Jégkorong olimpiai selejtező: Ukrajna győzelemmel nyitott

2009.02.05. 20:16
Lejátszották a jégkorong olimpiai selejtező F-csoportjának első mérkőzését Rigában: Ukrajna 3–2-re legyőzte az olasz válogatottat.
Az ukránok a volt NHL-es Szergej Varlamov góljával emberelőnyből szereztek vezetést az első harmad hajrájában, majd ugyancsak ő talált be másodszor is, az 53. percben. Olekszandr Materuhin találatával már 3–0 volt az ukránoknak, de az olaszok 26 másodpercen belül kétszer is betaláltak (2:45 percen belül négy gól esett a hajrában!), viszont egyenlíteni már nem tudtak.A magyar válogatott 18 órakor a házigazda lettek ellen kezd – kövesse a találkozót élőben az NSO-n!kövesse a találkozót élőben az NSO-n!

JÉGKORONG OLIMPIAI SELEJTEZŐ, F-CSOPORT (RIGA)