
Tite jelenleg kizárólag a válogatottra és a világbajnokságra koncentrál (Fotó: AFP)
A brazil labdarúgó-válogatottal a világbajnokságra készülő Titét az elmúlt napokban szóba hozták a Real Madriddal, amely a távozó Zinédine Zidane utódját keresi gőzerővel. Brazíliai információk szerint a nemzeti együttest irányító Tite tárgyalt is a madridiakkal, ezt azonban tagadta a szövetségi kapitány.
„Nem beszéltem senkivel, és ez az ügynökömről is elmondható. Tiszteletben tartom a pozíciómat és a munkámat. Az, hogy tőlem idéztek, hazugság. Legyenek óvatosak ezzel az emberrel, az információival, mert hazug. A lehető legjobb helyen vagyok, sokan cserélnének velem” – mondta Tite az ESPN-nek.
Az 57 esztendős szakembernek a világbajnokság végéig érvényes a jelenlegi szerződése, és bár a brazil szövetség már felajánlott neki egy új, 2022-ig szóló szerződést, Tite a torna végére halasztotta a döntést a jövőjéről.
Legfrissebb hírek

Brazília Ancelotti első hazai meccsén juthat ki a vb-re
Foci vb 2026
2025.06.10. 08:25

Davide Ancelotti követi apját a brazil válogatotthoz
Minden más foci
2025.06.07. 11:53
Ezek is érdekelhetik