-Telekom–UNI Győr ETO HC 4–2
Titánok–Brasov Wolves 0–8

Október 2., szombat
Titánok–MAC HKB Újbuda 1–2

Október 3., vasárnap
FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda 4–0
UNI Győr ETO HC–Gyergyói Hoki Klub 2–4
DEAC–Brasov Wolves 8–4

Október 4., hétfő
UTE–Sport Club Csíkszereda 3–1
DVTK Jegesmedvék–Brasov Wolves 3–4

Október 5., kedd
MAC HKB Újbuda–Gyergyói Hoki Klub 2–3 – sz. u.

Október 8., péntek
UTE–DVTK Jegesmedvék 2–1
Csíkszereda (romániai)–Brasov Wolves (romániai) 5–2
DEAC–FTC-Telekom 1–4
UNI Győr ETO HC–Titánok 6–3
MAC HKB Újbuda–Dunaújvárosi Acélbikák 6–1

Október 10., vasárnap
UTE–DEAC 4–0
FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék 2–1
Brasov Wolves–Gyergyói Hoki Klub 4–5
Dunaújvárosi Acélbikák–Titánok 1–0
UNI Győr ETO HC–MAC HKB Újbuda 1–5

Október 14., csütörtök
Gyergyói Hoki Klub–DEAC 3–2
Brasov Wolves–DVTK Jegesmedvék 7–2
Sport Club Csíkszereda–FTC-Telekom 5–0

Október 15., péntek
Sport Club Csíkszereda–DVTK Jegesmedvék 4–1
Brasov Wolves–DEAC 4–2
Gyergyói Hoki Klub–FTC-Telekom 4–1

Titánok–UTE 4–3

Október 16., szombat
Titánok–UNI Győr ETO HC 1–5

Október 17., vasárnap
Brasov Wolves–FTC-Telekom 0–4
Sport Club Csíkszereda–DEAC 6–3
Gyergyói Hoki Klub–DVTK Jegesmedvék 2–1
UTE–MAC HKB Újbuda 2–1 – h. u.

Október 22., péntek
UNI Győr ETO HC–DVTK Jegesmedvék 8–1
DEAC–Titánok 6–2

Október 24., vasárnap
Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda 3–9
DVTK Jegesmedvék–Titánok 1–5
DEAC–UNI Győr ETO HC 2–5

Október 28., csütörtök
DVTK Jegesmedvék–Gyergyói Hoki Klub
MAC HKB Újbuda–Brasov Wolves
UNI Győr ETO HC–Sport Club Csíkszereda

Október 29., péntek
Dunaújvárosi Acélbikák–UTE
FTC-Telekom–Brasov Wolves
Titánok–Sport Club Csíkszereda

Október 30., szombat
DVTK Jegesmedvék–DEAC
MAC HKB Újbuda–Gyergyói Hoki Klub

Október 31., vasárnap
FTC-Telekom–Titánok
Dunaújvárosi Acélbikák–Sport Club Csíkszereda
UNI Győr ETO HC–Brasov Wolves

November 1., hétfő
DEAC–Gyergyói Hoki Klub
UTE–Brasov Wolves
MAC HKB Újbuda–Sport Club Csíkszereda

November 4., csütörtök
Titánok–FTC-Telekom

November 5., péntek
UNI Győr ETO HC–DEAC
MAC HKB Újbuda–UTE

November 6., szombat
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC

November 7., vasárnap
FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda
Brasov Wolves–Gyergyói Hoki Klub
Dunaújvárosi Acélbikák–UNI Győr ETO HC
UTE–Titánok

November 16., kedd
UTE–DVTK Jegesmedvék
DEAC–Dunaújvárosi Acélbikák
UNI Győr ETO HC–FTC-Telekom

November 19., péntek
Sport Club Csíkszereda–UNI Győr ETO HC
Brasov Wolves–MAC HKB Újbuda
DVTK Jegesmedvék–UTE
Dunaújvárosi Acélbikák–Titánok

November 20., szombat
Gyergyói Hoki Klub–MAC HKB Újbuda
Brasov Wolves–UNI Győr ETO HC

November 21., vasárnap
DEAC–DVTK Jegesmedvék
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák

November 22., hétfő
Sport Club Csíkszereda–MAC HKB Újbuda
Gyergyói Hoki Klub–UNI Győr ETO HC

November 26., péntek
Gyergyói Hoki Klub–Sport Club Csíkszereda
DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
DEAC–UTE
UNI Győr ETO HC–MAC HKB Újbuda

November 28., vasárnap
MAC HKB Újbuda–DVTK Jegesmedvék
FTC-Telekom–DEAC
Sport Club Csíkszereda–Brasov Wolves
UTE–UNI Győr ETO HC

December 2., csütörtök
UTE–Sport Club Csíkszereda
FTC-Telekom–Brasov Wolves
Titánok–Gyergyói Hoki Klub

December 3., péntek
MAC HKB Újbuda–Brasov Wolves
DEAC–Titánok
UNI Győr ETO HC–Sport Club Csíkszereda

December 4., szombat
Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda
DVTK Jegesmedvék–Gyergyói Hoki Klub
UTE–FTC-Telekom

December 5., vasárnap
Dunaújvárosi Acélbikák–Sport Club Csíkszereda
UNI Győr ETO HC–Brasov Wolves

December 6., hétfő
DEAC–Gyergyói Hoki Klub
UTE–Brasov Wolves
FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda

December 9., csütörtök
Gyergyói Hoki Klub–UTE
Brasov Wolves–Dunaújvárosi Acélbikák

December 10., péntek
Sport Club Csíkszereda–UTE
Gyergyói Hoki Klub–Dunaújvárosi Acélbikák
DEAC–FTC-Telekom

December 12., vasárnap
Brasov Wolves–UTE
Sport Club Csíkszereda–Dunaújvárosi Acélbikák

December 21., kedd
MAC HKB Újbuda–Titánok
Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
DVTK Jegesmedvék–DEAC

December 23., csütörtök
FTC-Telekom–DEAC
UNI Győr ETO HC–DVTK Jegesmedvék
Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák

December 26., vasárnap
MAC HKB Újbuda–FTC-Telekom
Titánok–DVTK Jegesmedvék
DEAC–UTE

December 28., kedd
MAC HKB Újbuda–DEAC
Brasov Wolves–Sport Club Csíkszereda
Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
DVTK Jegesmedvék–Titánok
UNI Győr ETO HC–UTE

December 30., csütörtök
Sport Club Csíkszereda–Gyergyói Hoki Klub
DEAC–UNI Győr ETO HC
UTE–MAC HKB Újbuda
DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák
FTC-Telekom–Titánok

Január 2., vasárnap
FTC-Telekom–UTE
Titánok–MAC HKB Újbuda
DEAC–DVTK Jegesmedvék
UNI Győr ETO HC–Dunaújvárosi Acélbikák

Január 4., kedd
DVTK Jegesmedvék–UNI Győr ETO HC
Dunaújvárosi Acélbikák–UTE
FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda
Titánok–DEAC

Január 7., péntek
Sport Club Csíkszereda–DEAC
Brasov Wolves–MAC HKB Újbuda
Gyergyói Hoki Klub–UNI Győr ETO HC
FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék
Titánok–UTE

Január 8., szombat
Sport Club Csíkszereda–UNI Győr ETO HC
Brasov Wolves–DEAC
Gyergyói Hoki Klub–MAC HKB Újbuda

Január 9., vasárnap
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
Titánok–DVTK Jegesmedvék

Január 10., hétfő
Sport Club Csíkszereda–MAC HKB Újbuda
Brasov Wolves–UNI Győr ETO HC
Gyergyói Hoki Klub–DEAC

Január 11. kedd
Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák

Január 14. péntek
MAC HKB Újbuda–UNI Győr ETO HC
Sport Club Csíkszereda–FTC-Telekom
Gyergyói Hoki Klub–DVTK Jegesmedvék
Brasov Wolves–Titánok

Január 15. szombat
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC
Sport Club Csíkszereda–Titánok
Gyergyói Hoki Klub–FTC-Telekom
Brasov Wolves–DVTK Jegesmedvék

Január 16., vasárnap
MAC HKB Újbuda–UTE
UNI Győr ETO HC–DEAC

Január 17., hétfő
Sport Club Csíkszereda–DVTK Jegesmedvék
Gyergyói Hoki Klub–Titánok
Brasov Wolves–FTC-Telekom

Január 18., kedd
UNI Győr ETO HC–Dunaújvárosi Acélbikák

Január 21., péntek
Gyergyói Hoki Klub–Brasov Wolves

Január 23., vasárnap
Brasov Wolves–Sport Club Csíkszereda

Január 27., csütörtök
DVTK Jegesmedvék–Brasov Wolves
FTC-Telekom–Gyergyói Hoki Klub
UNI Győr ETO HC–UTE
Titánok–Sport Club Csíkszereda

Január 28., péntek
MAC HKB Újbuda–Sport Club Csíkszereda
DEAC–Brasov Wolves

Január 29., szombat
Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói Hoki Klub
UTE–FTC-Telekom

Január 30., vasárnap
MAC HKB Újbuda–UNI Győr ETO HC
DVTK Jegesmedvék–Sport Club Csíkszereda
Dunaújvárosi Acélbikák–Brasov Wolves

Január 31., hétfő
DEAC–Sport Club Csíkszereda
UTE–Gyergyói Hoki Klub
Titánok–Brasov Wolves

Február 1., kedd
DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák
Titánok–FTC-Telekom

Február 2., szerda
DEAC–MAC HKB Újbuda

Február 4., péntek
MAC HKB Újbuda–Dunaújvárosi Acélbikák
Gyergyói Hoki Klub–Brasov Wolves
DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
UTE–DEAC
Titánok–UNI Győr ETO HC

Február 6., vasárnap
MAC HKB Újbuda–DVTK Jegesmedvék
UNI Győr ETO HC–FTC-Telekom
Sport Club Csíkszereda–Gyergyói Hoki Klub
DEAC–Dunaújvárosi Acélbikák
UTE–Titánok

Február 16., szerda
UNI Győr ETO HC–Gyergyói Hoki Klub

Február 17., csütörtök
DVTK Jegesmedvék–MAC HKB Újbuda
FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák
Titánok–Gyergyói Hoki Klub

Február 19., szombat
MAC HKB Újbuda–Titánok
FTC-Telekom–Gyergyói Hoki Klub
Dunaújvárosi Acélbikák–DVTK Jegesmedvék
UTE–UNI Győr ETO HC