Portugália: Bosingwa megsértődött, lemondta a válogatottságot

Vágólapra másolva!
2011.11.08. 11:11
Címkék
Nem sokkal azután, hogy Ricardo Carvalho lemondta a nemzeti csapatban való szereplést, José Bosingwa is bejelentette, hogy addig nem hajlandó a portugál labdarúgó-válogatottban szerepelni, amíg Paulo Bento a szövetségi kapitány.

A Chelsea védője utoljára egy évvel ezelőtt viselhette a luzitán válogatott mezét.

„Úgy érzem, nem tisztelnek eléggé" – nyilatkozta Bosingwa az A Bola című lapnak. A 24-szeres válogatott futballista a Bosznia-Hercegovina elleni pótselejtezőre sem kapott meghívót, mivel Joao Pereira és Silvio élvezte Paulo Bento bizalmát. Ám miután kiderült, hogy Silvio ezúttal nem szerepelhet a sérülése miatt, még akkor sem fordult Bosingwához a kapitány.

„Nem lebecsülve a portugál bajnokságot, én a Premier League-ben, a világ egyik legerősebb pontvadászatában játszom – tette hozzá Bosingwa. – Tudom, hogy a kapitány döntését tiszteletben kell tartani, de akkor is méltatlannak érzem a mellőzést. Mindenki tudja, hogy Paulo Bentónak edzőként elég sok konfliktusa volt, és én is úgy vélem, hogy mentálisan nem elég erős ehhez a poszthoz."

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: folytatódik a wimbledoni tenisztorna, Brit Nagydíj Silverstone-ban

Minden más foci
6 órája

Eseménydús ráadást és spanyol sikert hozott a Real Madrid és a Dortmund mérkőzése

Klub-vb
6 órája

Méh, kutya, drón, pánik – félbeszakadt futballmeccsek nyomában; Szabó László: Humort és derűt tanultam a parasportolóktól

Egyéb egyéni
6 órája

Ökölvívó ob: soha rosszabbat, irány Liverpool!

Ökölvívás
7 órája

Gyémánt Liga: Chebet történelmi világcsúcsot futott női 5000 méteren

Atlétika
7 órája

Későn ébredt a címvédő, a franciák nyerték a halálcsoport rangadóját a női Eb-n

Minden más foci
7 órája

NB II-es felkészülés: négy gólt szerzett a Honvéd, a Vasas is simán győzött, a Videoton a BVSC-t verte meg

Labdarúgó NB II
7 órája

Kifürkészhetetlenül – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
7 órája
Ezek is érdekelhetik